Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MPLAY v Praze


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

ano, máme v tom určitý systém odstupňování. V tuto chvíli je sleva již pouze 10% a v určitém bodě s vysokou pravděpodobností nebude sleva už žádná.

Původně jsme naplánovali slevu jako "motivaci" registrovat se co nejdříve, ale to jsme netušili, že se za prvních 20 hodin naplní skoro 2/3 kapacity.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den Tomáši,

předně gratuluji a taky děkuji, že se Vám podařilo zorganizovat a připravit 3-denní setkání/školení s Mplayem. Chci se zeptat nebo poprosit, zda byste mi dal pár argumentů proč si na 2. den objednat místo s připojením notebooku. Já nenašel žádný důvod, tak o něj tímto žádám.
Pak si neodpustím poznámku k Vašemu slevovému systému - jsem přesvědčen, že je lepší transparentní způsob. Tedy pokud jste měli naplánováno měnit slevový systém, měli jste to říct. Včerejší 20% sleva mě motivovala, ta dnešní už ne.
Ale je to Váš business a do toho mi nic není.

Děkuji a přeji mnoho $$$

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovane,

Ad slevový systém, máte zcela pravdu, a plnně připomínku akceptuji. Příliš jsme to nedomysleli. Příště to napravíme. Trochu jsme určité kroky plánovali řešit až "za pochodu", nečekali jsme ale tak rychlý a značný zájem. Na příští podobné akce rozhodně obdobné věci důkladněji promyslíme a přesně dáme i předem ostatním vědět.

Ad notebook, na den 2 a 3 může být notebook výhodou, rozhodně však ne nutností. Nemám žádný pořádný argument proč vzít verzi s notebookem, spíše to vidím jako osobní preference každého. Kdo bude mít notebook, bude mít zřejmě větší možnost interakce s Mplayem (v tom smyslu, že co on bude prezentovat na svém počítači, bude moci každý hned kontrolovat na svém, případě přímo zkoušet různé aktuálně probírané strategie a ihned dávat podněty a další otázky). Jak ale píši, je to skutečně a jen spíš otázka osobní preference a osobního pohodlí, než nějakého hlubšího významu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bohuzel se nemuzu dostavit,

ale proc druhy den pripojeni k notebooku? no protoze si do nej muzu delat poznamky a vse co mplay bude rikat i zkouset. 50 babek za tuhle moznost je vice nez prijatelna.
co se tyka slev, tak se na to podivejte jako obchodnik. znate transparentnejsi system? jaky?
ze date slevy na posledni mista? to je jen druhy pristup. zalezi ceho chcete dosahnout. navic pokud mate nejaka ocekavani and do your math tak vam tato varianta prinese mozna i vice

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážený 911,
děkuji za Váš názor. Je fajn, že si můžete dělat poznámky do notebooku, je fajn, že si můžete zkoušet za 50babek co Mplay bude říkat. Dělejte to tak. A dívejte se klidně na slevový systém kluků očima obchodníka.
Já, protože jsem v tomto projektu zákazník, se na něj budu dívat z pohledu zákazníka a budu mít tedy "zákaznické" dotazy a "zákaznické" připomínky. Protože pokud je mít nebudu, tak ostatní zákazníci na tom budou s přibývajícími kurzy a akcemi chtě-nechtě hůř, protože přistoupí na všechny podmínky bez boje a debaty.
Já jsem asi jiný než ostatní a rád se na na věci, které sám nedohlédnu, zeptám či je připomínkuju.
Ještě jednou díky a přeji hodně $$$

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911:

Transparentní způsob slev je třeba ten, že se dopředu řekne jak dlouho je možné slevu využít. Jsem v tomto projektu jako zákazník, takže nechápu proč bych se na celou věc měl dívat očima obchodníka. Já něco kupuji a chci pro sebe to nejlepší a to mi jde. Pokud někomu dávám své peníze vyžaduji taky fér přístup. Za sebe říkám, že tento způsob slev, který Finančníci zvolili se mi nelíbí a považuji ho za neprofesionální. Tohle u mě není fér přístup. Já bych takový ve svém podnikání nevolil, ale samozřejmě je to věc Finančníků. Na mně je, jestli na to přistoupím.

Možná Vám přijde, že jsem trochu náročný zákazník, ale je to prostě tak.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovane, vím jak to myslíte.Protože jsem o návštěvě Mplaye věděl již nějakou dobu a byl sem rozhodnut se účastnit všech 3 dnů, objednávku jsem zadal ihned a samozřejmě rád využil slevy. Je škoda že to kluci "nedomysleli",ale pro příště se poučili a budou vědět,že mohou očekávat velký zájem :o)
Protože neobchoduji live, nerozmýšlel jsem mezi volbou s nebo bez pc, kórt u opcí o kterých nic moc nevím :o).
Příště snad bude vše v pořádku a doufám že i tak na setkání (školení) dorazíte.Jsem přesvědčen že to bude super!

Pěkný den

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DeLucky Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nebylo by možné když se zúčastním semináře a
> zaplatím 3000-4000 Kč abych si sebou za cenu
> semináře přivezl domů i video z tohoto semináře
> ??? víte v tu chvíli si všechno nezapamatujete a
> doma by si všechno mohl v klidu probrat ještě
> jednou . Zaplatil bych třeba o 500 Kč víc ale to
> video k tomu by bylo super .



Nejsem si jistý, jestli jsem správně pochopil odpověď, tak se zeptám jinak. Oficiální video záznam tedy nebude pořizován a ani prodáván, ale když si přinesu svoji kameru, budu si moci pořídit [bold]svůj[/bold] záznam čistě pro své potřeby (místo psaní do papíru), který nikomu jinému neposkytnu? Budou povoleny diktafony? Pokud to bude možné, do jaké kategorie se mám zařadit, protože budu potřebovat mít přístup k elektrické zásuvce pro dobíjení baterií videokamery.

Laďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radovan: Mám pro Vás pádný důvod proč brát místo "s možností připojení počítače". Důvodem je druhá varianta. V té se totiž píše, že je to varianta bez připojení a hlavně bez stolku! Nevím jestli je to doslova, ale to jsem se pořádně lekl a rychle se registroval. Osobně bych netrval s připojením na internet ani u prvního dne. Mně je šumafuk když nebudu mít realtime data, nejedu tam obchodovat, nýbrž se učit. Ale bez možností psát si zápisky, mrknout na posledních pár dnů v backtestu a "udělat si kolem sebe prostor", tak to bych určitě nezvládl. S pozdravem,

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejsem si jistý, jestli jsem správně pochopil jak to bylo myšleno s videozáznamem, tak se zeptám jinak. Oficiální video záznam tedy nebude pořizován a ani prodáván, ale když si přinesu svoji kameru, budu si moci pořídit svůj záznam čistě pro své potřeby (místo psaní do papíru), který nikomu jinému neposkytnu? Budou povoleny diktafony? Pokud to bude možné, do jaké kategorie se mám zařadit, protože budu potřebovat mít přístup k elektrické zásuvce pro dobíjení baterií videokamery.

Laďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laďo,

videozáznam ani diktafon povolený nebude. Ani pro soukromé účely. Bohužel známe vynalézavost v ČR a tak budeme v tomto nekompromisní a nebude to povoleno nikomu. To prosím neberte osobně. Jednou někdo nahrál seminář Woodieho v USA a za chvilku ho už prodával. Pokud se to stalo v USA, pravděpodobnost něčeho v ČR je 100%. Nemyslím si, že by to měl být váš případ, ale bohužel vyjímky dělat nemůžeme. Je to striktní podmínka pro každého, kdo se zaregistruje - žádné pořízování audiovizuálních záznamů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...