Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak odpověď byla, že toto jsou poplatky, které platí všichni, kteří pro ochodování používají TnT ([ital]All track n Trade clients get charged this for the services provided by them. You will have to contact them directly regarding this.[/ital])

Akorát si nejsem vědom, že by se o těchto polatcích někde mluvilo. A nejsou zrovna malé. Za včerejší tři kontrakty s kukuřicí jsem zaplatil:

Clearing: 10.86$
Commision: 16.20$
System Execution: 27.84$

Celkem tedy: 54.96$

Mám jenom já pocit, že je to od TnT trochu podvod?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sokolik,
to je jediný co mi napadlo, že to muze souviset s TNT, protože OEC na svých stránkách o TNT nepíše ... takže nějaké poplatky být mohou ... ale každopádně je to nepříjemné ..

každopádně o tom musí TNT někde mít info, ve smlouvě, ve zprostředkování atd ... nemyslím si, že by zrovna TNT mělo zapotřebí tajit cokoli ...

být Tebou zvážím jinou spolupráci, tj bez těchto poplatků, který ti o dost snižují efektivitu obchodu .. ale TNT nepoužívám, mám OEC Trader a Sierru, takže se spíš poohlednout po jiném brokerovi .. nebo softu ?

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sokolik:

No tak tohle me hodne zajima. S TNT jsem dlouze diskutoval poplatky a nic o system exec. nepadla rec. Extra jsem se ptal na vsechny mozne poplatky.

Ja mam od nich TNT live + data a samozrejme ucet u OEC. Cekam na prevod penez a jdu do live, ale tohle me fakt zarazi....Mas k tomu vic podrobnosti nebo jen to, co jsi psal napsled?

Dik moc

m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodoval jsem s kukuřicí elektronicky Corn ZC. V OEC mi řekli, že poplatky jsou 4,51$/side tedy 9,02$ za contract. (Viz o pár příspěvků výš.)
Na vyúčtování mi chodí: Poplatky (Commission a Clearing) 9,02$/contract, execution 9,28$/contract. dohormady tedy 18,32$/contract.

Máš nějaký konkrétní kontakt, kam jsi psal na TNT? Zkusím tam napsat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sokolik:
mam ten klasicky, kdyz kupujes jejich SW. Pouzil jsem tvuj pripad a tohle jsem konkretne dostal. Kontakt mas dole...

Martin -

Thank you for your email. What you are listing are the fees associated with trading your account. More information on the specific fees can be found here; www.trackntrade.com/futures/oec_rates.htm

Let me know if there is anything else I can do for you.

Thank you.

Erik Akins
Gecko Software, Inc.
1-800-862-7193 ext. 120
1-435-752-8026 ext. 120 (outside U.S. & Canada)
eakins@geckosoftware.com

m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dostal jsem stejnou odpověď, doplněnou o "We tell people it is roughly $9 /side per contract".

Moc moudrý z toho nejsem. Chápu, že když se někdo zeptá, že mu řeknou, že je to zhruba 9$/stranu, což je těch 18$/contract. Ovšem, co když se nezeptám a jen se podívám na internet. Tam píšou 6,99$/contract, čímž as imyslí za stranu (???) a to ještě jen přibližně (???).

No nevím, moc tomu nerozumím. A než aby se moje peníze motaly v něčem, čemu nerozumím, raději rychle pryč! (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sokolik:

to se mi nejak nezda :S . Ja tam zavolam....

jeste jedna vec, ikdyz je to trochu komplikovane, ale jde to. TNT vyuzijes na grafy, na signal, na ktery sis odladil v ramci paper tradingu ci backtesu a pro zadani prikazu pouzijes DOM od OEC, ktery mas zadarmo, pokud si otevres u nich ucet. Pravda, zaplatil si za platformu a za data od TNT, coz neni malo, ale jak rikam je to moznost...a pokud planujes pozicni ci spready, tak data pouzijes.....

Dam ti vedet, co se dovim.

m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,
som len na začiatku obchodovania,chcel by som ísť na reálny online účet, momentálne mám dilemu, že aký broker je spolahlivy, vhodný pre obchodovanie s komoditami s "malými poplatkami" , "malými marginmi" a poprípade taktiež so spolahlivou a dobrou platformou. Prešiel som fórami financniku.cz a inými webmi, mám result mojich "najlepšich 5" , poprosil by som každého z Vás, kto má nejaké skusenosti len precentuálne ohodnotit 5 Brokerov uvedených nižšie a poprípade uviesť aj nejaké malé komentáriky, či ste spokojný, resp. nespokojný.
Vďaka za každý komentár.

1.Open E Cry

-poplatky: RT=7-9USD (všetky poplatky za historické data , platformu, clearing, exchange su pri používaní ich platformy ževraj zahrnuté v RT),

-marginy: priemerné,

-referencie: zatial som sa dozvedel relatívne príjemne referencie,okrem (www.elitetrader.com/br/index.cfm?action=view&R_FirmID=145&start=11),ale to može napísať aj nejaký "umný" broker nepriame zvíhodnenie svojho potencionálu,

-celkové hodnotenie:88% (zatial by som volil túto alternatívu,preto to píšem aj v tejto diskusii);


2.Thinkorswim

-poplatky: RT=7USD (všetky poplatky za historicke data, platformu, clearing, exchange su tu ževraj zahrnuté),

-marginy: primeráné-priemerné(percentuálne),

-referencie: na portali www.elitetrader.com je ohodnotený asi aj ako najlepši broker:),ale na financníku sa o nom vobec nepopísalo (viem,že aspon platformu od nich používal aj jeden s adminov,neviem s akými dojmami a či stále ju ešte používa?),

-celkové hodnotenie:86% (nemám dostatočne množstvo informácii);


3.Mirus+Ninja+Zenfire

-poplatky: RT=4,5-7USD (všetky poplatky za historicke data od Zen-fire, clearing, exchange su tu ževraj zahrnuté, aj základne obchodovanie s platformou Ninja Trader-ale za lepšie služby ako napríkald používanie S/L,PT a ATM si treba mes. priplatit,alebo kupit full version,čo výde na nemalé peniaze),

-marginy: malé až priemerné,

-referencie: príjemné referencie,

-celkové hodnotenie:86%(dost sa tu o tejto alternatíve popisuje,ale mna odradujú príplatky za platformu NJ);


4.TradeStation Securities

-poplatky: RT=4,5-7USD (všetky poplatky za 24-ročné "intra-day" historické data , platformu, clearing, exchange su tu ževraj zahrnuté pokial splnite tieto podmienky:
• Futures: 10 round-turn futures or futures option contracts -or- 50 round-turn single stock
• Equities: 5,000 shares
• Equity & Index Options: 50 contracts
• Forex: 10 round-turn lots or 100 round-turn mini lots
inak by ste museli zaplatit mes.poplatok bud $99.95/month za platformu č.1,alebo $59.95/month za platformu č.2.
Neviem či sú tam nejaké iné skryté poplatky?),

-marginy: priemerné,

-referencie: niektorý uživatelia spomínali aj na tomto fóre,že majú problem s registráciou,čo sa týka obchodovania,tak som sa nedozvedel o negatívnych referenciach,

-celkové hodnotenie:85% (zdajú sa mi ťažkopádny, 24hod. nereagujú na môj email,neviem aké skryté poplatky ešte majú);


5.Iteractive Brokers

-poplatky: RT=4,5-7USD (všetky poplatky za historicke data, platformu, clearing, exchange su tu ževraj zahrnuté),

-marginy: vysoké,

-referencie: sú hadam najskusenejším brokerom,taktiež mi 24hod. neodpovedali na moje požadované otázky,je tu kopa ohlasov prijemných,ale aj tych negatívnych.

-celkové hodnotenie:84%(vysoké marginy,neviem či majú skrýte poplatky,zdajú sa mi ťažkopádny).


Ešte raz ďakujem za každy komentár.

S pozdravom
luo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sokolik: tak jsem s nim mluvil a poslal jsem mu i jeden konkretni priklad.... tohle je odpoved, radeji jsem si ji nechal poslat i e-mailem.... It will be $3.99 a side + fees. Should be around $5.50 Let me know if this helps. side je strana, to je jasny. Takze 5.5x2 coz bude cca. 11 za kontrakt. Co ty na to? m.

7898

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luo:

dovolim si odpovedet, ale vse jsou moje soukrome nazory, tak je na to treba pohlizet z tohoto pohledu.

Vsichni brokeri, ktere jsi vyjmenoval jsou dobri. Zkus si jejich dema a uvidis sam, ktery software ti nejvice vyhovuje. Treba pises, ze te odrazuji poplatky za NJ. Ale pokud se ti treba nebudou libit samotne grafy od OEC, tak si stejne budes muset pronajmout nejaky program - napr. Sierru a to v dlouhodobem horizontu vyjde levneji si koupit lifetime u NJ nez si stale mesicne projimat sierru level 4.

Ja muzu porovnavat jenom mezi OEC a Mirusem a sam sem si nakonec vybral Mirus. Co se tyce vstricnosti brokera, reseni pozadavku a podobne, tak zadny rozdil neni. U dat take ne, komise a marginy ma Mirus trosku nizsi.
Ale u mne to vyhral Mirus jenom diky tomu, ze NJ umoznuje obchodovat z grafu, coz je pro mne obrovska vyhoda (coz treba sierra zatim neumi, coz me vadilo, protoze jako chartovaci program mi siera prijde lepsi nez NJ a mel jsem ji radsi).

Takze vyzkousej si sam programy a uvidis, co ti bude lepe sedet, podle toho co potrebujes.

lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luo:

souhlas s Ladou. Vsichni jsou na trhu relativne dlouho a maji vesmes kladne reference. Ja jsem sel do OEC a do TNT charts soft. Nyni maji i Live platformu, lze obchodovat z grafu. Fees jsou uvedeny viz prispevek pro sokolika. Je tam popsan pripad a odpoved o brokera. Od OEC jsem zkousel i platormu, taky dobra.

IB maji dobre refernce, ale nekolikrat jsem tam psal a nikdo mi neodpovedel. Kdyz nekdo o moje penize nestoji, davat mu je nebudu :-) proto jsem jiz se o ne nezajimal.

NJ ve spojeni Mirus a ZenFire, ma muj kamarad. Je technictejsi typ a moznost skalovatelnosti platformy ho plne uspokojuje. NJ bude urcite platforma, ktera hodne poskytne, hlavne verze 7. Cena je vyssi cca. 20tis, ale koupis to jen jednou a myslim, ze mas i data jsou v tom......

ja osobne jsem spis sel po platforme, ta ve finale bude spolu se strategii generovat zisky :-), jasne komise a poplatky jsou taky dulezite. Na to je dobre mit neco natestovano a mit treba MSA, kde si muzes modelovat, jak to bude vypadat, pri takovem objemu obchodu a zisku ci ztrate. Ale tak jsem sel ja, nekdo na to sel jinak.....

m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...