Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

Ahoj obchoduju YM asi 3 měsíce live,maximální zpoždění příkazu tak 2s odhadem, vstupuji market příkazem a skluz jsem prakticky nepozoroval. Zpoždění , nemusí být dáno brokrem , ale i tím jakou likviditu má v danou chvíli daný trh, spárování příkazů.
Co se týče toho zpoždění je to jen občas zase odhadem tak 1 z 5 obchodů. Jinak jsem s nima neměl problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě trochu upřesnění, pokud obchoduješ přes DOM, mělo by se tam umístění příkazu ukázat samozřejmě i když není spárován.Přesněji řečeno vstup market trvá tak max do 2s.Zkoušel jsem ze začátku zadávat i limit příkazy a přišlo mi to časově zhuruba stejný, než v domu naskočilo čísílko. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Rád bych zde poděkoval všem diskutujícím díky nimž se mi podařilo otevřít účet . Účet jsem otevřel zhruba před měsícem a teď mám trochu obavy abych si díky krizi ještě zaobchodoval jelikož zatím testuju jen na papíře a do reálu jsem se ještě nepustil.Mohly by jste se k tomu prosím někdo vyjádřit , mám na mysli třeba krach burzy nebo krach brokera a jak hodně je chráněn segregovaný účet a podobně .
Díky tomaz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den vážení,
jsem těsně před otevřením účtu u Striker přes p.Lembáka.Zde jsem se dočetl i o možnosti otevřít přímo u OEC.
Mohl by zde pro mne /a možná i další tačátečníky/ shrnout zásadní výhody/nevýhody otevření účtu u Striker versus OEC.Děkuji moc předem a všechny tradery zdravím!

Balda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

WodoWary:

Ja to delam takhle:
V okne "Depth of Market" pro dany trh si nahore klikni na ikonu "Bracket Options" (ma to symbol trojuhelniku) - dole si pak muzes nastavit PT a SL pro long (vlevo) i short (vpravo) obchody.

Buy bracket (long) - sell limit = PT, sell stop = SL
Sell bracket (short) - buy stop = SL, buy limit = PT

Ty hodnoty se zadavaji v bodech, takze treba pro ER2 (u OEC ted tedy RLM-M) zadas 0.2 a 0.4 (pro tech tvych 20$ a 40$)

Kdyz pak kliknes na "buy mkt" nebo "sell mkt", tak se ti rovnou nahodi i odpovidajici prikazy pro PT a SL (nahodi se i v pripade, ze vstupujes pres LIMIT nebo STOP).

Snad ti to pomuze.... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Balda zkus projít tohle vlákno něco se tam už řešilo, jinak to šlo všechno docela bez potíží, stáhneš jejich platformu, pošleš prachy, proděláš prachy nebo vyděláš, prostě jak chceš. Jsou vstřícní, já měl trochu potíže se napojením na Sierru
aky mi tady poradily, jelikož nevládnu moc anglicky tak jsem si na vyplňování dotazníku vzal angličtinářku ale je jednoduchej. Jen se jak tady je doporučeno vyhni tomu abys napsal , žes neobchodoval. Já to vyřešil tak že jsem si zaplatil jejich demo / který mám do těď protože občas je potřebe něco nastavit a zkouknout a nechce se mi to dělat na live učtu./A pak jsem jim uvedl , že jsem byl u Interactiv B. / tam jsem byl taky demo -ale to jsem zapřel/ a jejich demo účet, zrovna jsem dva měsíce vydělával, bylo to sehraný asi za 2-3 dny. Pak funduješ účet posíláš to na platební místo jterý je uvedený na jejich stránkách a ještě ti dojde myslím instrukce emailem. Bude to trochu adrenalin, ale neboj jestli začneš obchodovat tak ten nejmenší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den!

Rád bych vás požádal o radu. Snažím se k live účtu aktivovat Sierru, ale vždy po přihlášení se my objeví hláška-neplatné heslo nebo jméno! Postupoval jsem podle návodu open ecry-mám další jméno-mám stažený program(oec)-zkoušel jsem vypnout firewall...prosím poraďte.

Děkuji vencav9

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den!

Prosim o radu! Mám live účet a snažím se přidat sierru. postupoval jsem podle návodu-mám druhé jméno, stažený program pro podporu sierri k oec .... Ale při přihlášení se mi ukáže - heslo nebo jméno je špatné.
zkoušel sem i vypnout firewall. Neměl jste někdo stejný problém,dekuji!


vencav9

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den vencav9,
jen pro jistotu, když použijete login pro přihlášení do OEC Traderu live, tak funguje ? musí tam fungovat oba, tj 2 loginy a 1 heslo.
Jinak já mam SCH 334, kde mám nastavený server: prod.openecry.com:9200. Level 4 (dále můžete mít 5, 8, 9) a stažené API pro propojení s SCH.

tohle všechno sedí i u vás ?

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...