Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AKCIE-historická data


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 62
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

dle rady jsem si do Ninja Traderu zkusil stáhnout bezplatná historická data ze Zen Fire. Bohužel, přestože jsem na serveru nikdy nebyl, program mi odmítá demo zpřístupnit, neboť hlásí, že z dané IP nebo MAC adresy již demo bylo stáhnuto dříve. Zkoušel jsem obdobný poces z různých počítačů i IP adres, přesto bez úspěchu. Nevíte, jak tento problém vyřešit? Popřípadě neznáte jiný zdroj bezplatných historických dat na back test do Ninja Traderu? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Dobrý den,

sháním pětiminutová data, tak 2 roky do historie na všechny alespoň trochu likvidní akcie kromě tech z US. Jde mi o evropské, australské, japonské, v podstatě všechny co jsou. Pokud jsem na nějaký důležitý trh zapomněl tak mě prosím doplňte. Nevíte o nějakém kvalitním zdroji za přijatelnou cenu?

ideální by byl formát: DD/MM/YYYY, Time, Open, High, Low, Close, Volume

Děkuji. Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Preji vam krasny den.

Mel bych podobny dotaz. Moji rodice v obdobi kuponove privatizace nakoupili jiste mnoztvi akcii.Ale tim jejiich zajem o akcie skoncil a dale se to neresilo. Proto se chci zeptat jestli je jeste mozne po tolika letech zjistit jestli tyto akcie jsou stale platne a kde by se daly zjistit dalsi informace o nich.

Predem dekuji za odpoved.

S pranim pekneho zbytku dne Pelisek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

fxmagico Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> sháním pětiminutová data, tak 2 roky do historie
> na všechny alespoň trochu likvidní akcie kromě
> tech z US. Jde mi o evropské, australské,
> japonské, v podstatě všechny co jsou. Pokud jsem
> na nějaký důležitý trh zapomněl tak mě prosím
> doplňte. Nevíte o nějakém kvalitním zdroji za
> přijatelnou cenu?
>
> ideální by byl formát: DD/MM/YYYY, Time, Open,
> High, Low, Close, Volume
>
> Děkuji. Honza


Přidávám se. Potřeboval bych ID data pro akcie pro jeden menší backtest. Nemusí být ani úplně nejaktuálnější. Prostě si chci něco vyzkoušet a nechce se mi za to kvůli tomu platit. Nějaké doporučení?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...