Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Milionářkou v 16 letech


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

To je sice pěkný ale vůbec nechápu, kdo by mi např. půjčil v 16 letech 10 000 US dolarů. Čím ručila, kdyby prodělala? Prostě pro většinu mladých lidí, kteří třeba mohou mít zanalosti schpnosti a zájem obchodovat je to pasé do té doby než si vydělají nějak jinak na to aby mohli začít obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Si myslím, že jí to půjčil(dal) její otec - úspěšný komoditní obchodník: www.financnik.cz/komodity/recenze-knih/larry-williams-cz.html

Jinak, když se chce, všechno jde, i sehnat 10 000 USD. Jsem začal studovat v Brně jednu soukromou VŠ. Já si už vydělávám, proto s tím problém nemám, ale ty 18-ti letý studenti si musí každý rok sehnat přes 100 000 Kč, aby tam mohli studovat. Školný je 63 000 Kč + ubytování + dojíždění + spousta dalších peněz. Proto si myslím, že když to zvládnou oni, tak to můžeš zvládnout sehnat taky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pitrsn:
existuje mnoho soutezi, kde se muzete predvest s fiktivnimi penezi. Kdyz uz nic, tak Collective2 je mistem, kde muzete ukazat sve umeni, aniz by jste musel fundovat ucet a jeste to sve umeni muzete na tomto serveru prodat. Takze, jestli jsou penize jedinym problemem [jak pisete], tak jsme tento problem prave vyresili :)

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

No myslim ze slecna mala hodne velke stastie, prave citam knihu od pana Williamsa, a teda som hodne prekvapeny, ako dosiahol taky uspech, vzdy som si myslel ze je to jeho indikatorom R%, ktory je ozaj to najlepsie co som videl na nacasovanie vstupov, ale tento panko dava na prve miesto Fundamentalnu analyzu a to tak vymakanu ze som sa nestacil divit. knizocka je dost utla a zmakol som ju za dva dni, ale asi si ju budem citat dokola kazdy den na dobru noc, lebo je to ozajstna pecka

myslim ze to dievcatko si velmi dobre uvedomuje co je jej ucitel zac :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Osobně si nemyslím, že by slečna měla štěstí. Myslím, že trading moc o štěstí není, myslím tedy jeho hlavní cíl - vydělávat stabilně peníze. Pokud měla dobře postavený MM a lekce od svého otce, nevidím jediný důvod proč by takové peníze nemohla vydělat.
Možná někteří z vás nemohou překlenout tyto fakta:

Že jí bylo 16 let ? Trading není o věku.

Že to je žena, která v tradingu tak dobře obstála ? - Jsem moc rád, že obchoduje tak málo žen. Možná bychom to totiž u grafů mohli zabalit, myslím mužskou populaci :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Divejme se na to z te pozitivni stranky: treba je tak dobra, ze nepotrebuje, aby ji tatinek neco ucil. A treba jsme stejni jako je ona, jen si to nechceme v nasich hlavach pripustit :)

Ted vazne, take bych chtel mit tu moznost byt s nekym jako je L.W. a ucit se od nej kazdy den. Ne kvuli penezum, ale kvuli moznosti umet neco, co umi malokdo. Mit tu schopnost cist trhy tak jako Ti nej nej nej. Nadruhou stranu, o to vice si vazim kazdeho sveho maleho uspechu, ktery jsem si sam vytvoril :)

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libic:

určitě musí být neskutečně přínosné učit se od zkušeného tradera "živě" . Na druhou stranu, já ikdyž nikoho takového vedle sebe nemám, si nesmírně cením Finančníka a informací zde. Když se nad tím zamyslím, možná je i Finančník lepší ke startu obchodníka, protože je zde takových přínosných názorů, že pokud si trader veme to důležité, sám to "okoření", tak má úspěch na 99% zaručen.

A ke schopnosti číst trhy jak Ti nej nej nej - osobně po každém obchodu pociťuji stále více rostoucí intuici v grafech, sleduji třeba slušný short trend a najednou mi hrkne - teď se to dost pravděpodobně otočí a ono fakt :-) . Chci tím říct, že trader se člověk nerodí, ale postupně se sám "vytesává" :-) .

Ať se daří :-) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...