Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trade Navigator a PFG


Ilie

Doporučené příspěvky

Ahoj Everages,

dakujem za vysvetlenie postupu, prvý krok som zvládol(stiahnutie dema) avšak väčší problém vidím z tel.komunikáciou s niekym s Genezisu, moj jazykove schopnosti angl.jazyka asi na to nestačia. Takže v tomto bode som asi momentálne skončil, neviem prečo to tak komplikujú a neposlu prístupové heslá priamo. Aj tak dakujem za radu aspon nebudem robit dalšie kaskaderske pokusy. Cau.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobry den Martine a Norberte888

Pro rael time data jsem mluvil s technikem od Genesis a s jeho pomoci jsem vse dal dohromady.Skousim tuto platformu uz druhy tyden a dnes jsem obchodoval demo zlato a arabiku.Mi to bezi skvele ve 30 denni DEMO verzi.
Jeste je rozdil jestli jakou mas Trade NAVIGATOR PLATFORMU,ale pokud mas dotazy a potrebujes pomoci rad pumuzu i kdyz jsem take novacek,tak uz se domluvim po tel. ang. Dej vedet.

everages

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miloslav:

To je jeden z dalsich "bugov" TN, alebo to je tak urobene umyselne. Kazdopadne si pociatocny stav uctu musis nastavit v Accounts settings. Nasledne by uz nemal byt problem - zostatok sa ti bude menit podla pozici, tak ako ma.

Kazdopadne si pozicie stale kontroluj i priamo u PFG (cez PFG online aplikaciu), nakolko sa moze stat ze TN ti nejaky signal vynecha (najma pri auto-tradingu) (par krat sa mi to uz stalo)

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Chtel bych se zeptat, jestli ma a nebo mel nekdo problem s disconnection Woodicci navigator. mam stim docela potize.
Jako firewall pouzivam avg, kde by nemel byt problem.
Nektere dny jsem pripojen bez odpojeni a nektere dny jakko treba dnes stim mam potize.
Nevim, jestli je to moji sdilenou grafikou na notebook a nebo Vodafone Broadband express card?

diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...