Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

dobry den,

prosim o pomoc nektereho z uzivatelu platformy OEC Trader. Jiz nekolik dni zkoumam a nastavuji tuto platformu, jsem s ni velmi spokojen, ale nemohu prijit na to jak pri obchodovani z grafu mohu pri vstupu MARKET soubezne s nakupem zadat SL a PT..... (je to nekde v okne Extended Options???)

prosim o pomoc zkusenejsi kolegy, protoze uz se s tim trapim par hodin

jinak jsem s aplikaci spokojen, zda se mi velmi variabilni, svizna a komise, jak uvadel kolega vyse jsou take super, tak jsem zvedav na dlouhodobejsi zkusenost.....

diky za odpoved s pozdravem dobrych obchodu Medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj medrico,

musis mit v grafu zapnuty Trade Mode (v hornim menu je to ikona mysi), ale to urcite vis.

Na prave strane je panel Trade Modu a je tam dole ikona Strategy (ruka s palcem), zde si vyber Configure pres sipku a nastav si pozadovany SL a PT a toto nastaveni uloz. Pak musis opet v rozbalovacim okne oznacit radek s timto nastavenim a nasledne musis jeste stisknou tu ikonu ruky tak, aby se tento radek zbarvil a zobrazil se ti tam nazev vybraneho nastaveni. Pak to bude fungovat...

Mej se fajn a drzim Ti palce

hajda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hajda: omlouvam se, ale jeste jeden dotaz

2 ESZ9 MIT +6.00,2 ESZ9 STP -2.00
je to takhle dobre v pripade, ze chci v trhu ES zobchodovat 2 kontrakty s PT +6bodu a se SL -2body v pripade MERKET vstupu?

jsem totiz dost zmatenej z jinych znaceni obchod. prikazu..... momentalne pouzivam Market Acces od Brokerjetu a tam je SL proste SL a PT zase PT, ale jsou tam sileny komise a proto prechazim na jineho brokera....

omlouvam se za moji natvrdlost a dekuji za odpoved....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak zase ja.....

tak jak jsem to popsal to nefunguje.... ja se proste nevyznam v tom rozdilnem nazvoslovi....

LIMITem je myslen Profit Target? a co je TYPE LMT nebo TYPE MIT?

a

STOPem je myslen StopLoss?

prosim pomoz, protoze uz jsem z toho zoufalej....opravdu nevim, proc neni pro pokyny nejake standardizovane nazvoslovi.....


diky moc predem s pozdravem Medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to madrico: ten zapis neni spravne, minus u Stopu by nemel byt.

Ja osobne pouzivam pro PT limitni prikaz, a pak to vypada takto: 1 ESZ9 LMT +6 OCO 1 ESZ9 STP +2.

Jeste drobna rada: nastaveni mam pouze pro jeden kontrakt, pak mohu obchodovat libovone mnozstvi. Budes-li mit nastaveno mnozstvi na 2, pak budes moci zadavat pouze nasobky dvou.

Mej se fajn a drzim Ti palce

hajda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

cca pred pul rokem tu nekdo psal, ze OEC si uctuje plnou margin za obchodovani spreadu, proto jsem napsal na helpdesk, aby me poslali, jake marginy se uctuji (na webu OEC ani v OEC Trader nejsou marginy u spreadu uvedeny, proto jsem lehce nervozni :)).

Dostal jsem nasledujici odpoved

Corn spread $68
Wheat spread $135
Live cattle sprd $473
KC wheat spread $250

Coz jsou priblizne hodnoty jako jsou uvedene na CME. Mohl by mi to nekdo, kdo obchoduje live spready u OEC, potvrdit (tedy ze si neblokuji cely margin, ale nizsi)

Dekuji, Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hajda: zdravim te a chtel bych podekovat za radu ohledne nastaveni PT a SL.... vsechno nastaveno, vyzkouseno a funguje to perfektne, takze diky moc.....

zaroven mam na tebe jeste jeden dotaz....

kdyz jsem v pozici a zustavam v ni pres noc se zadanym PT a SL, tak druhy den tam jiz SL neni, tak nevim jak to udelat aby tam byl az do vystoupeni z pozice....

a druha vec: kdyz vstoupim do LONG pozice bez preddefinovaneho SL a pak zadam pod nakupni cenou prodejni prikaz se stejnym poctem kontraktu je tato objednavka svazana s puvodne nakoupenou pozici nebo zustava puvodni pozice nakoupena a k tomu se jeste prida dalsi SHORT pozice?

jsem z toho zmatenej, protoze nevim jak docilit toho aby se to sparovalo a nechci to zkouset v ostre verzi...

diky za odpoved a at se dari.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hajda:

zdravim te, tak uz sem na to prisel, ta zmena by se mela provadet pres ikonku primo v grafu u daneho SL nebo PT a to pres funkco Modify Order Ticket, ale bohuzel je mozne zmenit jen typ, cenu a pocet kontraktu, ale doba trvani (denni, do datumu nebo GTC) zustava neaktivni, tak nevim....

jestli prijdes na to jakym zpusobem se da zmenit i doba trvani, dej mi prosim vedet.....

jinak jsem dnes posilal dotaz na OEC ohledne zpusobu, jakym se do jejich platformy zadavaji prikazy na obchodovani spreadu, tak jsem zvedav co odepisou.... jestli nekdo ma zkusenost se spready v platforme OEC, at se podeli o sve zkusenosti.....

diky a s pozdravem medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...