Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Umisťování SL


tomnes

Doporučené příspěvky

  • 1 year later...
  • Odpovědí 117
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

pro svůj Sl používám posouvání po 5ti denním MA (pokud se MA dostane blíže než 150USD od openu pozice tak platí že se SL posune na oněch 150 - minimální SL). SL se takto posouvá dokud profit nevyplní základní PT a poté se přesune s odstupem 200USD od closu posledního dne. -toto je můj velice jednoduchý SL s jehož výsledky jsem ale naprosto zpokojen.

Má někdo zkušenosti s posouváním Sl podle MA? Pokud ano tak by mně zajímalo jak řešíte problém gapů , které MA "přeskočí". Já jsem to zatím zkoušel řešit metodou , kdy pokud k překočení dojde toleruji 50USD pohyb (do pro mně neprospěšného směru) od openu na první úsečce po přeskočení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer,
snazim se testovat Triple screen system na historickych datech. Protoze mi system posouvani SL po EMA 13 prijde jako dobra volba vzhledem k jeho jednoduchosti rad bych ho zaclenil do sveho systemu. Jen mam trochu potiz s tim, ze nevim jestli autor myslel posouvani po EMA ve smeru nad ci pod. Rekneme, ze jsem v long pozici a muj SL je $150. EMA je rostouci. Znamena to, ze svuj SL posouvam tak, aby byl aktivovan $150 nad EMA, nebo prave na EMA usecce?


Predem diky za vysvetleni

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V začátcích jsem měl taky takový systém, který ovšem funguje pořád. Vstup-křížení dvou MA3x13 ve směru trendu.SL posunuji po parabolic SARindikátor(0,02-0,2).Výstup může být různý, můžete vyzkoušet, který vám vyhovuje.
1.čekám až mě vyhodí posunovaný SL po SAR
2. vystupuji na křížení full stochastic.(to bude pro vás asi nejvhodnější)
3.vystupuji když CCI 13 protne linii 40.
V podstatě nejrychleji a s malým profitem vystupuji na full stochastic. Další v řadě je CCI13 a největší profity naděluje posunutý SL po SAR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

mám asi hloupý dotaz, ale všude se píše o S/L v dolarech, ale na příkazech je S/L v tickách. Asi to špatně chápu, ale znamená to, že se dávají stovky ticků když je tick např. a2,50 USD? Nebo jde o jiné ticky. Samozřejmě nemíním dělat S a P, ale pro pochopení -. např. pan Williams když píše o 1400 USD v SaP, kolik myselel ticků na S/L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to Peprnik:ano to urcite chci,umistovat SL pod/nad logicke urovne (high,low posledniho swingu,s/r urovne) ale chci si stanovit maximalni SL nad ktery nepujdu pokud se nad nim nejaka logicka uroven pro SL objevi.S NQ zatim nemam zkusenost,ale u ER,TF (pri backtestu) mi nejlip fungoval max SL 150 USD na vsechny patterny,zisk na konktrakt na mesic se pohyboval cca 2500-3000 USD.

to Rombic:dik sam jsem uvazoval okolo 70-80 USD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miller: Záleží to také na strategii ... pokud půjdeš do nějakého pohybu a snaha bude vychytat pohyb, tak se nemusíš s nějakou logikou trápit. Ostatně to ti právě má vyjít z těch testů. V takovýchto případech je to často tak, že skočíš do trhu a čekáš, že bude pokračovat tvým směrem a pokud ne, tak v podstatě okamžítě zase vystupuješ. Pak nemá smysl mít SL někde "logicky", ale prostě pár ticků od vstupu ...
Já sám obchoduji na range bars grafech a mám SL většinou velikost svíčky +2 ticky. Nejedu na NQ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...