Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

Lopo,
tve prispevky nechapu. Tohle je vlakno o bubbleho systemu - tedy o role reversal. Osobne souhlasim s frantacechem ze jeho material ktery jsme nastesti zalohovaly ma hodnotu vetsi nez vsechny kurzy dohromady co jsem kdy navstivil.
Tu hodnotu spatruji v jednoduchosti a stalosti principu ktery funguje stejne dobre na vsech trzich - je jedno jestli forex ci indexy.
Pokud pises ze je to vesteni tak to o tobe neco vypovida....
Mozna by jsi nam mohl misto tvych nic nerikajich prispevku popsat jak obchodujes ty, dat sem graf se vstupy a vystupy.
To ale od tebe nikdy nikdo nevidel.... ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lopo1:

Sice jsem ten systém nijak pořádně nestudoval a ani moc nevím o čem je, ale takovéto kecálky tady určitě mají tihle kluci rádi. Nějak jsem nepochopil o co ti jde. Vždyť už bylo X-krát řečeno, že každému funguje něco jiného. Někdo nepotřebuje žádné indikátory a vystačí si s fundamenty, jinému stačí jen pár jednoduchých MA a další používá kupu jiných indikátorů...hlavně když to sype ne?

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech,


Pozrel som si tvoj testovaci statement a ten profit faktor 16 mi vyrazil dych ! Dufam, ze tam nemas chybu.

Dik za inspiraciu, tiez sa prave venujem Bublemu, resp. si prekladam zvysok textu, ktory zalohoval fxitfx vo worde na 37

strane vlakna, tu je odkaz pre zaujemcov:

www.forex-tsd.com/general-discussion/8003-how-use-support-resistance-effectively-37.html







Link to comment
Sdílet pomocí služby

onlyx - ne chyba tam neni. samozrejme se to musi chvilku trenovat a hlavne pochopit, ale je to jedna z mala dobrych cest jak se prestat trapit. pro zajimavost par obrazku a logu za posledni dny. to predchozi demo vyprselo, takze zde je pokracovani a jedno druhe pro poteseni. Muze to vypadat jen jako nahoda a stesti, mozna je, ale drive jsem tolik stesti nemel. Takze s tim nalozte dle sveho uvazeni, kdo chce jit dal, vi kudy, kdo ne nebo neveri, muze klidne hledat dalsi rok uzasny indikator ktery mu nadeli sipky. JEDINY INDIKATOR JE CENA! Jakykoliv indikator ci oscilator je jen opozdena derivace ceny.

4225

4226

4227

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Urcite je to rychlejsi se naucit , nez najit ten zazracny indikator. navic je to obecny pohled na problem, prakticky nezavisly na platforme. Nema to nic spolecneho s matematikou, je to jen cista psychologie.

Jak dlouho se tomu venujes? Co je to par tydnu uceni proti rokum nikam nevedouci cesty.

Pekne vysledky? To je dost slabe hodnoceni, videl jsi nekdy nekoho s nejakymi indikatory kdo by dosahoval lepsi? Ja ne. Mozna bezpecnejsi, nizke profity, nizke SL - TSR, ale lepsi ne. Live uz brzo, ale to neni podstatne. Neni zadna nadeje, mit uspech na live, pokud nebudes mit funkcni demo. Opacne mas nadeji podlozenou historii, kterou si uz pak muzes pokazit jen ty sam svou psychologii. Pak uz je to jen o sebeduvere a trosce stesti, hodi se mit par prvnich obchodu stesti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...