109189

Problém s IB

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,
prosím o radu,mám ostrý učet u IB,stažený a nastavený TWS, při ověřování funkčnosti sw.jsem chtěl nakoupit na
eminy YM,ER2 ,ale bez úspěchu. Píše mi to "No Trading Permission,Account Reguirements".Co jsem udělal špatně?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jak dlouho máte fundovaný účet?
Jinak jste mohl otázku položit do stávajícího vlákna - technické problémy s IB a ne zakládat nové.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
nevim co jste si pri zakladani uctu zvolil, ze muzete nakupovat. Dale bych se podival zda zadavate spravne zkratky pro nakoup komodity a cim to zadavate. jestli primo v TWS nebo pres nejaky jiny program. Posledni sanci je se dotazat na IB pokud uz nikdo neporadi z fora. Urcite budou ochotni, jen se toho nebat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Učet jsem otevíral podle návodu od Tomaše (angl.moc nevládnu) s kontroluji v ůčtu.TWS nastaveno podle manualu od Tomaše a příkazy zadány přimo z TWS také podle manualu.
Děkuji za ochotu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
no zadavani pres TWS neporadim. takze pokud se vazne nekdo neozve co a jak, tak se pokusit napsat na IB neo jeste zkusti programek Tsim+, kterým se daji zadavat prikazy pohodlneji. Zkuste na to mrknout

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
TSim+ jsem nerozchodil (error 450),ale nainstaloval jsem BT a zatím vše v poho.Počkam na opravu v účtu u IB a dám vědět.

Děkuji ještě jednou za radu Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer,

do IB jsem už psal, ale přesto by mě zajímalo, jestli se už někdo setkal s tímhle:

když spustím TWS a dám zobrazit nějaký graf komodity z GLOBEXu (ES, ER2, NQ) data od začátku obchodování do okamžiku spuštění TWS chybí.
Stejně tak v chartovacím sw (Ensign) - data od začátku dnešního obchodování do okamžiku spuštění nejsou, resp jsou trochu nesmyslná (rovná čára a konstantní volume)
Komodity z ECBOT (YM, ZG) jsou v pohodě.

Má někdo podobný problém, nebo jsem v tom sám?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
tiez som vcera nemal grafy cca od 17:00 nesiel backfill, aktualne mi chodili, najprv som myslel ze je problem s update javy co sa mi nainstalovala v sobotu
Dusan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se