Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

to Rikimaru:

to bude asi jednoduse tim, ze mas number of traded contracts 0 :-)
takze nahore, nad startegy - mas tam pocty obchodovanych kontraktu, resp. nasobky toho, co mas ve strategiiích, predpokládám, ze v okenku mas nastavenou nulu, takze neni co obchodovat a ani ti to nemuze v trade modu zadat jakykoliv prikaz (taky se mi to stavalo ze zacatku :-)
kdyby to porad neslo, napis, ale mysli, ze tam je kamen urazu
at si dari

Honza K

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sláva už to funguje...chci se ještě zeptat...Posunutí na vstup v tom nastavení se jmenuje Trailling Stop Factor?... jinak jestli dobre chapu nastaveni: Limit: quantity - 1 (počet kontraktů) Type - LMT (limitní příkaz) Factor - +15 (nastavení kolik bude profit target) OCO - ON ... ??? Stop: Quantity - 1 (to samé co v limit) ? Type - STP (Stop-Loss příkaz) Factor - +10 (kolik bude stop loss od vstupu) ? Limit Factor - ?? Trailling Stop Factor - posunutí na break even?....na vstup V tomhle si musím být naprosto jistý..takže radší se na vše zeptám.... Jinak zatím se mě ten program velice zamlouvá....další věc co bych se chtěl zeptat...kolik by stálo měsíční placení tohoto programu?...z živými daty ale zatím jen na trénování..až potom bych si tam dal peníze...jestli je to teda možné

13989

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chci se zeptat na jednu věc....Dnes jsem diskutoval na Live OEC Chatu a ptal se na to nastavení SL, PT a breakeven. On mě řekl, že breakeven nejde nastavit automaticky...ale je pouze na manuální použití...Chci obchodovat pozičně a používat posouvání Stop-Lossu, když půjde trh mojím směrem a manuálně u toho nemůžu sedět a čekat na správný moment.

Nebo se pletu?
díky

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

To all : Chtel bych se podelit o zkuesnosti s live obchodovanim prostrednictvim Strikera a nasledne OEC. Dne 23.11.2010 meli vypadek v dodavce dat, graf NQ, ktery live obchoduji vypadal jako noty na buben, celkem neprijemne a hlavne jsem necekal jen nize uvedeny strohy alert v platfomě, ale info od brokera at jiz Striker ci OEC na mail, neco jako varovani. Podotykam, ze pouzivam SC, ze ktere primo obchoduju a spolu s platformou SOL se nekdy biji, proto pro eliminaci potizi mam zapnutou nekdy jen SC. Alerty preposilam i reakci Strikera. Jenom pro uplnost dnes jsem zjistil, ze mi mrznou data naprosto vsech trhu v platforme SOL nekdy i na 15- 30 s, internet mam v pohode, dotazoval jsem se Strikera - M. Lembaka a ten mi sdelil, ze vse je OK jemu v platforme Russel 2000 v pohode jede. Tak nevim, kde je chyba, nebo co je spatne. Pro dnesek jsem s obchodovanim skoncil. Pokud mate podobnou zkusenost dejte vedet. Jinak musim objektivne rici, ze Martin Lembak reaguje na me maily vcelku rychle, jeste ten den, pri zarizovani uctu mi take dost pomohl. Komise mam nakonec na jakych jsme se dohodli, marginy v pohode, takze uprimne receno me shora popsane problemy s OEC fakt mrzi. Proto pokud se budu muset pro technicke problemy presunout jinam napr. k IB, byla by to skoda. O pokracovani vas budu informovat Mejte se fajn. J. Pribyl

2010/11/23 george quaran
P. Lembaku v SOL mam tato hlaseni můzete mi to vysvetlit :

13:22 SYSTEM
ALERT: Quotes are delayed on the Live Trader - Quotes on the Demo are updating correctly. As a Temp solution, I would recommend launching the demo to provide accurate data

ALERT: We are expiriencing data issues and exchange connection issues, if you need to place an order please contact the trade desk. We apologize for the delay and are working actively to remedy the problem


Dekuji J. Pribyl
Forwarded message ----------
From: "Martin Lembak"
To: "george quaran"
Date: Tue, 23 Nov 2010 15:50:03 +0100 (CET)
Subject: Re: Dotaz na US Bank Holiday
V podstate jsou to zpravy, ktere rikaji, ze jsou problemy s daty na realne platforme...


2010/11/23 george quaran
Dekuji za strucne vysvetleni, ale ma ANJ mi rika, ze pokud jsou ceny v zive platforme zpozdeny a na demu jsou obnovovany vporadku, pak musim rici, ze sluzbou nejsem spokojen a obchodovat muze jenom blazen. Jsem zvedav po dnesku kolika se to tykalo traderu. Podobne problemy nedavno mel i Mirus. Jak je videt doba je neklidna a neni vylouceno opakovani 6. 5. 2010. Jenom jste mi jeste neodpovedel na ci strane je problem na strane OEC, CME nebo Strikera? Zdravim J. Pribyl

---------- Forwarded message ----------
From: "Martin Lembak"
To: "george quaran"
Date: Tue, 23 Nov 2010 15:03:10 +0100 (CET)
Subject: Re: Dotaz na US Bank Holiday

Dobry den p. Pribyl,
ano je tam svatek ve ctvrtek 25.11. a v podstate elektronika zavira v 10:30 chicagskeho casu rano (tj. 17:30 SEC). Otevira se pak zase az vecer v 17:00 chicagskeho casu (o pulnoci SEC). Pozor v patek je opet zkracena seance, tentokrat jen do 12:15 chicagskeho casu, tj. 19:15 SEC. Ty problemy s Globex trhem daty se stale misty objevuji, ale urcite by se mely co nejdrive vyresit, kdyby neco neslo zadat, atd., dejte mi hned vedet - napr. se da i na Skype chatu:

Hezky den!


---------- Forwarded message ----------
From: "Martin Lembak"
To: "george quaran"
Date: Tue, 23 Nov 2010 16:23:22 +0100 (CET)
Subject: Re: Dotaz na US Bank Holiday
Chapu znepokojeni, ale neni treba se obavat - od toho jsme tady s bratrem. Problem je s pritokem dat do nove implementovane verze realne platformy OEC...
Ano, urcite se to vyresi - u tech updatu na nove verze cas od casu dochazi ke "kiksum", ale jak rikam nikdy neni problem nam dat vedet a my dame vedet ceny, zadame prikaz, atd..(ve Strikeru mame vice zdroju dat, atd...).
Hezky den!


---------- 2010/11/23 george quaran
Dekuji za reakci, mezitim jsem si precetl zpravu v platforme od OEC, kdy rikaji ze maji problem s dodavatelem softu, který ovlivnuje ceny a prikazy na CME a ICE. Budu trpelivý a vyckam vyreseni problemu. Jinak vidim, ze evropske trhy funguji normalne, tak muzu prejit pro dnesek tam. Mejte se i s bratrem pekne. Zdravi J. Pribyl

"Je lepe zapalit svici nez proklinat houstnouci tmu" :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobry den,
mam dotaz k OEC Traderu. Jak bylo zmineno na teto strance platforma patrne postrada automaticky posun SL napr. na B/E+1 apod. Jakym zpusobem resite tuto situaci, manualnim posunutim SL, mate naprogramovanou strategii popripade jeste jinou cestou? Dekuji za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...