Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny uzivatele OEC,

snazim se poresit "znovu-podepsani" formulare W-8. Psal jsem do OEC, abych se optal zda tam mam neco dovyplnovat nebo zda to mam nechat jak to je a jenom podepsat. Odepsali mi, ze me staci to podepsat a zaskrtnout ten posledni radek, ktery zacina: I hereby confirm.... , pokud tedy nenastaly nejake zmeny.

Muj problem se ale tyka generovani. Kdyz chci odeslat formular vyskoci na me hlaska, ze chybi State or Province v bode 4. Clovek by tam mohl napsat asi N/A a nic by se nedelo, jenom by me zajimalo jestli tenhle problem mel nekdo taky?

Dik za kazdou odpoved

S pozdravem eTaker

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to asher: zdravim te, ja jsem fundoval ucet v EUR podle techto instrukci... vse probehlo bez problemu...

jeste jsem si to overoval jednou u OEC, protoze instrukce na jejich strankach se mi zdali zmatecne (2 ruzna SWIFT kody ci co)

penize musis posilat z uctu, ktery je veden na tvoje jmeno, jinak to nejde (nejaky US zakon, proti prani spinavych penez myslim)

na ostatni dotazy neumim odpovedet, protoze jsem neprovadel...

JP Morgan Bank N.A.
Chaseside
Bournemouth
UK
BH7 7DA
For the account of: JP Morgan Chase Bank N.A. London (CHASGB2L
For further credit to: Account Name: Open E Cry, LLC - Customer Segregated Funds
Account Number: 36191201 (Final beneficiary)
EUR IBAN Number: GB29CHAS60924236191201
For further OEC credit to: {Account Name}
OEC Account Number: {If assigned, otherwise use "Pending New Account"}
Note -- Incoming wires in Euros must be received by 1500 London Time, for same day deposit.


snad ti to pomuze s pozdravem medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to medrico:

Děkuji moc za odpověď. V Tvém případě (fundování OEC účtu) šlo o futures účet? A jak to je, když jsi ve ztrátě. Jakým kurzem Ti to přepočtou, resp. jaký mají spread při tom převodu? Pro zisk a poplatky mám ten samý dotaz.

Chtěl bych mít možnost držet nějaké futures pozice a současně měnový pár. Řeším situaci, že na forexovém účtu budu ve ztrátě a na futures v zisku, nebo naopak (dělám poziční obchody). Na helpdesku OEC mi řekli, že přesun peněz z jednoho účtu na druhý (z forex na futures) stojí 10USD (ještě nevím, kolik dní to bude trvat). Mám pocit, že u OEC je forexový účet pouze v dolarech a futures může být i v Eurech. Má-li k tomuto někdo radu, vyslech bych ji moc rád.

Nemá někdo zkušenost s tím novým "BETA equity" účtem převzatým s optionsxpress? Na helpdesku tvrdí, že dokud je to beta (platí do jara) platí pro všechny ty nejnižší poplatky z ceníku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to asher:

zdravim te, ja mam zalozeny jen futures ucet, ktery jsem fundoval v EUR... kurzy prevodu a spready nevim presne, ale neni to nic dramatickeho, spise standard...

s tim forex uctem ti neporadim, nemam zadnou zkusenost...

jinak poplatky mam pro US trhy 3,30 $/per side... kdyz jsem zakladal ucet, tak meli zrovna nejakou mesicni akci, ale netusim jake poplatky nabizeji ted.... mozna, ze by slo vyjednat nejake individualni, ale nemam s tim zadnou zkusenost...

s tou betou take nevim, zaregistroval jsem jen okrajove a jeste jsem to nejak nezkoumal, snad pozdeji....

s pozdravem medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím všechny v novém roce. Momentálně se snažím otevřít účet u OEC. Bohužel jsem se dostal do mrtvé fáze v souvislosti s dokumentem W8-BEN který se týká cizinců a srážek z daní. Nevíte někdo jak jej vyplnit pokud vystupuji jakožto fyzická osoba žijící v ČR? Na Live Chatu si moc vzájemně nerozumíme a momentálně jsem se dostal do fáze, kdy podstatou tohoto dokumentu je prý daňová povinnost platit v US jakožto cizinec 30 procentní daň z výnosů (úroky, dividendy apod).
Je zde tedy někdo, kdo obchoduje u nich déle jak rok a byl tak vystaven jakékoli daňové povinnosti ať již v US nebo u nás?? Myslel jsem, že povinnost danit máme vzhledem ke smlouvě s USA pouze v ČR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k

Ja ten dokument takto chápu. Bohužel jsem jej asi včera vyplnil špatně, protože tato verze mi neumožňuje zaškrtnout bod 9a kde se píše následující : "The beneficial owner is a resident of ............. within the meaning of the income tax treaty between the United States and that country. "
A to bude ono. Už jsem psal OEC jestli to půjde nějak opravit. Tedy...pevně v to doufám...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
zkousim demo ucet u tohoto brokera, zatim vse OK. Jen si nedokazu poradit s jednou veci.
Predstavme si nasledujici. Chci vstoupit v ES do 2 dlouhych pozic na cene 1134,25 (soucasna cena 1134) to znamena buy stop. 2 x Stop los zadany na cene 1133. Na cene 1135 chci ukoncit prvni pozici a zaroven SL druhe pozice posunout na BE a tam ho nechat. Jak by jste toto delali? Je lepsi to nejak udelat pres DOM nebo strategy v trading mode? Prosim o pomoc, uz se s tim morduju cely den a nejsem schopen na to prijit.
Diky
Pavel :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...