Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

komise IB


milos

Doporučené příspěvky

mucha,

nehodlam se tady s tebou nejak dohadovat, stejne te nezajima co si myslim. jen, pokud chces skalpovat na rozdily mezi bid a ask, tak to nebudes delat u IB a za 5$ komise, ale jinde a za centovy komise.

ja proste chci treba long za 800, tak za 800 nastoupim a vystoupim na bud danem PT (tedy zadna ztrata) nebo rucne podle nejakych pravidel. tam muzu chytit nejaky slipp (podle poctu kontraktu treba) 1-2 ticky. so what. to proste patri k tradingu. tohle ja neresim. pokud nechces tyhle ztraty, tak vstupuj za limit a mas problem vyresen. nekdy ale proste nebudes fillnut. tyhle hypoteticke zisky/ztraty. co by kdyby. u erka je normal 0,1-0,2 spread a s tim proste pocitam. pokud pouzivas ciste mkt prikaz, tak tohle je proste zcela bezne.
to uz tady muzem diskutovat, mam 10kontraktu= to je uz 100$ ztata. pri 10 obchdodech denne, je to 1000babek coz je 20.000babek mesicne. same if if if.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PET: chapem ale co uz narobim,.. ako to mam jasnejsie napisat ze chcem vediet len rozdiel medzi ask a bid v IB .....
nic ineho ma nezaujimalo no napriek tomu som dostal vsemozne odpovede len nie tu co som chcel
...ten clovek co by sa mi snazil pomoct by teda musel vyvyinut fakt enormne usilie aby mi odpovedal, az 3 kliky v TWS..

911: nechcem skalpovat tak to uz pls nerozoberaj, za limitku vystupit mozem to je sice pravda ale ked mas mensi rozdiel medzi ask a bid , tak ta limitka bude vyplnena skor a s vacsim rozdielom (ask,bid) vyplnena nemusi byt nikdy..

ale v zasade z tvojich slov vyplvyva ze je to uplne normalne a IB to ma asi podobne.. takze dakujem aj za tu odpoved;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj!

koukal jsem u IB na komise - a pro Eurodollar (CME - Others) maj uvedeno za RT 4.80 USD. CHci se zeptat lidí co přes ně obchodují - toto je cena konečná? Můj broker (XpressTrade) má sice uvedeno 14 USD za RT - ale k tomu se ještě přifaří další poplatky burze a já nevim komu - a ve finále mě jeden RT stojí 18.42 USD. Což je setsakramentsky hodně. Oceňuju data i platformu zadarmo, ale začínám už dělat víc kontratků a ty poplatky sou dost nepříjemný. Proto by mě zajímal IB, který je tady těžce proklamován :)

Obchoduju hlavně Eurodollar na Globexu - název kontraktu @ED ... tak kdyby se nějaká dobrá duše koukla a zjistila konečné náklady na provedení jednoho RT ... děkuju.

nuf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mockrát dík!

Tak to asi zvážím přechod k IB rychleji než sem plánoval - možná si u Xpress účet nechám - kvůli těm grafům, na který už sem si zvyk :) Ale při obchodování přes IB bych mohl buď snížit PT o 1 tick a tím si zvýšit úspěšnost, nebo PT ponechat a zvýšit zisk při zachování úspěšnosti ... no, nalákali jste mě :)

nuf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Mám dotaz ke komisím IB (ostatní poplatky): individuals.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/otherFees.php?ib_entity=llc
Může mi někdo po lopatě vysvětlit kdy se tyto komise platí?
Dále jsem se podíval na srovnání výše komisí bundled a unbundled. Z porovnání plyne, že unbundled komise jsou v součtu menší i pro minimální počet kontraktů. Jaký praktický význam mají tedy bundled komise?
Pokud třeba udělám v měsíci 1100 kontaktů, znamená to, že prvních 300 mám za nějakou cenu, dalších 700 za jinou a posledních 100 za ještě menší, nebo bude všech 1100 za tu, která odpovídá sloupci nad 1000 kontraktů?
Děkuji zkušeným za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

pomalicky budem mat nasetrene na otvorenie uctu v IB - nie na obchodovanie, ale na ziskanie realtimovych dat na testovanie. Vela krat som tu cital, ze po nafundovani uctu su data zadarmo ($10). Na IB stranke su vsak pod Fees/Market Data and News subscriptions/North America ceny, ktore urcite nie su ludove. Zda sa, ze mi nieco uslo.

Pochopil som, ze k zobrazovaniu dat, potrebujem dalsi frontend (napr. Sierra), len mi ine je jasne, ci su data poskytovane v ramci "uctu" (potom vyvstava otazka, co je ten "Market data subscription") alebo nie a treba za ne platit extra (co sa zasa nezhoduje so spominanymi 10$/mesiac, ak sa neobchoduje).

S anglictinou nemam problem, akurat sa v tych sluzbach nevyznam. (t.j. co vsetko si musim objednat, aby som mohol papertradovat na real datach, podla moznosti nie v exceli, ale tak, ako by to vyzeralo naostro). Vsimol som si, ze IB ponuka aj "PaperTrader" produkt, ktory je vsak dostupny az po otvoreni uctu.

Summary: ake data poskytuje ID za tych $10 a co ponukaju za tie velke penieze za Market Data Subsription.

Vdaka.
G.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Granko,

záleží na tom, co chceš obchodovat. 10$ - (pokud na komisích uděláš měsíčně 30$, máš data zdarma), platíš za US elektronické komoditní a akciové trhy (ER2, YM, NQ, ES...)Pokud chceš obchodovat pitově, stejně ako data jiných států si platíš samostatně viz tabulka na stránkách IB. Pro otevření účtu doporučuji využít služeb adminů. Vše je doslova po lopatě vysvětleno v jejich manuálu.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

asi som trocha OT, ale moze mi niekto vysvetlit, preco napr. dnesne grafy (ale aj inych dni) ESZ7@globex, YM DEC07@ECBOT a ER2Z7@GLOBEX vyzeraju skoro uplne rovnako? to su tie, ktore sledujem (som vo faze sleduj a uc sa). najprv som si myslel, ze ma oklamali a vsade pustaju to iste :), ale nakoniec som zistil, ze su ine, ale veeeeelmi podobne, dokonca sa podoba aj volume (porovnaval som to na 1day/1min bar)... cim to je?
vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...