Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ON-LINE


RidilJan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Zdravím, já jsem nyní ve stádiu hledání platformy pro on-line obchodvání a uvítám každou zkušenost. V současnosti testuji BEST DIRECT V7.0 (propaguje ho Colosseum, a.s. či Harpoon Capital Corp.). Ovládání velice snadné a za 10min se s touto platformou naučíte pracovat... Zatím ji zkouším na demo účtu a nemůžu říci, že by mně nějak zklamala... (nicméně je velmi jednoduchá a chtělo by to něco více...). Včera jsem si stáhl on-line platformu od IB a to je pro změnu něco úplně jiného... Zkušení obchodníci mi jistě prominou, ale pro laika je to docela síla... Úplně se v tom ztrácím a zatím jsem se nikam nedostal...:(... Jsem z toho trošku zoufalý a pokud by mi někdo věnoval čas a pomohl s obsluhou a různým nastavením, budu moc rád... (Zatím se mi nepodařilo nahrát do platformy ani žádná data...:((... Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
mám úplně stejný problém. Na tu demoverzi od IB snad musí člověk mít dvě VŠ. Nějakým zázrakem se mi podařilo provést obchod čili nakoupit ale jinak nic víc. Na jejich sránkách je s odpuštěním vysvětlení na h.... Člověk by rád k brookerovi s nízkýma komisema, ale musí tomu rozumět. Možná je to námět pro autory tohoto serveru. Nešlo by něco jako u TNT ukázat aspoň základní nastavení? Nebo je někde pochopitelný popis jak nakoupit a prodat v platformě IB?
Díky PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

nebudu skrývat své překvapení z těchto příspěvků, já osobně jsem člověk technicky a počítačově VELMI nezdatný, nic méně s IB platformou jsem se naučil během pár hodin.... Nenechte se zmást prvním dojmem, 90 procent funkcí nikdy potřebovat nebudete. Pro intradenní obchodování doporujčuji používat BOOKTRADE - jednoduché jak facka, pouze klikáte myší na cenu za kterou chcete nakoupit / prodat, nebo si nadefinujete různé hotkeys pro různé typy příkazů.
Připravím nějaký jednoduchý návod na pondělí - skutečně nejde o nic komplikovaného, jak se může na první pohled zdát. Kdo navíc hledá jednodušší rozhraní, může si přímo k IB pořídit jinou platformu - např. NinjaTrader nebo ZeroLine trader (dle mého názoru EXTRA jednoduchý).
Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery všech vývojových stádií.
S platformou Best Direct jsem obchodoval ID asi tři měsíce.Je vcelku dobrá,jednoduchá,někdy se trochu zpožďoval graf za reálným kurzem.Problém byl však ve výši komise brokera.Při pozičním obchodování,kdy se profit na kontrakt počítá v řádu set až tisíců USD,není komise 30 USD RT tak rozhodující.Při ID obchodování,kdy nejčastější profit na kontrat je při mojí strategii 37-50 USD,a z této částky si broker odečte 30 USD,tak je to významný podíl.
S pomocí Tomáše jsem podnikl kroky k přechodu k IB.Zatím několik dní poznávám DEMO.Je zde spousta funkcí a tlačítek,ale pro vlastní obchodování je potřeba znát asi pět funkcí.Teď jsem ve stádiu,že si je všechny vypisuji a snažím jejich význam převést do češtiny a zkouším,zkouším a zase zkouším. josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...