Doporučené příspěvky

tak po víkendu mi přestaly chodit data pro spreadové tickery. Do pátku vše makalo super. Fungují jen holá futka. Dělá to taky někomu? Support to zatím není schopen vyřešit

37579

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Od konce včerejší seance (5.9.2017) do dnešních 13:34 SEČ (10:34 amerického času) mám výpadek pro (ticková) data ESU7 a NQU7 . Řešíte také někdo? Nevím totiž, zda je to problém mé platformy SierraChart nebo problém na straně Open ECry, resp. dnes Gain Capital.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím Tradery,

chtěl bych se zeptat těch, kteří obchodují prostřednictvím bývalého OEC (dnes Gain Capital), jak jsou v posledních 4 týdnech spokojeni s exekucí a zobrazováním dat?

Pro zadávání příkazů používám Sierra chart (aktuálně verze 1689) + mám zakoupená jejich data (Barchart) cca 50usd/měs.

Jsem si vědom toho, že trhy mají v současné době velkou dynamiku, přesto mně přijde, že data chodí jakoby v určitých dávkách (cena přeskočí několik úrovní, aby se potom na x vteřin úplně zastavila apod.

Ptal jsem se jak na exekuci příkazů (OEC) tak i na datafeed (Sierrachart), ale všude jsem dostal stejnou alibistickou odpověď, že je vše v normálu.

Budu vděčný za jakýkoliv postřeh. Díky a hodně zdaru...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

@xjames26 Odpověď brokera nebyla alibistická. Pokud se trhy zblázní a volatilita je na maximech, tak je zcela běžné, že datafeedy nemusí fungovat na 100 %. V takovém případě je lepší se držet raději stranou a počkat, až se trhy zase trochu zklidní. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
On 2/5/2018 at 2:58 PM, xjames26 said:

Zdravím Tradery,

chtěl bych se zeptat těch, kteří obchodují prostřednictvím bývalého OEC (dnes Gain Capital), jak jsou v posledních 4 týdnech spokojeni s exekucí a zobrazováním dat?

Pro zadávání příkazů používám Sierra chart (aktuálně verze 1689) + mám zakoupená jejich data (Barchart) cca 50usd/měs.

Jsem si vědom toho, že trhy mají v současné době velkou dynamiku, přesto mně přijde, že data chodí jakoby v určitých dávkách (cena přeskočí několik úrovní, aby se potom na x vteřin úplně zastavila apod.

Ptal jsem se jak na exekuci příkazů (OEC) tak i na datafeed (Sierrachart), ale všude jsem dostal stejnou alibistickou odpověď, že je vše v normálu.

Budu vděčný za jakýkoliv postřeh. Díky a hodně zdaru...

ja jsem byl taky u OEC a presel jsem k AMP , CL a ES jsou dnes plynule a bez zamrznuti.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se