Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otevíráme účet IB - krok 1: otevření www formuláře

Doporučené příspěvky

1 hour ago, petr napsal/a:

Aktuálně už vytváříme novou podporu pro otevírání účtu u InteractiveBrokers - navíc prostřednictvím nové nabídky TradeStation Group, která umožňuje u IB otevírat účty s 5000 USD, což je pro začínající obchodníky často priorita.

Průběžně nyní vše řešíme v mentorovaném kurzu základy, ale mohu to publikovat i zde, pokud by se někomu aktualizovaný návod hodil: http://financnik.cz/go/brokeri

Petr

dobrý den Petře,

budu moc ráda, pokud nový návod zveřejníte i zde. 

děkuji, hezký den

Katka

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • Odpovědí 37
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Oblíbené příspěvky

Tak se mi povedlo podle viz odkaz nahoře... Nevím jestli to máji teď u IB nastaveno jinak,ale automaticky mi najel postup pro login jako viz odkaz  hozas  Tak že postup jako pro Tradestation

2 minutes ago, EmmaKate napsal/a:

dobrý den Petře,

budu moc ráda, pokud nový návod zveřejníte i zde. 

děkuji, hezký den

Katka

Odkaz máte v příspěvků, který jste komentovala.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
On 4. 2. 2018 at 10:31, admin napsal/a:

Aktuální promocode bohužel nefunguje. IB dělalo spoustu změn, které musíme zreflektovat.

Pracujeme na update celého tutoriálu i novém promo kódu. Vše bude hotové během cca měsíce.

Petr

Petře, budete aktualizovat i tento návod? https://www.financnik.cz/komodity/ib/otevirame_ib_uvod_1.html

děkuji, Katka

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
11 minutes ago, EmmaKate napsal/a:

Petře, budete aktualizovat i tento návod? https://www.financnik.cz/komodity/ib/otevirame_ib_uvod_1.html

děkuji, Katka

Ano, ale až bude s IB dokončen proces pro poskytování podpory, kterým procházíme (a bude tak platí promo kód). Toto zatím hotové není, ale pracujeme na tom.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
6 minutes ago, petr napsal/a:

Ano, ale až bude s IB dokončen proces pro poskytování podpory, kterým procházíme (a bude tak platí promo kód). Toto zatím hotové není, ale pracujeme na tom.

to je skvělé, moc děkuju určitě i za ostatní.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 1 month later...
On 26. 2. 2018 at 20:17, Jack napsal/a:

ahoj všem, můžete mi prosím někdo poradit jak nastavit/ propojit sierra chart s tws od IB pokud mám data od Sierry? pokud to dobře chápu, tak tenhle návod je na propojení sierry a IB, ale používá real time data od IB.

moc děkuju, jsem z toho jelen, nerozumím všem těm API výrazům

Katka

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 1 month later...

Otevírala jsem účet před pár měsíci dle videa na youtube a šlo to hladce. Dále jsem si přečetla i požadavky na stránkách IB, pozor je potřeba dát např. na toto:

IB requirements:

At least 100 trades for any product types

Good or extensive knowledge

Minimum 2 years experience

Net Worth cannot be less than your Liquid Net Worth

Net Worth and Liquid Net Worth must each be greater than 100.000 USD

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.