Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Navigator


Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 36
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý deň,

neviem sa dopátrať informácie, či pri kúpe TN gold dostanem aj historické data, alebo tie dastanem len keď si objednám platinum. Ak nedostanem hist. pri gold verzii možem si ich kúpiť aspoň rok naspäť. Potrebujem si manuálne backtestovať a neskor by som chcel TN používať pri real obchodovaní. V deme mi išli naťahať aj historické data. Ďakujem za každú pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravim,

Rab bych pozadal nejakeho zkuseneho uzivatele TN, kdo pouziva pri obchodovani Price Ladder tabulku ( market depth ). Potreboval bych objasnit co presne znamenaji ty ciselne hodnoty v Bid size a Ask size. Je to aktualni hodnota drzenych pozic, nebo stop prikazu? V TN manualu jsem se pouze docetl ze je podle barvy to znaci nejlepsi bid a nejlepsi ask v tu chvili, ale to mi bohuzel moc neni jasne.

Tak za kohokoliv kdo by na to zareagoval budu vdecen.

Diky moc.

Viktor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Martinem,

objeví se customer ID, pasword toto vyplním podle sebe, protože mi systém žádné ID
nepřidělil. TN se otevře začne načítat a skončí error, poté s toho vyskočím, dostanu se do TN mohu v něm pracovat,
ale bez real dat. Zkoušel jsem i v modrém telefonu Updata, ale nic. Myslím si, že systém by měl vygenerovat
ID a pasword, ale asi nevím jak.

Díky Vikis ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po instalaci, při prvním spuštěním by vám to mělo nabídnout tam, kde souhlasíte s licenčními podmínkami create new account by genesis(nebo tak nějak) tlacitko. Po kliknutí vám to vygeneruje id a password. A pak by to mělo fungovat. Nenabídne vám to jedině, že jste už někdy předtím na stejném systému už získal a používal. Skuste dyžtak oddinstalovat a nainstalovat do jiné složky. Popřipadě napište e-mail rovnou k nim. Určitě vám poradí.

Martin_12.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
mám na Vás prosbu, stáhnul jsem si Navigatora a chci zpětně otestovat a vyhodnotit základní věci jako je jednoduchý klouzavý průměr s různou časovou délkou, dále kombinace dvou klouzavých průměrů atd. Bohužel se celý večer pachtím s tím, jak správně zadat parametry do Strategies a doposud se mi to nepodařilo. Pokud by mi s tím někdo pomohl, budu mu nesmírně vděčný;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...