Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MiroslavCZ:

Ja se s timto rovnez ztotoznuji, jen bych chtel rici, ze neni nutne cekat az vydelame mega abychom mohli do takove veci jit. Ano, pokud mame mega, tak muzeme s 40k$ mlatit plne loty, ale co si myslite - je lepsi 5 let skudlit a pak zacit obchodovat s urcitou mirou rizika a risku a nebo do toho vrazit treba 10x a vice MENE, zacit na mini/mikro lotech a za tech 5 let mit treba i podstatne vice nez je tech zminovanych 40k$?

Ba co je zajimave, zni to jako paradox, ale pri urcitem - a IMHO ne agresivnim a dlouhodobe velmi profitabilnim - MM se nizky pocatecni vklad muze nakonec projevit jako [bold]velmi podstatna[/bold] vyhoda. Ty cisla nahore jako by na chlup presne vypadly z jednoho systemu, ktery jsem backtestoval od roku 2004 a za 3 roky vykazal presne tyto vysledky, byt v prehazenem poradi...:) A co je zajimave, kdybych se stejnym MM na zacatku (od ledna 2004) do toho vrazil 10000$ na loty, tak dnes mam 8000$ s tim, ze v posledni dobe jde vykon obrovskym tempem nahoru, naopak, kdybych do toho vrazil 20x mene - tedy 500$ a zacal na minilotech, tak dnes mam 6000$ (10x vice!!!! nez pocatecni vklad) ... inu korektni vstupy - coz se tu vetsinou nejvice resi - jsou opravdu daleko mene podstatne nez jine casti obchodniho systemu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marko
koukám, že jsi se pěkně rozjel. Na to, abych to všechno vyzkoušel musel bych si vzít nějakej týden rodinné volno + pracovní volno atd. Nicméně, to nový nastavení by mě zajímalo, když jsem si to o víkendu zkoušel zase za poslední týden testnout, tak to moc optimistický nebylo.Mimochodem, zkoušel jsi UniversalMACrossEA? Mě by to vycházelo celkem zajímavě, jen nejsem schopnej nad tím zvítězit ohledně nastavení SL.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To proc existuji AOSy k pronajmu a signal sluzby bude mit dva a nebo vice duvodu..... myslim ze jsou tu podvodnici, kteri udelaji AOS, na kterem nasli dobre vysledky u jednoho nastaveni za rok zpatky a chteji ho prodat.
Pak tu budou lidi a nebo firmy, ktere se tim přímo živí, již jsou tak daleko, že mají AOSy robustni a sami na nich profitují, a tím že je pronajmou třeba zvýší jejich funkčnost :-)... a je to tedy pouze na umeni si vybrat a nebo nevybrat :-))), takže já zatím radeji nevybírám a učím se :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám podobný názor jako Caba
kamarád se mi vrátil z Austrálie, a vyprávěl mi, že se tam prodávají příručky pro zlatokopy, kde je podrobně uvedeno kde, jak hluboko a kolik je tam zlata

propánakrále, proč takový autor píše a vydává tuto knihu, vždyť si to zlato může sám vzít

mockrát se mi vyplatilo uplatnit selský rozum (nikomu ho nevnucuji :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když to tady čtu, nedá mi, abych jsem nezareagoval. Zdá se mi, že se tady vyskytují velmi silná slova. Dalo by se říci, že každy má tady částečně pravdu. Důvodů, proč firmy i jednotlivci pronajímají AOSy je mnoho. Zkrátím to,například:
- Někdo vezme známý systém, najde dobré nastavení v historii a vydává to za profitabilní systém.
- Někdo si vytvoří svůj systém a najde dobré nastavení v historii a vydává to za profitabilní systém.
- Někdo je dobrý programátor, třeba i analytik a matematik, vytvoří systém a najde dobré nastavení do historie....
- Někdo je dobrý programátor, třeba i analytik a matematik, stále nad svým systémem pracuje, zdokonaluje, obchoduje na reálných datech, stále zlepšuje atd.... Když zjistí, že v reálu je třeba rok ziskový, pak ho začne pronajímat, například proto, aby si zvýšil svůj počáteční kapitál pro své vlastní obchodování. Kde je řečeno, že když prodá alerty na tento systém, se proflákne do světa? Já si myslím, že je to logické.
Samozřejmě, že je mnoho lidí a firem, které toto zneužívají a proto se nedivím, že lidi tento názor lehce "poberou".
Ale když si jednou koupím zkažený jogurt, neznamená to, že budu do konce života obcházet regál s jogurtami...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OndraT: Docela se mi libil popis techto jevu jako anomalie v teorii chaosu... - pokud se vsichni vrhnou na tu anomalii (profitabilni system v pronajmu), prestane to byt anomalie, ale stane se soucasti chaosu - proste ji chaos absorbuje a tim padem prestane byt profitabilni... - a je treba vytvorit/najit dalsi anomalii...

A proto se vyplati NEjit s davem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...