Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

Jeste bych si chtela overit:

Spekuluju na klesajici trend spreadu Corn sep1-mar2. Tzn., ze chci nakoupit 1 mar2-sep1 (dle TNT).

V platforme si ale musim v typu prikazu Complex zadat sell sep1-mar2.
Dale musim
- zadat price - u teto ceny vychazim z te prednastavene v platforme (nyni mam 0,4425) nebo TNT ceny (34,25).
- execution date - nastavím od-do (takze kdyz chci vstoupit na konci obchodniho dne, zadam tam poslednich XY minut, napr od 13:00 do 13:15)?
- potrvdim tlacitkem transmit (kde jak vidim je prikaz typu limit).

Pochopila jsem zadavani spreadu spravne?

Dekuju
K.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

zdravim uzivatele oec,

mam dotaz na kohokoliv, kdo si uz posilal penize z obchodniho uctu na svuj ucet, prave si chci poprve poslat penize, ale nevim co zadat do kolonky: Bank ABA, ostatni mi je celkem jasne, jestli ma nekdo zkusenost s touto procedurou, at se o ni prosim podeli... jeste detail, budu posilat na ucet u Fio Bank

dekuji, s pozdravem a pranim dobrych obchodu medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ladousek,
trh se jmenuje E-mini Russell 2000, jeden broker to značí TF, OEC pak zase RLM-M, nevidím v tom problém .. další to může mít označené zase jinak, symboly jsou dílem daného brokera, pro Tebe je důležité název trhu, burza, popř specifikace kontakrtu, margin ... podle toho poznáš, že to je ten správný trh, zda má symbol ABC nebo XYZ je úplně jedno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravim,

jen tak pro informaci, pro ty kteri by chteli posilat penize z trader uctu na svuj ucet....

prevod probehl v poradku do cca 48 hodin, nakonec jsem zadal jen cislo uctu v IBAN formatu, SWIFT kod a adresu banky a sve jmeno... ABA number se samozrejme nevyplnuje, jedna se o identifikaci US bank...

u OEC si strhli 30 USD, nevim jestli se jedna o pausalni poplatek, ci o procento z prevadene castky...

s pozdravem a pranim dobrych obchodu medrico

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
chtel bych se zeptat jakym zpusobem resite backetest na historickych datech u intradenniho obchodovani. OEC Trader poskytuje data jen par dni nazpet.
Je mozne data zakoupit a pak dostat do OEC Traderu? A co replay v teto platforme je trochu tezkopadnejsi nez napr. NinjaTrader.

Dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím všechny, mám dotaz k dnešnímu výpadku - tedy pokud opravdu byl: jedu paper přes demo účet (sim.openecry.com:9200) a v 17:22 spadlo "spojení" a datafeed běžel až zase od 18:54. Zajímavé je, že nešlo ani načíst webové stránky OEC (stránky mateřské optionExpress ale fungovaly pořád). Mám na druhé Sieře paralelně puštěná data barchart a ten jel celou dobu bez problému. Zaregistrovali jste to někdo? Pokud ano, neví někdo, zda to tak bylo i na live datafeeedu (prod.openecry.com) ? Chci si jen ověřit, že problém nebyl u mne a zjistit, zda to postihlo i live datafeed. Docela mne to vylekalo - zajímalo by mne, zda by se exekuovaly na live účtu PT a SL...

A co je mi divné: po shození datafeedu a znovuspuštění se data z inkriminovaného časového intervalu nenačetly (17:22 - 18:54). Je to normální, resp. je to tak správně? Na datafeedu z barchart data za celou dobu normálně vidím.

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

používá tady někdo datafeed od OEC a jako platformu Sierru?

Stává se Vám také to, že ztrácíte připojení a platforma se od datafeedu na moment odpojí a hned zase připojí?

Máte data pro emini Russell z pátka 7.10.11 v 21:10 až 21:56 našeho času? Mně tam data bohužel chybí, rád bych veděl, jestli nejsem sám?!

Jinak ten výpadek 27.9. byl opravdu nepříjemný. Já osobně vystoupil těsně před ním, viděl jsem že se něco děje (odpojilo se mi to). Ale jeden příkaz mi tam zůstal viset a nešel zrušit, takže to byly opravdu velké nervy. Naštěstí se po nějaké době sám zrušil, ale raději jsem si vše ověřil telefonem. S datafeedem od OEC mám poslední dobu špatné zkušenosti, co vy ostatní?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...