Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

komise IB


milos

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jak je to s komisema u trhu FESX ( Eurex / ESTX50 u IB). Mám nastevené "fixed" poplatky za 2 eura na obchod. Když bych chtěl přejít na "Tiered", tak bych platil 0,90 eura ( méně než 1000 obchodů) + exchange a regulatory 0,31 eura = 1,21 eura. Je to správně? Nejspíš sem něco zapomněl připočíst, protože takhle by nejspíš nikdo fixních poplatků nevyužíval, když by byly vždy vyšší.

Díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • 1 year later...

Ahojte traderi, chcem si otvoriť účet u IB a mám ešte nárok na účet do 26 rokov, čiže počiatočným vkladom 3000USD. idem obchodovať e-mini Nasdaq, ktorý má day margin 4348USD. Povedzme, že chcem vložiť 4500USD .... koľko knt. môžem otvoriť denne ?? Alebo kto vie o tom viac, mohli by ste ma v tom usmerniť. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 1 hodinou, dmajooo napsal/a:

Ahojte traderi, chcem si otvoriť účet u IB a mám ešte nárok na účet do 26 rokov, čiže počiatočným vkladom 3000USD. idem obchodovať e-mini Nasdaq, ktorý má day margin 4348USD. Povedzme, že chcem vložiť 4500USD .... koľko knt. môžem otvoriť denne ?? Alebo kto vie o tom viac, mohli by ste ma v tom usmerniť. 

Pokud má trh intradenní margin 4384 a máte na účtu 4500 dolarů, tak můžete otevřít 1 kontrakt. Až ho zavřete, můžete otevřít další obchod. Pokud byste ale chytl ztrátu a na účtu byste neměl ani těch 4384 tak už obchod otevřít nemůžete. Z tohoto důvodu je potřeba mít na účtu více peněz, aby byla rezerva.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Dobrý den,

chtěl bych si ujasnit komisi pro akcie našel jsem si u tradestation(IB) ze komise na akcii je 5$. Příklad: jdu kupovat akcii otevřu pozici ( spekuluji na long) zaplatím 5$ a když ukončuji svoji pozici tzv chci ji zavřít dám přikaz close a zaplatím znovu komisii 5$? Beru to z logického hlediska protože proto abych mohl akcii prodat musí si ji někdo ode mně koupit tzv někdo si tu moji akcii vezme a koupí jí s příkazem sell tzv spekuluje že trh půjde dolů (short). Chápu dobře logiku trhu včetně komise? 

 

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 13 hodinami, wolf napsal/a:

Dobrý den,

chtěl bych si ujasnit komisi pro akcie našel jsem si u tradestation(IB) ze komise na akcii je 5$. Příklad: jdu kupovat akcii otevřu pozici ( spekuluji na long) zaplatím 5$ a když ukončuji svoji pozici tzv chci ji zavřít dám přikaz close a zaplatím znovu komisii 5$? Beru to z logického hlediska protože proto abych mohl akcii prodat musí si ji někdo ode mně koupit tzv někdo si tu moji akcii vezme a koupí jí s příkazem sell tzv spekuluje že trh půjde dolů (short). Chápu dobře logiku trhu včetně komise? 

 

Děkuji

Komise Tradestation(IB) jsou zde: https://www.tradestation-international.com/global/stock-trading-commissions/

Minimum za akcii je 1 USD, pak 0,007 za každý share.

Toto se platí jak za vstup, tak za výstup z pozice. Tedy prakticky 2x za obchod.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 18. 11. 2018 at 14:13, petr napsal/a:

Komise Tradestation(IB) jsou zde: https://www.tradestation-international.com/global/stock-trading-commissions/

Minimum za akcii je 1 USD, pak 0,007 za každý share.

Toto se platí jak za vstup, tak za výstup z pozice. Tedy prakticky 2x za obchod.

Petr

pokud tedy koupím dvě akcie tak zaplatím 1 USD vstup, 1 USD vystup +0,007 USD?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...