Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
LUKY

Sběrna AOS,EA,TS

Doporučené příspěvky

mauro znám, resp. jsem ho už dřív testoval, ale zdálo se mi složitější, než jsem v daný okamžik potřeboval. Možná druhým pohledem s odstupem času to bude lepší, teď jsem rád, že mi ten bs stop dělá to co potřebuju.. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, moc zadnym AOS neverim ani se o to nezajimam, ale potreboval bych radu, je mozne vytvorit neco jednoducheho na automaticke vystupy, treba bych potreboval aby mi to vystoupilo na close druhe protichudne usecky, a jestli to treba jde dat do VT2. Kdyz mam treba mechanicke vystupy nechapu proc bych si tak nemohl usetrit cas. dik moc :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravim diskutujici, mozna bude nekoho zajimat EA, jede na nekolika parech najednou, vyzobava 3 x TP, skvela vyvazenost men. Prikladam vysledky, kterych doposud dosahl:). Zda se to uz nemozne, pokud bych se nevezl live :). milos

13941

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vypadá to zajímavě. Jen moje podezíravá dušička v tom šťourá. Jestli jsem moc podezíravý, tak se omlouvám.
1. Administrátor příspěvek editoval zřejmě proto, že tam byl odkaz na cz(sk) stránky
2. V reportu je slovo Summe (německy), tak že pravděpoodobně převzatý report.

Z toho bych vyvozoval, že report není tvůj, ale že propaguješ (proč?) nějaký (asi) komerční.

Ještě jednou se omlouvám.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Kluciii, dal jsem opravdu adresu se o EA dovite vic, omlouvam se tedy Admimovi. Nenapadlo me, ze tim davam moznost aby si diskutujici mohli privydelat nejaky dolar:). Ale vted vazne, ted nevim, co vlastne muzu? Muzu EA naloudovat? Muzu dal kolem toho vkladat ruzne manualy a rady? Neporusim tim pravidla? Proto jsem dal link, aby s tim nemel praci. Me totiz moc nebavi psat prispevky:)

13944

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravím, nemá někdo zkušenosti s VPS serverem, na kterém by se dal provozovat EA do MT4??? hledal jsem na pár českých stránkách, ale moc se v tom nevyznám. Částky se pohybují tak od 300 Kč za měsíc... Jaké jsou vaše zkušenosti? Díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
kviido:
Neznám nikoho, kdo by dával VPS zadarmo. Pouze někteří brokeři, pokud u nich máš účet a oni z tebe mají komise.

S Aspone jsem komunikoval mailem. Po zaplacení poplatku mi dali přístup a já jsem pomocí vzdálené konzole měl přístup ke svému VPS. Vše jsem si musel nainstalovat (MT4, ...) a nechal jsem to běžet.

Ceny VPS jsou kolem 500kč/měsíc

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.