Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 months later...

Zdravim uzivatele OEC,

kazdy rok behem poslednich 3 let jsem si musel u OEC znovu submitnout W-8BEN formular k memu zivemu uctu. Tento rok mi neprislo zadne pripomenuti a ani to na mem accountu neukazuje moznost tento formular znovu potvrdit. Ted to resim s jejich podporou. Nema nekdo podobny problem?

Diky

eTaker

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

pro eTaker:

na moji žádost mi z help-desku poslali link, který mě navedl na formulář W8BEN s elektronickým podpisem, ten jsem vyplnil a odeslal. Čekal jsem, že mi ještě pošlou něco jako oficiální doklad s celkovým přehledem zisků/ztrát za celý r.2011, ale nedočkal jsem se. Na můj dotaz mi sdělili, že formuláře poskytují pouze traderům z USA a Kanady; jako podklad pro výpočet daně v ČR mám použít měsíční výpisy. Můžete mi poradit, jaké podklady pro výpočet daní používáte? Mám u OEC live účet otevřený teprve od loňska a ještě nevím, jak to přesně chodí.

Díky za radu
Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

zdravim,

v patek jsem byl neprijemne prekvapen, kdy pri pokusu zobchodovat sugar spread s jednou nohou ve 2013 vyskocila hlaska, ze kvuli tomuto obchodu musim kontaktovat tel. podporu, okamzite jsem psal mail, s jednoduchym dotazem co jako, ze to ma znamenat a odpovedi bylo, ze musim opravdu kontaktovat jejich trade desk pres telefon... poslal jsem tedy dalsi, jiz podrobnejsi mail, jestli je tuto telefoni akci nutno provadet nove pri jakemkoliv spreadu s nohou v 2013 a ze by to byla vcelku komplikace atd., jelikoz nejsem v angl. jazyce az tak zbehly... takze uvidime co poslou za odpoved...

chtel jsem se zeptat jestli ma nekdo stejnou zkusenost... jednalo se o muj letosni prvni spread s nohou ve 2013... v minulem roce a pri obchodovani spreadu z 2012 nic takoveho nebylo...

s pozdravem a pranim dobrych obchodu medrico...
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den, jelikož jsem uzavřel minulý rok ze ztrátou a dávám jsi pauzu tak jsem zrušil účet u OpenCry.
Nyní mi přišel email: Your Certificate of Foreign Status for United States Tax Withholding (Form W-8BEN) is no longer valid. If we do not receive your updated form, the IRS may require Open E Cry to withhold 28% from all sales proceeds and up to 35% from dividend and interest payments.
Nevím jak s tím naložit? A pokud jsem měl ztrátu za celý rok je potřeba podat daňové přiznání?

Děkuju za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

to byl hromadně rozesílaný e-mail, který upozorňoval na vypršení platnosti formuláře W-8BEN. Pokud jste účet zrušil a nemáte v úmyslu dále obchodovat na U.S. trzích, nemusíte se tím dle mého názoru zabývat. Platnost formuláře byste ale měl obnovit, pokud se v budoucnu rozhodnete opět obchodovat a případné zisky danit v ČR, jinak Vám budou zisky automaticky zdaňovány dle sazeb platných v USA.
Na téma daně a daňové přiznání jsou tady stovky příspěvků, záleží na tom, jste-li zaměstnanec a trading jste měl jen jako vedlejší činnost, nebo jste OSVČ, jste-li podnikatel, co je předmětem Vaší činnosti...atd. Obecně lze říci, že pokud jste loni skončil v tradingu se ztrátou, není co danit a k čemu se přiznávat (neplatí samozřejmě pro jiné Vaše výdělečné aktivity, o nichž nic nevím).

Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dokázal by mi někdo poradit jak zadat vyčkávajíci příkaz u GZT platformy?

Potřebuji, aby se mi uskutečnil obchod, když zrovna nemohu být u počítače.

Hledal jsem v nabídce programu GZT. Nabízí to spousty ORDERS, ale žádný který by se mi hodil.

Příkaz by měl vypadat nějak takhle:

SELL MARKET at 10:00(at OPEN BAR) 1 RLM-MU2 LMT 500 USD OCO 1 RLM-MU2 STP 150 USD TRIG 100 USD TR 150 USD Once

Problém je v tom, že mi všechny možnosti programu nabízí realizovat obchody v nějakém čase, za cenu kterou si předem stanovím.

Ale já potřebuji, aby se mi v 10:00 hodin otevřela pozice za aktuální cenu na trhu. Nedokáži přece vědět jaká bude cena v danou dobu.

Jestli by mi někdo dokázal poradit jak s tímto problémem u OEC, tak budu moc vděčný za radu.

Díky, Captain

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...