Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Sid

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

Doporučené příspěvky

to: Sid

pozor na něj, občas jeho prognózy sleduji a L.W.Tuck je dost dobrý...

kde by som si mohol pozriet jeho prognozy alebo sa niekedy iba objavia na bloombergu? Dik

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím
10:30 GBP MPC Meeting Minutes 5-4 7-2 9-0

tak jestli tomu rozumím tak 4 pro zvýšení a 5 pro zachování, asi si dojedem pro 2.0 "bodíky" :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
uff..5-4...ta svíčka mi málem prorazila strop...:-)

Pyton
L.W.T. většinou kontaktuje Bloomberg během asijských nočních seancí a jeho názory jsou celkem solidní...
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
lisakus
srandisto - no řekni, kdy jsi naposledy takovou long svíčku u cable viděl..:-)...šel jsem entry na 1,9890 a zavřel před chvíli na 1,9915 - s pěti loty cca 25K v Kč doma..bude na oběd..:-)...librojen jsem (bohužel) ignoroval...:-(
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
namodro
máš recht, lepší 3 než 2 (nemyslím ale sestry, nýbrž M..:-))

kdo šel po BoE long na librojen je už asi pořádně vysmátý...další rekord a hranice 246 nadohled
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Sid

Myslíš, že se ten librojen dnes přes 246 dostane nebo s tím bude bojovat jak teď? Přemýšlím, že bych do něj ještě naskočil ale asi bude lepší počkat až prorazí.

Díky Kunas

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
kunas
já bych řekl, že ano...pokud bude dolarjen stabilněji atakovat 123,5 (teď je někde kolem 123,45) a cable 1,993 (kde už i byl), vychází to na: 123,5 x 1,993 = cca 246,13...uvidíme..:-)
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Sid
Tak to ani tak nebolelo a jsme nad.
Teď koukám že se probral i eurojen tak by mohl zkusit dohnat librojeníka. Asi zkusím lehký entry.

kunas

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.