Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

• Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pro vývojáře : děkuji a mám dotaz : možná hloupý, neboť jsem se do toho Vašeho dílka ještě neponořil. Ale při modelování systému musím ručně měnit SL, PT ? A sledovat , kdy je nejlepší nastavení ? Mám na základě stejných hodnot v Excelu udělánu analýzu max. zisku systému v závislosti na SL i PT zároveň. Pro lepší představivost přikládám obr.
zde je vidět názorně, při jakém SL a PT je systém nejvýkonnější a okamžitě vidět, jak jsou na tom sousední hodnoty, zda tam není výrazný propad, apod. Je to rychlé a přehledné.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

jo už vzpomínám že jsem někde viděl. 3D graf je zajímavá varianta. Promyslím jestli se mi tam všechno vejde. Asi spíš ne.

Každopádně díky moc za inspiraci :-)

Jsem totální začátečník ve VBA :-) tak to chce trochu čas.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Chcel by som aby mi to v case,ktory si zadam na otvorenie obchodu, zadalo Entry pozicie podla toho kolko si nastavim,povedzme +-10 pips od H a L danej minuty. Ide mi o to, ze sa zamerievam na fundamenty a tam pouzivam ,,cakajuce,, prikazy. Ak sa povedzme do 5 minut prikaz neaktivuje, zrusi sa.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.