Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

Zdravim,
rad bych se zaptal majitelu uctu u OEC, jak je u tohoto brokera zabezpecen account?
Dekuji.

a jeste si dovolim poznamku k vyse diskutovane cene ninji - pri pronajmu je to tusim 50/60 USD mesicne, demo je zdarma, prijde mi to celkem OK si to pronajmout, aspon predpokladam ze kdyz si koupim full verzi za 1000USD tak az vydaji novou budu muset stejne zakoupit upgrade, u pronajmu byva dobrym zvykem ze je upgrade v cene najmu, nepatral jste jiz nekdo jak to pripadne sklutecne je/bude:)

Jeste jednou diky.

Hodne zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

to Odysseus:
Díky moc. Vidím, že jsi přes OEC pohotový. Nevíš prosím tě ještě jednu věc - potřeboval bych nastavit v Domu obchodování 2contr. : 1. aby se mi po dosažení určité hranice posunul automaticky na Be+1 a 2. aby se mi uzavřel na PT (SL je stejné, PT je pro 1.contract stejné jako hranice pro posunutí 2.contraktu na BE+1). Předem moc díky za info (a pokud máš čas zajímají mě tvoje zkušenosti s OEC - co obcoduješ, komise...? Pokud ti to nevadí, že jsem tolik zvědavý:-)))
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Chester,
jak píše mira_k, musí se použít strategie, zkoušel jsem to jen zběžně. Myslím, že tam lze nastavit PT a SL i TSL. Snad by to nějakou kombinací mohlo jít - Nastavit posun TSL tak, aby to vyšlo na BE+1. V NJ to jde snadněni.
Jinak zatím live nic neobchoduji, zkouším různé platformy a koukám převážně na FESX, FGBL, FGBS.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.
Mám dotaz na všechny, co obchodují LIVE u OEC přes jejich platformu. A sice po posledním upgrade se týden "vychytávaly mouchy" na této nové verzi - ostatně to jsme asi pocítili všichni. Nicméně teď už by mělo být asi vše v pořádku, ale já mám s platformou následující potíže: Když spustím klienta, tak se mi hned nenačtou grafy, asi až po minutě nebo někdy i déle proběhne "reconecting" a pak se grafy vyobrazí.
Dnes se mi zase po připojení nezobrazil graf tak jak cena šla, ale místo toho se objevil poslední "normální" průběh někdy o půlnoci a pak skok a následovala "megasvíčka" ve 14.40. Toto se stalo na volume grafech, na časovém byl průběh normální. Nevím, jestli je to platformou, nebo mým PC. Používám Win XP SP2. Máte-li s tím někdo zkušenost, prosím o odpověď. Díky a hodně úspěchů. J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeniffer: Problém začal v pondělí 31.8., ten den měli výpadek, který se opakoval několik dnů i potom. Na můj dotaz tam před tím dělali nějaký upgrade a pak jim to spadlo. V takovém případě je lepší tam hned zavolat. Zadal jsem tedy vstup do pozice telefonicky. Bylo to docela hustý:

nejdřív mi řekli, že nejsou schopni otevřít pozici telefonicky a já jsem tedy neobchodoval. Prý od nich nepřijímali příkazy. Pak mi zavolali zpátky s tím, že pozice otevřena byla a broker mi ji hned uzavřel. Sice malý zisk, ale taky dobrý. Ale prý v případě ztráty by si ji vzali na sebe, protože pozici otevřeli tak nějak chybně. Navíc z výpisu nebyl vidět žádný "cancelled order", z čehož vyplývá, že to tam šoupli bez stop lossu, i když jsem ho jasně zadal. To mi věřte, situace skutečně vypjatá. Při dalším výpadku raději obchodovat nebudu.

PS: proč nemáš SP3?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim,

dnes mi prisla do emailu zajimava nabidka od OEC.
Pro jakykoliv nove otevreny a nafundovany ucet do konce rijna nabizeji komisi 1 USD/RT pro jakykoliv elektronicky trh po dobu trvani tohoto uctu.
To me docela zarazilo, protoze z 1 USD by neuzivili burzu, NFA, clearingoveho partnera a jeste sami sebe.

Tak jsem se jich zeptat a ted uz je vse jasnejsi.
Takze nabizeji vlastne komisi 3.3 USD/RT (1 USD je pro OEC a 2.3 je pro burzu, clearing a NFA), coz uz dava vetsi smysl. Kdyz si clovek prida jeste 0.3 USD za pouzivani API (treba za pripojeni sierry), tak je celkova komise 3.6 USD/RT a to je docela pekne cislo, ktere stoji za uvazovani, protoze jde o kvalitniho brokera.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...