Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

frantacech,
neni zac, delam to i pro sebe. :-)
Hodne mi to pomohlo. Asi nejvice ze vseho co jsem kdy cetl protoze jsem stejny system nedavno "vymyslel" a zacal obchodovat. Jen to bylo postavene na pivotech. S pivoty je ta potiz, ze sice mechanicky to delalo pres 50% uspesnost ale nekdy kdyz byl pivot nefunkcni tak to nasekalo uplne zbytecne ztraty nebot jsem obchodoval proti SR. Takze nyni resim jestli pivoty uplne vyhodim a budu si kreslit vlastni SR coz na indexech zas az tak jednoduche neni protoze se neobchoduje v kuse jako na forexu, nebo tam pivoty necham a budu to nejak filtrovat... takze mne ceka opet testovani :-(
Kazdopadne diky za uvedeni odkazu, sam bych to asi nenasel....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Odpoledne jsem vam do noveho vlakna vlozit preklad T.S.R video webinaru - part1 od FxIgora , ktery pro nas prelozl Marko.

Bohuzel to zde nejak neproslo, takze to necham byt a dal budu cist na originalnim vlaknu. Preklad je tam taky.

www.forex-tsd.com/suggestions-trading-systems/3700-fxigor-t_s_r-very-effective-trend-slope-retracement-system.html

preklad:
rapidshare.com/files/43618698/TSRbasicPart1.mp3.html

--------------
Přejeme Vám hezký den,
děkujeme za Vaši účast v diskuzi na serveru financnik.cz

Bohužel Váš poslední příspěvek nebyl schválen (nebo byl smazán), protože byl v rozporu s pravidly, která najdete na této adrese:
www.financnik.cz/art/zkusenosti/pravidla-diskuze.html

Při vkládání příspěvků se prosím ujistěte že:
- je k tématu daného vlákna;
- neobsahuje Váš přímý kontakt (e-mail, icq, mobil) a ani výzvu k poskytnutí kontaktu od některého diskutujícího - toto fórum není seznamka;
- neobsahuje přímé URL na brokerské společnosti ;
- nezabývá se konkurenčními kurzy a weby - skutečně nemáme zájem na našem webu řešit konkurenci a zkoumat, zda-li má příspěvek reklamní charakter či nikoliv;
- není duplicitní (tj. nevkládejte příspěvky na několik míst fóra najednou);
- nenavádí k porušování autorských práv - diskuze o warezu atd. jsou na serveru zakázané;
- je konstruktivní a skutečně k tématu (fórum není chat, nechceme zde jednovětné příspěvky);
- je psán slušným způsobem a na nikoho neútočí.

Tato pravidla jsme postupem času museli přijmout proto, aby fórum představovalo platformu pro výměnu hodnotných informací týkající se tradingu. Naše fórum není 'nějaký prostor', kde může diskutovat kdokoliv o čemkoliv. Fórum je zde primárně proto, aby si tradeři mohli poradit navzájem a současně radit nováčkům v oboru. A čas traderů je opravdu limitovaný a nemůžeme ani nechceme ztrácet čas nad obecnými diskuzemi.

Je na každém, zda-li je pro něj Finančník.cz přínosem a pokud ano, tak žádáme jediné: chování hodné tradera, tj. především respekt k druhým, určitou samostatnost, chuť přemýšlet, pracovat sám na sobě a respektovat určitá pravidla, která jsou zde stanovena.

Děkujeme za pochopení,
Finančník.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech
jaký má význam pojmenovávat vlákna How to use Support and Resistance Effectively.., nemůžeš napsat normálně česky: Jak používat efektivně S/R nebo podobně ?...Názvy všech vláken v sekci FX jsou psány česky...jsi na českém fóru - a pokud kopíruješ diskuze, či návody z jiných fór, tak tomu dej alespoň český název...ne každý zde hovoří anglicky..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V prvom rade chcem podakovat frantachechovi za zalozenie tohto vlakna. Som rad, ze priblizil i nasim nie anglicky hovoriacim spoluforexakom svoje poznatky. Na anglickych forach patri medzi tych tvorivych (nie iba okukov) a slusne znalych veci v konkretnych smeroch. Dalej, ze sa rozhodol posunut jeho vedomosti.
Za dalsie, som rad, ze moja i jeho praca niekomu prospeje a pomoze. Budem sa ponahlat prelozit aj ostatne casti TSR ,,videoseminaru''. Myslim si, ze tato metoda sa da svojov silou porovnavat s woodiho metodou. Igor ju obchoduje na komoditach s velkou uspesnostou a je natolko robusna, ze slape i na FX a mam pocit, ze i s vatsimi ziskami ako Woodi FX. Je to trendova metota nie skalping (ako woodi napr. - i ked nevravim, ze je lepsia alebo horsia) a minimalne sa da z nej naucit rozpoznavat silu a smer trhu a dni s vysokym a nizkym rizikom obchodovania, takisto usetrit roky studovania a sledovania trhu a mnoho dalsich vychytavok, ktore v konecnom dosledku setria zbytocne straty. Ak sa najde omnoho viac stupencov tejto metody, mozno by casom mohol Frantacech zalozit samostatne vlakno, kedze suport a rezistencia sice zasahuju svojim sposobom do vsetkych stylov a metod obchodovania, su dost rozsirnym tematom sami o sebe a prace na TSRmetode by tu bola matocna (iba moj nazor).

Este raz velka vdaka Frantacechovy a vela uspesnych obchodov s TSR,
Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, ako tak pozorujem TSR a zamyslam sa ako vlastne rozlisit spravny vstup a vystup pri tejto metode (k dalsim castiam som sa koli mojim malim bobanom nedostal), tak ma napadlo priradit ku grafu najnovsie divergencne indikatory. Cena sa po splneni podmienok vratila k Megatrend ciaram, no a rozmyslal som, ako to vlastne mam vediet a kedy vlastne mam vstupit a pozrime ho. Mozno som to nasiel, tu mini pomocku pre nas este neskusenych TSRakov (mozno - treba este skusat). Vid obrazok v prilohe.modra vstup, vystup pri navrate cez suport?, alebo na sipku? Cas ukaze. Marko

3922

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musim priznat ze mne TSR absolutne neoslovilo. Na moje gusto je to moc chaoticke a moc barvicek. Bubble to je jina kava. Jak jsem jiz rikal jel jsem i pred tim stejny princip. Rozdil byl v tom, ze jsem pouzival pivoty. Ty uz nepouzivam a podarilo se mi prijit na pravidla jak si kreslit vlastni SR urovne. Oproti forexu je na indexech situace tezsi, protoze se neobchoduje kontinualne, dale kontraktacni mesice na sebe v cene nenavazuji takze max. historie je 3 mesice atd. Nicmene pokud se to pouziva na ID obchody tak naprosto staci mit pohled par dni dozadu, v drtive vetsine staci predesly den. Oproti Bubblemu se tedy musi udelat par zmen, , ale princip zustava stejny. Vyhody take :-) Coz je na prilozenem grafu krasne videt.

3931

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...