Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


Martinek

Doporučené příspěvky

Zdravim...

ak by mal niekto zaujem o moj obchodny dennik, moze si ho stiahnut na edisk.cz, meno je Zero999, a heslo je 12345

je automaticky, jedine co treba zadat je vstup, high, low celeho pohybu a vstup... ten pohyb lebo sa z neho vypocitava MAE a MFEa dalej optimalny PT.. vystupy sa su 2... jeden je tak ze bud si clovek nastavi pevny PT a SL, + je tam aj posu na BE po urciotom pohybe, to terba do kolkonky TSL a potom este na aku uroven, bnapr BE +0,2... vsetko samozrejme v plnych bodoch.. su tam ale aj stlpce PT a posuvany SL, tie nie su povinne, a ked ich nezadate budete vystupovat a tie prednastavene.. a ked ano maju tie prednost... vyuzitie napr pri roznych PT, ja to vyuzivam pri obchodovani kanalov... + posuvany SL, je ked sa neuspokojite len na posun na BE a chcete maximalizovat zisk...

da sa tam potom nastavit aj pocet kontraktov... potom je tam harok, PT... ten je dobry na analyzu MFE..
ukaze kolko krat bol aky PT dosiahnuty a aky zisk by cinil keby sme ho mali prednastaveny.. treba ho potom vyhladat..

dalej som tam zaviedol automaticky filter, keby si chcel niekto urobit analyzu na obchody zvlast na long a short...

take ze eqiuty krivku a ine si clovek musi potom urobit sam...

dennik je zablokovany, cize je mozne ho upravovat len tam kde sa moze pisat...

v pripade otazok... pisat tu:))

Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 319
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kralik... zajtra tam dam aktualizovanu verziu, ktora myslim by ti mohla dost vyhovovat:)
kde si mozes zmenit nielen signaly vstupu(prednsatavis) ale je obohateny o usopesnost kazdeho patternu...cize taka statistika...
heslo uz nebude, bude stacit ho len odomknut... ale ani to nebude treba lebo tie bunky su zamknute prave preto aby sa neposkodil vzorec.. a na nom vlastne funguje... napis napr ake dovody... leo som ich v novej verzii prednastavil ako zoznam...

pekny den:))
Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Zero999: Tuto verzi s úspěšností patternu jsem stahnul z edisku pod heslem finančnik. Pak jsem hledal v diskuzi a našel tvuj příspěvek. Už jsem přišel na to jak to odemknout. Díky za tvůj příspěvek. Moc zajímavě zpracovaný denník.

Ještě jednou díky je to paráda.


(tu) (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kralik:
jj uz viem.. tak som to upravil aby si kazdy mohol vybrat svoje vystupy... v strede hore, je mozne si menit vystup..
potom som tam este zmenil ked niekto obchoduje s mensim PT ako 100 na russelovi, a posuvany SL je mozne pouzit ako aj ked sa SL nepouzivaju fixne ale aj variabilne... takze ked si urcis variabilny, ten bude mat prednost pred tym fixnym..
ked si neurcis, plati fixny.. a pridal som aj statistiku na na druhy vystup...

nazov dennika je final version.. dfa sa stiahnut aj na Zero999, heslo 12345, samozrejme edisk.cz

a este jedna vec, je urobeny na ID obchodovanie E mini russel a e mini dowjones...

pekny den, Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím, Juro:-))

Ako sa darí? Chcel som Ťa pochváliť za Tvoju prácu na Tvojom denníku, ktorý si sa rozhodol dať zverejniť. Klobúk dole.
Niektorým veciam v ňom síce príliš nerozumiem, ale to sa spraví. Teraz nemám na tradovanie moc času,kvôli môjmu biznisu (mimochodom, celkom sľubne sa to vyvíja, o ár mesiacov budem mať na počiatočný kapitál:- )

Nejdeš náhodou na Traders Fórum? Ja idem a nemám ísť s kým, nevadí...teším sa aj tak.


poznámka k tomu denníku: Koľko si na ňom celkovo robil?


zdraví vás
majkl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkl: cau, mal som ist, ale kvoli jednemu pruseru nemozem ist.. takze idem az na mplaya...

co sa tayka toho dennika, nemozem povedat kolko som na nom robil, viem len ze som ho postupne vylepsoval, podla toho co mi v nom chybalo.. a ked tomu nerozumies, precitaj si "citaj" alebo mas priamo v denniku komentare k jednotlivym castiam..

rich: jj, diky:))

Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takze uz sa to podarilo dokoncit...sice ma asi okolo60MB, ale je v nom vela vylepsovakov.. 1. da sa pouzit na 7 roznych trhov:ER2,ES,NQ,YM,mini ropa, zlato a dax, ale treba si ho prednastavit v bunke B2,inak to bude ratat chybne hodnoty, ale 1 dennik 1 trh!!!, ked niekto obchoduje viacero trhov, musi mat viacero dennikov 2. boli upravene pocty, pridal som zaikruhlenie, lebo to niekedy blbo ratalo 3.statistika na kazdy pattern a celkovo+uspesnost obchodov a nielen wins, loss ale aj kolko ich skoncilo na BE dalej tam najdete RRR, efektvnost 4.pridane grafy equity, mae a mfe, grafy pattrenov kolko a ake profity straty nadelili 5.harok PT TRH je upraveny aby ukazoval najlepsiu hodnotu PT pre kazdy trh(MFE)(prave toto zabera najviac miesta) 6.harok SL TRH(ukazuje nam ake straty sme mali pocas obchodu a ako castio(MAE), popis: B2:B10 su povinne polozky, podla nich sa budu ratat obchody... margin: rata sa z neho kelly formula %risk: rata sa z neho fixed fractional(PS) pre lepsie pochopenie dennika je treba si precitat harok CITAJ nutne polozky: vstup, typ. LOT,high, low, vystup, LOT odporucane: cas, datum, TF, typ, lot, vstup, navrat k BE, H/L kor., high,low,vystup,lot, stlpce: cas, datum, TF, typ vstup su jasne stlpec PT: nie je potrebny, zadava sa v pripade ked chceme mat na konkretny obchod iny PT stlpec posuvany SL: je mozne ho pouzit ak pouzivate startegiu posuvaneho SL, alebo chceme iny SL ako je prednastaveny Optimalny SL a PT sa rata z hodnot MFE a MAE k tomu nam sluzia high low stlpce co su vlastne maxima a minima v obchode.. v pripade ze zadavame len high low pohybu, rata to dobre iba v tom pripade ze hodnoty zapisujeme v sulade uz prednastaveneho posunu a kam na uroven: priklad: PT 2, SL 1, posun na BE po 1,2 L800, trh klesne na 799,5 a ide hore(799,5 je hodnota low), dostane sa na uroven 801, kde sa zastavi a znova klesne na 799,9(-0,1 od vstupu) posun nebol tak sme stale v obchode a potom ide cena na 803 a nas PT to preslo a mae +200 ale co sa stane ak si si posun na BE zmenime na 0,9?? zapise nam to tiez profit 200, hoci naozaj by sme mali vystupit na BE,lebo vo vzorci nie je vnutorny priebeh obchodu, tomuto sa da zamedzit tak ze pridame dalsie 2 hodnoty: H/L kor. co je vlastne hodnota pred korekciou(v nasom prikalde je to hodnota 801) navrat k BE(k vstupu), co je hodnota 799,9(zapiseme to ako -0,1) tymto sposobom sa nam nemoze stat aby nam obchod skoncil +200, ked bol posun po 9 tickoch.. tymto sposobom mozme si na zaklade statistiky zistit nielen optimalny PT a SL ale aj optimalny posun na BE ale aj kam na BE+1,2,3... to by bolo k denniku, myslim ze by uz malo byt vsetko jasne, a ked nie je precitajte si este harok CITAJ, a ked nebude tiez, napiste mi na mail kopecky @ biler-rk.sk snazim sa to uploadnut ale nejako sa tomu nechce... ked sa mi to podari niekam dat... poslem link

3517

3518

Link to comment
Sdílet pomocí služby

edisk je uz davno zrizen, predpoladam juro ze to hazis tam. jinak sem zvedavej. 60MB, to je v tom i nejka hra ne? :-) dobra prace. jeste to propojit s platformou, abych to nemusel zadavat ja, a na zdroj dat aby vedetl MAE, MFE a muzes to kamo prodavat za slusny penize. k tomu se pripoji vylepsenej JATester a nemusite panove uz trejdovat :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...