Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobrý den. Zvažuji založení pčtu o OEC. Mám však trochu pochyby o pár věcech. Jak se vybírají případné zisky z obchodního ůčtu? Jaké jsou podmínky pro založení ůčtu a co všechno jim musím podepsat a poslat? Na jejich stránkách si lze stáhnout Application Form- čili balík spousty smluv. Je třeba všechny tyto smlouvy vyplnit a odeslat jim kopie? Máte všichni uživatelé OEC nějaký papír o zřízení ůčtu u tohoto brokera nebo je vše smluveno pouze elektronickým podpisem? Budu moc vděčný za jakoukoli reakci, protože toto je jeden z posledních kroků, který mně dělí od live obchodování.
Děkuji a přeji hezký slunečný den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filipsi, vse na co se ptas tady bylo uz popsano a pokud vim, tak se nic nezmenilo. Min vklad 5000 USD. Veskere papiry jednoduse vyplnis elektronicky. Posilas jim naskenovanou kopii pasu + dalsiho dokladu (napr. faktura kde je tve jmeno a adresa). Papir od toho asi zadny nedostanes. Ja teda zadny nemam. Penize si z uctu vybiras jednoduchym vyplnenim formulare. Jinak ja obchoduji pres OEC bez problemu temer rok. Hezky den ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xPepsa: Ano, většinu příspěvků jsem pročetl, ale mnohdy se téma stočilo někam jinam a pak jsem se v tom ztratil. Jde mi akorát o jednu věc a to, že když si otvíráte účet například v bance, tak dostanete podepsané smlouvy na papíře. Ale v tomhle případě je tenhle "papír" pouze elektronický? A další dotaz - obchodujete z OEC platformy nebo používáte jiný program? NJ,Sierru,...?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filips:

1. smlouvu na papire nemas. Nevim, co je v tom za problem, i tady v cechach mam pouze elektronicke smlouvy a to i s bankou. Jsme ve 21. stoleti.
2. to s cim, kdo obchoduje je jeho osobni vec, jak mu co vyhovuje. Nekdo sleduje grafy v platforme OEC, nekdo si je sleduje v sierre. NJ nelze propojit s OEC, to uz tady bylo parkrat napsano a taky jde se podivat na stranky samotnych programu, tam maji vypsano, ktere brokery lze pro jejich program pouzivat.
A pokud chces jit do live, tak uz bys mel mit sakra dobre rozmysleno a otestovano s cim budes obchodovat a ne se tady ujistovat, ze to co sis vybral pouziva i nekdo jiny.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:
1. ano, to je možné, ale přece jen chci poslat nemalou sumu za velkou louži a není to jako v ČR, kde se případné problémy dají řešit osobně. Navíc jsem se jen jednoduše chtěl ujistit, že to tak opravdu funguje.
2. ano, je to jeho osobní věc a ptal jsem se pouze na zkušenost s použitím alternativního programu, toť vše. To, že jsem si už na platformu OEC zvykl už samozřejmě vím, stejně jako to, že přes ni chci obchodovat.
Možná se vám to zdá zbytečné, ale já se raději 3x blbě zeptám, než abych toho pak litoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to filips:

Ahoj,
chapu tvoje obavy, bohuzel u nas jsme snad videli vsechno mozne :-)
v tomto ksefte to funguje jinak a ve statech uz vubec. Ja jsem otevrel ucet, podepsal elektronicky formulare, odeslal kopii pasu + nejaky vypis z uctu telefoniho operatora. V pondeli jsem poslal penize a v utery !!! jsem je mel pripsane na ucte pak jsem dostal o nich live ID. Behem dvou dnu. Ze sporky do komercky to leti 3 dny :-)
Kazdy den dostanes vypis vsech aktivit na ucte, jednou mesicne sumar. Vyber zisku funkuje obdobne, pres e-mail ci tel. zavolas a oni ti to poslou na ucet, ze ktereho dosla dotace. Aktualne to stoji myslim $30.
Vse funguje bez problemu. Ber to tak, ze oni ziji z tebe, at se ti dari ci ne, porad broker vydelava.....myslis, ze by si zadelavali na problemy? :-)

m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

zdravím,
mám dotaz ohledně posílání financí k OEC a zpět.
Můžu použít pro fundování účtu u OEC jeden svůj účet a pro posílání financí z OEC účet druhý?
Někteří brokeři vyžadují jen jeden účet pro obousměrné posílání finančních prostředků. Já mám účet u mBank a tam nejde posílat peníze do zahraničí, ale lze je přijímat. Pro fundování účtu OEC bych použil jiný účet.

dík za odpovědi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to v!tek:

Můžeš použít jakýkoliv účet, jen musí být prostě na tvé jméno.
Posílala jsem k OEC z jiného účtu než byl uvedený ve smlouvě a ověřovala jsem si to u nich, odpověď byla že může být jakýkoliv, ale s tvým jménem.
Převod od nich byl také naprosto bez problémů a taktéž na jiný účet (k jinému brokerovi).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...