Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Sid

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.

Doporučené příspěvky

Tak co kdo bude dnes v noci vzhůru, někde jsem četl že carry trades nejvíce využívají japončíci. Je možné že zítra bude slabší rozdýchávání na librojenu v rozpětí 150 -200 pips, pak bych odhadoval že následující den to půjde opět jih. Jen tak mimochodem ve středu jsem koukal že je předpověď pro kiwi ze 7.25 na 7.50. Ale ovoce nikoho nezajímá co, teď je v kurzu suši. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
všem gratuluji.
teď bych nechtěl být long např. na librojenu bez SL ;-) třeba od 230... BRRRR
poslední dny mne utvrdily v názoru, že SL je nutnost

g/t

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
USD/JPY
Takže Indiáni začali pouštět kouřové signály na sever.Budu jim věřit a 0,5 lotra pustím na sever.
Musím pěkně pomaličku políčit pastičku :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,

mam jednu otazocku. 4. marca bol opat velky pad dolara oproti libre ale na fxstreet.com to je zaznacane ako slippage, su slippage aj vo forexe alebo je to len chyba? vdaka za odpoved

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak jsem si k ránu vyzobl moc pěkný double top na librojenu ve 4 hod. na 5 min. TF, entry 225,90, close 224,00 ;-))

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
TEQA
Dnes si to můžeš zopakovat (ponocování)..:-)...v noci kiwi a pravděpodobné zvýšení úroků...
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
...doufám, že to není trvalý jev - přesouvání obchodních aktivit do asijského času, pravda je, že co člověk přes den
ztratí na málo volatilních trzích to v noci múže krásně dohnat, na druhou stranu se mi to ponocování negativně odrá-
ži na libidu a to také není dobré.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.