Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Problém s IB


109189

Doporučené příspěvky

vakov - bohuzial mam najnovsiu stabilnu verziu TWS 9394, takze toto sa mna netyka. a predpokladam, ze ani Romula.

Romul - ja pouzivam TWS v "standartnej" kombinacii so SierraChart (ziadne upravy - krok za krokom presne nainstalovane podla financnika). nainstaloval som si poslednu beta verziu a poziciu mi otvorilo aj uzavrelo na IB paper ucte bez problemov. uvidim ako to bude s ostrym uctom, bohuzial akurat si presuvam prostriedky na iny ucet, takze to otestujem az buduci tyzden.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sekac: Kdybys četl maily od IB a bulletiny v TWS jen neodklikával, tak ti učitě napsali stejně jako všem ostatním s nižší verzí TWS:

[bold] Effective May 1, 2014, TWS versions below 940.0 will no longer be operable for API use[/bold], but will remain operable for non-API generated orders. It’s important to note that if you are integrating a third party software application (charting, order entry, analytical, etc.) with the TWS, you are doing so through the API and must upgrade if you wish to continue using that application.

To repeat, if you are receiving this notice and intend to continue using an API for order submission, you must upgrade your TWS version and the deadline for doing so is prior to May 1, 2014.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vakov Napsal:
-------------------------------------------------------

> April 14, 2014 - TWS versions below 926.0 will no
> longer be operable.
>
> April 21, 2014 - TWS versions below 936.9 will no
> longer be operable for API use, but will remain
> operable for non-API generated orders.


no pani, prispevok od vakova som precital a moja v939.4 je urcite viac nez 936.9 :-)

avsak vela veci sa vysvetluje. kedze mam ucet necele dva tyzdne a tato spraval bezala 24.04.2014, obisla ma. vdaka za nasmerovanie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím vás ako IB vypočítava v platforme Profit/Loss for the day ?? Tá platforma musí zle počítať. Mám tam jeden opčný spread (nič iné). Za ten spread som v čase výpisu zinkasoval asi 50 USD. Ako mi teraz platforma môže ukazovateľ P/L for the day 72 USD ? Však to je absurdné, nie ? Otázka teraz znie: rozumiem správne, že P/L for the day predstavuje aktuálny "otvorený" zisk/stratu ? Ak hej, prečo IB ukazuje hlúposť ?

28182

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos, ale však teda mám pravdu. P/L vyjadruje aktuálnu otvorenú stratu/zisk.

Čítal si inak, že čo som sa pýtal ? :D Pretože ja som sa pýtal, že akoto, že mi platforma ukazuje P/L 72 USD, keď mám otvorený jeden jediný opčný spread a za ten som zinkasoval 50 USD. Tých 50 USD je môj maximálny zisk, tak ako som mohol mať vtedy P/L zisk 72 USD.

Chápeš, čo sa pýtam ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zaciatocnik1:

Já chápu na co se ptáš. Chápeš Ty, co jsem Ti odpověděl a co je v tom odkazu? IB nepočítá P/L jako Ty ale takhle:

[ital]
Daily P&L calculation:
(current price - prior day's closing price) x (total number of outstanding shares) + (New Position calculation for all new positions) + (Closed Position calculation for all closed positions).

Closed Position calculation:
(trade price - prior day's closing price) x (total number of closed shares).
[/ital]

píšou tam o akciích ale počítají to stejně i pro další instrumenty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...