Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Problém s IB


109189

Doporučené příspěvky

Ahojte, prosím vás, ja som študent a chcem si otvoriť účet u IB. Zaujalo ma najmä to, že obchodníci do 26 r. platia iba 3 USD activity fee a minimálny požadovaný vklad je iba 3 000 USD. Takže to mi vyhovuje.

Ale môj problém, pri zakladaní účtu treba zadať, či som zamestnaný/nezamestnaný/dôchodca alebo živnostník...

A ja teraz neviem, čo mám zvoliť ? Dám, že som živnostník ? Nebude nikto nič kontrolovať ? Ide o to, že ja chcem aby mi účet schválili a aby sa nestalo, že mi nedovolia otvoriť účet...

Tak čo ? Môžem "klamať" ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
dnes po otevreni TWS na mne vyjela hlaska " API connections are not allowed" a ani po preinstalaci na aktualni TWS a preinstalaci API se nemuzu do nastaveni API dostat (je sede s infem "API access is disabled"). Samozrejme jsem psal na helpdesk ale zatim bez odezvy, netusite nekdo kde je problem?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak uz si mohu castecne odpovedet. Bylo potreba nainstalovat uplne nejnovejsi (ne posledni stabilni) verzi TWS a potom je uz API pristupne. Bohuzel problem pokracuje tim, ze asi neco zmenili a pri zadani prikazu dostanu hlasku s error code 320 a infem " End Time: The date, time, or time-zone entered is invalid" takze to resim dal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romul, Sekac:

URGENT MESSAGE REGARDING SCHEDULED TWS UPGRADE

You are receiving this communication as we have identified your IB account as one that is submitting orders via an API and using a TWS version that is substantially outdated and scheduled to be partially or fully decommissioned as scheduled below:

April 14, 2014 - TWS versions below 926.0 will no longer be operable.

April 21, 2014 - TWS versions below 936.9 will no longer be operable for API use, but will remain operable for non-API generated orders.

To repeat, if you are receiving this notice and intend to continue using an API for order submission, you must upgrade your TWS version. The deadline for doing so depends upon your current version, although in any case version 936.9 or above is required prior to April 21, 2014. If you are using a version below 926.0 and no longer intend to use an API, then you must upgrade to 926.0 or above prior to April 14, 2014.

Should you have any questions regarding this matter, please contact your local Customer Service Center.

Interactive Brokers Technical Service Team

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sekac:

Musel jsem zmenit format na zadavani prikazu (tady konkretne opce IWM) podle formatu v jejich ukazkovem XLS:

=jmeno|ord!'id768826863?place?IWM_OPT_20140516_108_P_100_SMART_USD_~_IWM/SELL_1_LMT_1_~_DAY_~_~_O_0_~_1_~_0_0_0_0_~_0_0_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_0'

Lisi se to od toho so jsem mel predtim ja:

=jmeno|ord!'id10912660?place?sell_1_IWM_OPT_20140523_107_P_SMART_USD_LMT_1.92_{}_DAY_{}_{}_O_0_{}_1_{}_0_0_0_0_{}_0_0_{}_{}_{}_{}_{}_{}_{}_SMART'

a ktery prestal fungovat

Podobne jsem musel upravit taky zadavni COMBo prikazu.

Romul

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...