Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
tomnes

hedge&balance

Doporučené příspěvky

vcera som vybral 5 titulov na nakup put opcii, jednym z nich bolo aj XLE, ale nakoniec som to nezobral a vybral iny titul.
XLE bolo vcera na hodnote 79,6...teraz je na 75,89...krasny pokles, mozny otvoreny profit 250 - 300 usd...skoda

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
vysledok po 8. tyzdni strata 231 usd.
cez si prejdem obchody a porozmyslam ci pokracovat.
2/3 stratovych obchodov a strata 1 200 usd je hodne demotivujuce.

trades
# 80
#win 26
#loss 54
sumwin 1622,3
sumloss -2819,3
avwin 62,4
avloss -52,2
%win 33%
%loss 68%

weeks
# 8
#win 1
#loss 7
sumwin 235,7
sumloss -1432,71
avwin 235,7
avloss -204,6728571
%win 13%
%loss 88%

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravim xbroxiszx
taky delam H&B a dnes jsem poprve narazil na diskusi. Obchoduji intradenne. Dnes 11.7. jsem obchodoval tyto pary(prvni je ticker, pak strike, pote delta a P/L)

YUM call 55, 58, -21
SBUX put 41, 56, 32

XOM call 82.5, 41, +23
COP put 72.5, 37, -16

APC call 80, 41, -36
HES put 72.5, 45, 53

FCX call 55, 42, -24
TCK put 50, 42, 33

SUN call 42, 56, -21
SU put 41, 54, 29

TWX call, 36, 56, -24
DIS put, 40, 56, 3

Posledni par jsem dnes zacal testovat poprve. P/L je na jeden kontrakt, takze zisk na jeden kontrakt celkove 31 USD. Na pondeli to neni spatne. Je mi jedno, ktera opce v paru pujde call ci put. Pokud jsou ze stejneho sektoru, maji priblizne stejny cenovy pohyb, opce maji stejnou deltu a je dostatecne velky open interest = maly rozdil bid/ask, pak by to melo fungovat. Do obchodu vstupuji 15-20 min po otevreni, az se trh uklidni.

Pro info uvadim vysledky za par poslednich dni u APC/HES:
P/L total
28.6. 17 17
29.6. 15 32
5.7. 25 57
6.7. 8 65
7.7. -16 49
11.7. 17 66

Good luck in trading. Squashfan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
2 squashfan

ako sa ti dari s H&B? ten mierny prepad za posledny tyzden ti dufam priniesol nejake zisky (tu)

ja som s H&B prestal, stalo ma to 1200 usd aby som zistil ze je to pre mna slepa ulica :)
na opcie som vsak nezanevrel a zostavam nadalej pri vypisovani iron condor a butterfly. ak SPY zostane pri septembrovej expiracii pod 130 tak mam minimalne 300 usd doma...potom uz len 3 take mesiace a som znova na nule :D

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Proč proboha opce kupujete? Vydělává především ten kdo je vypisuje. Takto se mi množí účet o 8-10% měsíčně. A weeklys opce stále přibývají. Je z čeho vybírat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Kupuju je třeba proto, že zobchodovávám očekávaný pohyb s menším ryzikem. Je pravda, že to používám pouze na pohyby z jednoho do druhého dne. Dlouhodoběji by mi vadilo ubývající časové premiu.

M.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jistě, chápu. Ale příjde mi to hodně riskantní. Raději jdu na jistotu, opce vypisuji a přes 2% procenta zisku týdně mi stačí. Čistého nákupů opcí se prostě bojím. Připomíná mi to ruletu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.