Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím,

chci se zeptat něco ohledně marginů u OEC. V tabulce marginů (www.openecry.com/traderstoolbox/margins.cfm) je u ER2: Day margin 1000$ což je tak nějak v pořádku, to je běžné i u ostatních brokerů ale Init. Margin je $ 5250 ? Pokud to dobře chápu, tak Initial margin je margin, který vám bude brokerem zablokobán při otevření pozice, takže pokud si u nich otevřu účet s částkou 5000$ tak to si u nich s tímto trhem asi moc nezaobchoduji?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Někde jsem četl, že margin je odvozen od 3-denního pohybu. Čím volatilnější podklad, tím možné větší zisky (i ztráty), ale i větší marginový požadavek. Pokud nemáš moc peněz, tak obchoduj klidné trhy a zkus si na nich vydělat více peněz. Pokud na nich neuspěješ, tak bys pravděpodobně neuspěl ani na těch volatilnějších.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nějak mi to nedává moc smysl, sami nabízejí min. otevření účtu 5000$, ale to by se pak eminy s touto částkou vůbec nedali obchodovat, leda tak corn a možná gold. PFG koukám má taky Init. margin 5,250$, takže u nich to s 5000$ taky obchodovat nejde, šlo to snad jen u IB ty to měli kolem 2000$. Tak s tím jsem trochu nepočítal, myslel jsem , že se dá najít nějaký broker u kterého se dá fundovat účet 5k a zároveň obchodovat eminy trhy (ER2).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer testuji asi 10 dní demo od EOC. Chtěl bych se zeptat těch co již přes ně obchodují jak je EOC stabiliní a jak výrazný je rozdíl mezi demo a ostrou verzí. Nepodařilo se mi demo napojit na sierru . Při použití Cancel all se mi nezavřeli všechny příkazi zavřle se jen PT a SL ale příkaz zůstal aktivní. Po vypnutí a zapnutí počítače došlo ke změně nastavení v DOMu. Stalo se mi že místo jednoho příkazu se mi zadali dva. Nedošel jsem na to proč. Dík za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...