Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jak je to s komisema u trhu FESX ( Eurex / ESTX50 u IB). Mám nastevené "fixed" poplatky za 2 eura na obchod. Když bych chtěl přejít na "Tiered", tak bych platil 0,90 eura ( méně než 1000 obchodů) + exchange a regulatory 0,31 eura = 1,21 eura. Je to správně? Nejspíš sem něco zapomněl připočíst, protože takhle by nejspíš nikdo fixních poplatků nevyužíval, když by byly vždy vyšší.

Díky za odpověd

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahojte traderi, chcem si otvoriť účet u IB a mám ešte nárok na účet do 26 rokov, čiže počiatočným vkladom 3000USD. idem obchodovať e-mini Nasdaq, ktorý má day margin 4348USD. Povedzme, že chcem vložiť 4500USD .... koľko knt. môžem otvoriť denne ?? Alebo kto vie o tom viac, mohli by ste ma v tom usmerniť. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Před 1 hodinou, dmajooo napsal/a:

Ahojte traderi, chcem si otvoriť účet u IB a mám ešte nárok na účet do 26 rokov, čiže počiatočným vkladom 3000USD. idem obchodovať e-mini Nasdaq, ktorý má day margin 4348USD. Povedzme, že chcem vložiť 4500USD .... koľko knt. môžem otvoriť denne ?? Alebo kto vie o tom viac, mohli by ste ma v tom usmerniť. 

Pokud má trh intradenní margin 4384 a máte na účtu 4500 dolarů, tak můžete otevřít 1 kontrakt. Až ho zavřete, můžete otevřít další obchod. Pokud byste ale chytl ztrátu a na účtu byste neměl ani těch 4384 tak už obchod otevřít nemůžete. Z tohoto důvodu je potřeba mít na účtu více peněz, aby byla rezerva.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych si ujasnit komisi pro akcie našel jsem si u tradestation(IB) ze komise na akcii je 5$. Příklad: jdu kupovat akcii otevřu pozici ( spekuluji na long) zaplatím 5$ a když ukončuji svoji pozici tzv chci ji zavřít dám přikaz close a zaplatím znovu komisii 5$? Beru to z logického hlediska protože proto abych mohl akcii prodat musí si ji někdo ode mně koupit tzv někdo si tu moji akcii vezme a koupí jí s příkazem sell tzv spekuluje že trh půjde dolů (short). Chápu dobře logiku trhu včetně komise? 

Děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Před 13 hodinami, wolf napsal/a:

Dobrý den,

chtěl bych si ujasnit komisi pro akcie našel jsem si u tradestation(IB) ze komise na akcii je 5$. Příklad: jdu kupovat akcii otevřu pozici ( spekuluji na long) zaplatím 5$ a když ukončuji svoji pozici tzv chci ji zavřít dám přikaz close a zaplatím znovu komisii 5$? Beru to z logického hlediska protože proto abych mohl akcii prodat musí si ji někdo ode mně koupit tzv někdo si tu moji akcii vezme a koupí jí s příkazem sell tzv spekuluje že trh půjde dolů (short). Chápu dobře logiku trhu včetně komise? 

Děkuji

Komise Tradestation(IB) jsou zde: https://www.tradestation-international.com/global/stock-trading-commissions/

Minimum za akcii je 1 USD, pak 0,007 za každý share.

Toto se platí jak za vstup, tak za výstup z pozice. Tedy prakticky 2x za obchod.

Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
On 18. 11. 2018 at 14:13, petr napsal/a:

Komise Tradestation(IB) jsou zde: https://www.tradestation-international.com/global/stock-trading-commissions/

Minimum za akcii je 1 USD, pak 0,007 za každý share.

Toto se platí jak za vstup, tak za výstup z pozice. Tedy prakticky 2x za obchod.

Petr

pokud tedy koupím dvě akcie tak zaplatím 1 USD vstup, 1 USD vystup +0,007 USD?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.