Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

do AB importuju data z txt souboru z disku, ktery si neustale na pozadi aktualizuju. Problemem ale je, ze se mi neaktualizuje graf. Musim neustale importovat znovu tento soubor nebo AB umi nejakym zpusobem v urcitem intervalu si sahnout na tento soubor a graf sam akzualizovat? Prosim o radu.

Díky Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 5 months later...
  • 7 months later...

Ahojte lidi,tak jsem si pořídil AB a zatím jako začínající "obchodník" nevím jak se pracuje s tímto softwarem,potřeboval bych poradit: jak zobrazím na grafu ,aby se mi vykreslovaly třeba 5 nebo 1minutové svíce v jednom dni za sebou?mám AB professional verzi 5,00
díky z každou sebemenší radu a jdu dále tenhle program studovat, abych se mohl jeho pomocí dostat alespoň na takovou úroveň,kterou tu vidím a jaké jste už dosáhli vy
tak tedy výdělkům vstříc :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AHOJTE potřeboval bych radu ,hned jak se mi otevře AB,tak na prvnim listu jsem měl dříve denní ,měsíční atd.data ,když jsem je imporotval přes amiquote, nyní se mi tam zobrazuje ERROR:formula file not found or empty - no chart to display, zřejmě jsem něco vymazal nebo skryl a tedka nevím jak dál,aby se mi to zobrazovalo...na dalších listech je to jako předtím rsi se zobrazuje normálně, v dalším listu roc normálně atd ,jen na třom prvním listuje to nějaké špatné...prosím poradte :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 6 years later...

Dobrý deň.

Mal by som otázku na niekoho kto má skúsenosti s AFL v programe AMIbroker. 

Stiahol som si demo, že sa nato pozriem, čo je to za soft. Podľa manuálu som si napísal prvý indikátor, je to klasické Volume. 

Potreboval by som vedieť, či v Amibrokerovi si môžem zobraziť UP volume a DOWN volume,,,,,, čiže volume zobchodované na ASKku a volume na BIDe. 

V TradeStation to bolo Upticks a Downticks, ale u AMIbrokera nemôžem nič také nájsť. 

Skúšal som AdvVolume a DecVolume ale neviem s tým nejako pohnúť.

 

Ďakujem za odpoveď. 

AMI.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 16. 4. 2017 at 18:47, Blue Dragon napsal/a:

Dobrý deň.

Mal by som otázku na niekoho kto má skúsenosti s AFL v programe AMIbroker. 

Stiahol som si demo, že sa nato pozriem, čo je to za soft. Podľa manuálu som si napísal prvý indikátor, je to klasické Volume. 

Potreboval by som vedieť, či v Amibrokerovi si môžem zobraziť UP volume a DOWN volume,,,,,, čiže volume zobchodované na ASKku a volume na BIDe. 

V TradeStation to bolo Upticks a Downticks, ale u AMIbrokera nemôžem nič také nájsť. 

Skúšal som AdvVolume a DecVolume ale neviem s tým nejako pohnúť.

AdvVolume a podobné se vztahují k market internals - viz nápověda Amibrokeru.

Upticks a Downticks budou podle mě potřeba dělat přes AUX1 a AUX2, kam si musíte nachystat relevantní data (ale jde jen o můj odhad, praxi s tímto v Amibrokeru zatím nemám).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...