Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Track 'n Trade Pro 4.0


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 5 months later...
  • 11 months later...

Dobrý deň,
dnes som si nainštaloval na nový PC demo verziu TNT, na mail som dostal prihlasovacie údaje do programu, ale okrem nich mi to pri prihlásení pýta aj prihlasovacie údaje na demo účet inakšie ma to do softvéru nechce pustiť. Neviem však, kde by osm si ten demo účet mal otvoriť, resp. ako to urobiť. Neviete ako na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak pozerám v tom jednom e-maily, čo som z TNT dostal, že som asi stiahol TNT Live.
...Thank you for requesting a free trial of Track ‘n Trade LIVE...

Takže čo s tým teraz? Odinštalovať a nainštalovať nanovo?
Trochu sa na tej ich stránke strácam, keďže tam majú TNT pre futures, pre Fx aj pre akcie, verzií je tam tiež dosť, takže dúfam, že sa mi podarí stiahnuť verziu 4.0 a nie zase nejakú live verziu :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Nechci nikoho odrazovat od používání TNT live, ale komise jsou násobně větší, příkladně ropa je za 18doll., u IB mám 4,80, dá se s Toddem trochu upravit komise, ale až od větších objemů, za druhé data jsou od OEC dobrá ale zpracování TNT live programem, často špatně zpracovaná, opakovaně s nimi řeším, tedy řešil data, přikladně lminutový graf, neni ve skutečnosti minutový ale l minuta trvá i 1,25, opakovanné upgrady programu,vždy lehce něco pozmění, poslední BETA to má snad vyřešit, prý, dle jejich mailů, to bylo špatně zprostředkování dat pro evropu, a že řeší opak i nastavení Time Zone s českýma tradery....,pak se opakovaně řešilo vykreslování RB grafů, prostě pořád něco, na forex používám TNT Forex- FXCM, to funguje v pohodě, vrací i spraed, a za poslední platit za nekvalitní data, a ještě za komisi, to určitě najdeš levnější řešení

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc za odpověď ptal jsem se na to protože platforma mi příjde uživatelsky jednoduchá ale poplatky byly pro mne neznámou. Už nějakou dobu mám v počítači demo od XTB a ti mi příjdou dost drazí např. jsem zde v diskuzích vyčetl že jsou ne drazí ale předražení. Při otevření jednoho kontraktu ropy -4500 tak se poohlížím někde jinde jenže hlava mi jde z toho kolem kolik je možností teď zrovna jsem se díval na platformu od esignalu ale než se dopracuji ke všem poplatkům tak mi to trvá neůměrně dlouho jelikož nejsem v angličtině ještě na té správné úrovni co bych potřeboval. Každopádně za odpověď díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

×
×
  • Vytvořit...