Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jak je to s komisema u trhu FESX ( Eurex / ESTX50 u IB). Mám nastevené "fixed" poplatky za 2 eura na obchod. Když bych chtěl přejít na "Tiered", tak bych platil 0,90 eura ( méně než 1000 obchodů) + exchange a regulatory 0,31 eura = 1,21 eura. Je to správně? Nejspíš sem něco zapomněl připočíst, protože takhle by nejspíš nikdo fixních poplatků nevyužíval, když by byly vždy vyšší.

Díky za odpověd

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to zbyv, Obelix

Díky za rychlou reakci. V tom případě se to vyplatí změnit na tiered, když vyjde obchod o 1,5eura levnějš.

Ještě jednou díky...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,
mozna trochu offtopic, ale nevedel jsem, kde jinde se zeptat. Nevi nekdo, proc IB zvedly tak radikalne Marginy a jestli to je trvaleho razu?
Dekuji za odpoved, Marek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahojte traderi, chcem si otvoriť účet u IB a mám ešte nárok na účet do 26 rokov, čiže počiatočným vkladom 3000USD. idem obchodovať e-mini Nasdaq, ktorý má day margin 4348USD. Povedzme, že chcem vložiť 4500USD .... koľko knt. môžem otvoriť denne ?? Alebo kto vie o tom viac, mohli by ste ma v tom usmerniť. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Před 1 hodinou, dmajooo napsal/a:

Ahojte traderi, chcem si otvoriť účet u IB a mám ešte nárok na účet do 26 rokov, čiže počiatočným vkladom 3000USD. idem obchodovať e-mini Nasdaq, ktorý má day margin 4348USD. Povedzme, že chcem vložiť 4500USD .... koľko knt. môžem otvoriť denne ?? Alebo kto vie o tom viac, mohli by ste ma v tom usmerniť. 

Pokud má trh intradenní margin 4384 a máte na účtu 4500 dolarů, tak můžete otevřít 1 kontrakt. Až ho zavřete, můžete otevřít další obchod. Pokud byste ale chytl ztrátu a na účtu byste neměl ani těch 4384 tak už obchod otevřít nemůžete. Z tohoto důvodu je potřeba mít na účtu více peněz, aby byla rezerva.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se