Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

Ještě bych se zeptal..

Není tady někdo, kdo využívá account OEC a obchoduje v Ninja Trader ? Vím, že to neni smluvní partner NT, ale zajímá mě, jestli to tady nemáte někdo vyřešený. OEC je výborný broker, rozhodl jsem se pro něj po hodně úvahách, a i když má platformu, která je dle mého názoru naprosto dostačující, přece jen bych chtěl obchodovat přes NT, kde mám svoje oblíbené indikátory, které u OEC nejsou.. Asi budu muset do NT pustit nějaký zaplacený datafeed, pokud nechci neustále obměňovat login pro registraci od ZEN-FIRE, že ? ..

Díky za odpověď, hezký večer všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Marxtone:
vim, ze to jede pres SIERRU, ale na NT to asi neprojde. Nicméně, já používám platformu OEC už rok a pul a jsem spokojenej, nevim, ktere indikatory tam mimo NT nemaji, ale mozna by bylo jednodužší než krkolomě se snažit dostat data od OEC do NT spíš se zeptat, zda není možné ty indikátory dostat do OEC, nebude to podle mě problem, protože maji valstni library kde se mužeš po tom poohlidnout, sam naprogramovat a nebo to proste nekdo ma a prida to tam.
Happy trading.

HK

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak budu asi rychlejší. Jediné, co jsem našel přes google je opravdu jen CHART plug-in do OEC Tradera včetně zabudovaných custom indocators, které jsou v TA-Lib v OEC Traderu. Je možný, že jsem zadával nesprávné klíčové slova při hledání, ale nic víc jsem nenašel. Zajímá mě především QQE indikátor, který v OEC Traderu bohužel není a můj obchodní systém ho využívá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
rád bych se zeptal uživatelů OEC platformy, kteří používají volume grafy jestli se dá nějak rozšířit historie grafů, původně jsem použival starší verzi platformy a neměl jsem problém zobrazit volume grafy i několik týdnů zpátky, nyní po nainstalování nové verze si můžu zobrazit max 5 dní dozadu a to je pro mě nedostačující (obchoduji TF)

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

chosenek:
jakou mas na mysli zkušenost se slipage? nevim, jestli jsi pochopil správně význam slipage (rozdíl v plnění), jen když čtu tvuj dotaz cely a vicemene to davas do kontextu s RTpoplatky :-). Takže, poplatek u brokera, např. OEC - je ovlivňován většinou počtem zobchod. kontraktů za měsíc, podle toho si s každým brokerem jseš schopen dohodnout cenu, jak pišeš u OEC se dostaneš někam i na 3,8 $/ RT.
Jinak, co se slip tyka, to neni zalezitost, u ktereho jsi brokera, ale zpusobem, jakym obchodujes. Pokud zadavas LMT prikazy - slip = 0 (ale obchod ti může utéct), slip u MKT příkazu je dobré ve slušně likvidním trhu (např. ES) počítat 1 tick na každou stranu obchodu., takže do backtestu není špatný rovnou zahrnout devalvaci cca o 2 ticky slip. pokud vstupujes MKT a vystupujes LMT tak stači slip 1.
at se dari

Honza K ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Honzo,

děkuji za odpoveď. Termín slippage vím co znamená a ptal jsem se na to z důvodu pročítání komentářů na elitetrader, kde si hodně lidí stěžovalo (ne na E Cry), že při obchodování dochází ke slippage i 5-6 ticků. A to i přes limit a stop (například jako SL) obchody!

Což mě pravě zarazilo kvuli tomu že jsem si myslel to co píšeš že limitní a stop příkazy jsou bez slippage.

V tom případě mě to zajímá u Market příkazu, přece jen ne každý broker má stejnou rychlost v exekuci? Opět z komentářů co jsem četl, že někdy je to 0 ticků někdy 2-3 a podobně.

Proto ten dotaz no :)

Chosenek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

to bid:
pokud vim, stocks pres OEC nejdou, maji je pouze pro rezidenty US¨

to Rikimaru:
v trademode mas vpravo na liste Strategy, klikneš, dáš configure a máš tam v nabídce až 3 Brackets, když ches používat pouze jeden PT a SL tak dáš pouze enable Bracket 1, máš tam i konfiguraci trailing \SL atd. Stejnym zpusobem si můžeš udělat další PT a SL,
mrkni na to snad to pomuze.

Honza K :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
skusil jsem co si mi poradil...nastavil jsem Profit Target a Stop Loss pak jsme přepl strategii na ON a potom strategii aktivoval. Jenže jsem nemohl provádět žádné obchodní příkazy...Dělám něco špatně?....mohl bys popř vysvětlit to nastavení, abych věděl jestli to dělám správně....Díky

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...