Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ON-LINE


RidilJan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Uznavam ze je 35-25 je na hranici. Zatial mi to az tak nevadi.
... co sa tyka obchodovania, mam zdarma dve aplikacie, on-line platformu (pristup z ktorehokolvek pocitaca pripojeneho k netu ) ta je trosku horsia (menej funkcii) ako druha ktoru mam na svojom "domácom" počitači.
... mam pristup k analýzam trhov, doporuceniam k obchodovaniu,... ... broker mi strazi zadane obchody, sam ich aj zada po telefonickom oznameni, posunie stopku... A klasicky balicek okolo spravy uctu vypisy postou mailom ..neviem co ta este zaujima.

... Mozno ze este jedna vec ktora mi trosku vadi je ze pri vypise opci si zoberu celu komisiu bez ohladu ci vyprsi ako bezcenna alebo si ju kupis spat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Platba plne komise za opce ktere vyexpiruji jako bezcenne mi take vzdy prislo nehorazne, ale bohuzel jsem vyzkousel jiz nekolik brokeru (primarne kvuli klasickemu a spreadovemu obchodovani) a za komise se vsude platilo uplne stejne - tedy plna RT komise bez ohledu na to jestli opce vyexpiruje nebo ji clovek proda zpet. Takze clovek si asi nepomuze :(

Jinak pro klasicke obchody pouzivam take FS brokera ktery se mi plne stara o pozice a platim 35RT.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Co sa tyka premie za opcie, je pravda, ze Vam zoberu cely komisny poplatok, no len v USA ! Mam otvorene dva ucty, jeden v Refco (USA) a druhy cez Colosseum (ten mi ide cez MAN Londyn - Europa) a tam mi zoberu len polovicu komisn. popl. Ak necham napr. vyprsat opciu ako bezcennu ! Mozno je to narocnejsie na $ ucet , no v Refco som vcelku spokojny s obchodovanim cez ich soft RefcoXpress a v Colosseu zase s ich info na stranke Emax.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na Emaxe som myslel Maxovy tipy, ktore mi (kedze obchodujem zhruba rok) postacuju. Poplatky nie su ziadna tajnost, Refco $33RT, Colosseum $30RT. Mozno je to vela, kedze si vsetky obchody zadavam sam, no ak niekto poradi lepsi a lacnejsi soft... rad prejdem inde. Nechcem, aby to vyznelo ako reklama Refcu alebo Colosseu, no na zaciatok mi to postacuje... :-))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

záleží na tom, jaké trhy chcete obchodovat. U e-mini nebo globexových ID obchodech by to mělo být 5-10 USD. Já platím za ES intradenní obchodování 4,80 RT. Pokud budete chtít intradenně obchodovat parketové obchody, viděl bych to 10-15 RT při on-line, 20-25 při FS. Ale pro ID obchody doporučuji spíš online.
Toť můj osobní názor.
Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...