Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

to Jeniffer:

Zdravím:)
Já mám live účet o OEC už asi dva měsíce a nic mi nepřišlo. Ne, že bych něco čekal. Celou smlouvu jsem pochopil jako čistě elektronickou záležitost. Je to asi jak kde, vím že u jiných brokerů se písemná smlouva sřizuje, ale u této společnosti pravděpodobně ne. Jak je to právně řešeno netuším. Každopádně OEC je důvěryhodný trader, takže z toho obavy nemám.

Hodně úspěchů v tradingu
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Jeniffer,
OEC mají elektronickou registraci, používá se tam el. podpis, se kterým obě strany při vyplňování souhlasí. Navíc je to trader s dobrou pověstí, takže v pohodě.
Případě si můžete el podepsané smlouvy stáhnout z webu, sice jen vykopirovanim do jineho souboru, ale lepsi nez nic :)

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky všem za odpovědi. Jen jsem si nebyla jistá tím, že já jsem elektronický podpis nepotřebovala. Teoreticky vzato, fotokopii občanky ani nějaké faktury sfalšovat není problém. Ale člověk tam má své peníze a to asi jako záruka stačí. Předpokládám, že případné ztráty nepustí pod aktuální zůstatek na účtu a tak vlastně nic neriskují.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

otevírám si účet u OEC. Otevření proběhlo pouze vyplněním formulářů, kde jsem přiznal, že moc peněz nevydělávám a nemám žádné zkušenosti s Tradingem. Mailem jsem potom poslal nascanovanou kopii občanky, účet za elektriku za prosinec (v češtině) a nascanovaný výpis z banky (taky česky) za prosinec (kde jsem byl v debetu). - nic z toho zdá se nevadilo a účet normálně tevřeli - už zbývá jen poslat peníze.

Teď mi došla informace o komisi: [ital] The rate for the (ZC) Corn contract you want to trade will be $2.70 plus the exchange fees which make it total of $4.52/side with all the fees. Open E Cry does not charge for the platform or real time data fees[/ital]

Nejsem z toho moc moudrý, můžete mi prosím někdo poradit, co to přesně znamená?


Děkuji moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Jen pro zajimavost: 27. unora by mela vyjit nova verze OEC softwaru (v3.3) s mnoha vylepsenimi (napr. pugin pro data od eSignalu). Co me vsak zaujalo nejvic je zavedeni moznosti obchodovat Forex. Jeste jsem nenasel zadne blizsi info, zda budou zapojeni do nejake ECN site ci budou delat Marketmakery..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

tak mám za sebou první dva dny obchodování. Na vyúčtování mi přišlo mimo jiné:

Clearing: 65,16
Commision: 97,20
[bold]System execution: 182,04[/bold]

Prvním dvěma položkám rozumím, to jsou poplatky, které jsme si vyjasnili o 4 odpovědi výše, ale co je proboha ten poslední poplatek a z čeho vychází?

Díky

Sokolík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sokolik,
tak bohužel netuším :(
pokud se tady neozve někdo, kdo bude vědět, zkus klidně jejich helpline, jsou velmi vstřícní a rychlí .. ať už na live chatu nebo pres ofiko formular na webu .

obchoduješ z jejich platformy OEC Trader nebo přímo pres TNT .. btw jsem nevedel, že OEC podporují a spolupracuji s TNT ..

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...