Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

PaJaSoft: Neměl jsi ještě peníze u banky, která je teprv ve vývinu? :)

Chester: Ale přes FIO by to mohlo jít, mají na to "sběrný účet"
a snad zažádáno o bankovní licenci, tak pak snad i zpátky.
Nevím, důkladně jsem to ještě nezkoumal.

mBank prej nejdřív 2.pol 2008 - ? červenec


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý večer, nevíte někdo, jestli musím ještě něco provést po té co mi příjdou peníze na účet u I.B. Předtím než jsem je odesal, tak jsem to oznámil, ale nevím jestli teď nemusím udělat něco dalšího pokud chci obchodovat. Při mých pokusech o obchod mi to háže hlášku na 1.obrázku (nemohu nakoupit/prodat - nevím proč?) nerozumím anglicky - nevím co to znamená. A na 2. obrázku je můj "Faund status". těch 3000 usd jsem poslal asi před 14 dny - tak nevím proč je to tam zvlášť napsáno. Oněch 2120 tam mám již dlouho. Mám tedy k dispozici všech 5100 ? nebo ne? Díky za rady, už se s tím pár dní trápím, ale nevím jestli tam mám poslat dalších 5000 aby tam bylo celkem 10000 (ono minimum k otevření), nebo je chyba někde jinde ?

5369

5370

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Zdravím všechny

jen jsem se chtěl zeptat někoho, kdo nedávno otevíral účet u IB jakou adresu IB psal pro zasílání peněz.
Ve Wiki je tato : Interactive Brokers LLC P.O.BOX A3770, Chicago, IL 60690-3770, ale našel jsem i tuto : Interactive Brokers LLC Two Pickwick Plaza, Greenwitch, CT USA 06830 můžete mi prosím říct, která je správná. ta s tím P.O.Boxem se mi nezdá.

Děkuji Vám

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...