Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Jen aby to jejich STP neznamenalo, ze ten MM je nekdo jiny (vetsi), takze z hlediska klienta je XTB jen STP, ale ve finale to vyjde nastejno. To je potreba zkusit jak se to bude chovat az budes ziskovym klientem. Pak teprve zacne MM broker resit co s tebou abys mu nebral jeho $.
Od 100 tisic Kc (5 tisic $) muzes v dnesni dobe jit k Dukascopy na jejich ECN....Btw: jeste pred nekolika lety byla tato hranice 50 tisic $.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
ohladom XTB mam u nich profesional ucet a musim len chvalit, pre tym som mal Basic a na nom som si vyobchodoval stratu cca 200euro (nemyslim ze by sli rovno proti mne skor som to vnimal ako moje chyby - novacik, nedostatocne testovanie, ... ) a potom zo vsemoznych dovodov som asi 1 -1.5 neobchodoval.
Nasledne som sa vratil na cca 2 mesiace s uctom STP (profesional) pomali som stratu stiahol (ale z nedostatku casu a mojej neopatrnosti) som opet isiel do minusu. Teraz po dalsom polroku som spet s novym pristupom, systemom, testovanim, vzdelavanim a "spravnym pristupom" (obchodujem na zaklade price action) a ucet pomali vyrovnavam na nulu . Co sa tyka plnenia poplatov a ... som uplne spokojny a na ich servis nedam dopustit!
Akonahle nieco potrebujem poslu mi do par minut odpoved (az nadstandardnu) a pre istotu este volaju ci som ho obdrzal a som spokojny ci nieco ine mi netreba. Servis super (napriklad ich alert idikatory su paradne, nikde nic nemusim hladat vsetko v jednom), vzdelavanie (ich styl vzdelavania mi moc nesedi cest niektorym vynimkam) vecsinou hodinu rospravania ohladom jednej myslienky ktor sa da vysvetlit za 5 minut. Ale inak velke plus to je. Takze tak odo mna ohladom XTB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj
Zajimala jsem se jeste o XTB a precetla jsem si jejich obchodni podminky. Zejmena jsem se zajimala o to, jak moc by byly moje penize v bezpeci. A v obchodnich podminkach me zarazila tato pasaz:

4.22. Zákazník má právo vybrat své peněžní prostředky kdykoliv, kromě:
a. objem peněžních prostředků uvedených v pokynu na výběr převyšuje výši Volné marže Zákazníka vyplývající z evidence v rámci příslušného Obchodního účtu nebo jiných účtů nebo registrů vedených XTB pro Zákazníka bez ohledu na to, či na základě Smlouvy nebo jiných smluv, které Zákazník má anebo měl uzavřené s XTB;
b. XTB na spolehlivém základě zjistí, že prostředky, které se Zákazník hodlá vybrat, jsou anebo se mohou být nutné pro doplnění požadované Marže, anebo mohou být potřebné ke splnění povinností vůči XTB vyplývající ze Smlouvy nebo z jakékoliv jiné smlouvy, kterou Zákazník má, nebo měl uzavřenou s XTB;
[bold]c. existuje spor mezi Zákazníkem a XTB v souvislosti s jakoukoliv smlouvou, obchodem, anebo pokynem bez ohledu na to, zda tento spor vznikl na na základě Smlouvy nebo jiných smluv, které Zákazník má, nebo měl uzavřené s XTB;
d. peněžní prostředky mohou být blokovány nebo odebrány v souladu s platnými právními předpisy. [/bold]

To je trochu ulet ne? Moje penize maji byt nedotknutelne a tohle mi pripada jako "my jsme XTB, vy jste h***o a vase penize vam dame az budeme chtit my". Co kdyz jim treba nebudu chtit zaplatit nejakou podle me neopravnenou pohledavku, to si potom snad ani nebudu moci stezovat. Tohle prece neni normalni, co si o tom myslite, maji i ostatni spolecnosti ve smlouvach takovehle divne formulace? Treba u Dukascopy jsem nic podobneho nenasla i kdyz to jeste nemam doctene. Obracim se predevsim na tradery kteri maji vetsi zkusenosti a treba i u vice brokeru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdyz jsou vysetrovani a dostavaji velke pokuty (v US i v UK) regulovani forexovi brokeri jako napr. FXCM, tak pak nechci ani premyslet nad tim co delaji ti co nejsou vubec regulovani. :S (td)
Tyhle firmy nejsou delane pro to aby si od nich nekdo odnasel penize a budou se tomu branit. Stejne jako treba sazkove kancelare. Princip je uplne stejny - zakaznika ktery je stabilne vydelecny se musi nejak elegantne zbavit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kobla18 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj Lidi,
> obchoduji u XTB na účtu basic, s částkou cca vždy
> kolem 70 000,- co je na konci měsíce nad 70 000,-
> si posílam na účet jako kapesné. Musím bohužel
> jako klient účtu basic povtrdit veškeré negativní
> argumenty, které zde popisujete. Dneska mi člověk
> od XTB oficialně po telefonu potvrdil že účet
> basic je u xtb MM.
>
> Nabídl mi však že účet Profesional kterej XTB
> nabízí a je již STP. Minimální částka vkladu je
> 100 000 což mi nepříjde moc.Nemáte někto s tímto
> účtem u nich zkušenosti? Logicky si myslím že by
> měl fungovat jak má a žádne překážky ze strany
> XTB, které by šli v obchodě proti vám by se zde
> jako u basicu neměli objevovat. Můžete toto někdo
> potvrdit?
> Komise by měli být razantně nižší jako poplatky u
> basicu. Láká mě mít peníze v Česku a možnost je
> mít do 24 hodin na účtu kdykoliv budu potřebovat.
>
> Díky a hodně úspěchů všem
>
>
> Kobla 18

Mám u XTB STP učet a donedávna jsem si na nic nestěžoval,nizké spready, cca 0,5 na USDJPY,co se týče plnění příkazu,taky bez problému,účet v české bance a hlavně v CZK, jen ty komise 0,006% za pozici mě vytáčely, zvažoval jsem přechod k Admiral Markets, který nabízí 0,004% nakonec jsem přešel k IronFX,kde nabízí spready od 0,8 po 1,5b bez komisí,navic možnosti různých bonusů, broker jse sice na Kypru,ale účet mám vedeny u nás v česku v Unicredit a v CZK navíc mám k dispozici sice slovenský mluvícího managera,ale lepší než angličtina. Se vším mi pomáhá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

kobla18 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj Lidi,
> obchoduji u XTB na účtu basic, s částkou cca vždy
> kolem 70 000,- co je na konci měsíce nad 70 000,-
> si posílam na účet jako kapesné. Musím bohužel
> jako klient účtu basic povtrdit veškeré negativní
> argumenty, které zde popisujete. Dneska mi člověk
> od XTB oficialně po telefonu potvrdil že účet
> basic je u xtb MM.
>
> Nabídl mi však že účet Profesional kterej XTB
> nabízí a je již STP. Minimální částka vkladu je
> 100 000 což mi nepříjde moc.Nemáte někto s tímto
> účtem u nich zkušenosti? Logicky si myslím že by
> měl fungovat jak má a žádne překážky ze strany
> XTB, které by šli v obchodě proti vám by se zde
> jako u basicu neměli objevovat. Můžete toto někdo
> potvrdit?
> Komise by měli být razantně nižší jako poplatky u
> basicu. Láká mě mít peníze v Česku a možnost je
> mít do 24 hodin na účtu kdykoliv budu potřebovat.
>
> Díky a hodně úspěchů všem
>
>
> Kobla 18


Dovolím si zareagovať - práve včera som riešila takmer to isté. Chcela som sa vyhnúť účtu basic a zároveň nevkladať na standard 1000€. Odpísali mi, že keďže už mám hlavný účet otvorený (xOption a xSocial), ako podúčet si môžem otvoriť Meta trader Standard a nemusím vkladať 1000€ ako to majú uvedené v prehľade účtov. Na profesional som sa nepýtala, ale predpokladám, že to bude možné ak už ten "hlavný účet" u nich máte. Pýtajte sa len na to, či môžte mať Profesional s vkladom napríklad iba 500€?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vás,
chcem doplniť svoj predchádzajúci príspevok. Ak teda máte u XTB otvorený iný reálny účet a chcete prejsť na profesional, ktorý sa obchoduje STP, je to možné aj s vkladom 500€ (a možno aj nižším, len neviem či sa to vypláca). Zároveň však, čo je pre mňa sklamaním, nedá sa tam obchodovať veľa komodít, chýba napríklad moja obľúbená káva a taktiež platina a pod.
A keď sme teda pri káve, ak by niekto z vás vedel o brookerovi STP, ktorý ponúka kávu, prosím o tip.
Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj Davide koukám je to už pěkně dlouho 2007 co o X-Trade Brokers mluvíš já jsem se ktomu nachomejt cca před měsícem a koukám že ty už to máš vychytaný , sem nováček v těchto obchodech jestli bych tě mohl poprosit trochu mě stím pomoci mám založen demo účet někdy mi to jde ale spíše ne tak pokud bys měl chvíli a mohl bys mě trochu stím pomoci tak ti budu vděčný , jinak již mi zaslali smlouvu sem z toho divokej tak jestli bych tě mohl takto poprsit o pomoc byl bych velice rád díky Roman.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


kobla18

Dobrý večer tak tu scháním někoho kdo má kladné reference na XTB Brokers , mám demo necelí měsíc někdy to jde ale více méně zatím ne projel sem 100 tis, ale taky že u nás byla bouřka a spadlo mi to a rázem 60 t v pr. teť mi nabyli 50 tis. a zkouším to znova , chtěl sem se optat nebo poprosit ,poslali mi předběžnou smlouvu standart stím že zatím nic vkládat nemusím ale že již můžu využívat jejich školení atd. , jen sem vás chtěl požádat než vstoupím do toho skutečného účtu zdali byste mi nepomohl jak nato kdy nejlépe kupovat a prodávat a ještě jak se ovládá kdybych chtel z forexu na Option a jestli to lze. Předem díky a naschle.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


Bill9195

Ahoj tak jak se ti daří v XTB ? Scháním všemožné informace než snimi podepíši smlouvu už mi jí zaslali a teť nevím jak to s nimi vypadá , ty tu jsi od 2012 a já stím chci teprve začít , v demu se plácám 3 týdny je to hrůza někdy se trefím do obchodu ale pokud bys mě mohl dát nějaké užitečné informace budu ti moc vděčen , předem díky ahoj
Link to comment
Sdílet pomocí služby


BlueLion

Ahoj to samosebou chci i nadále , ale dali mi takovou nabídku ,že pokud si u nich otevřu reálný účet bez toho abych tam na něj něco vkládal tak mám potom možnost sledovat webmináře a spousty informací co mají jen zákazníci XTB jinak sem se informoval na vklad je už 10 tis. A SPRED u měn je od 1,2 až 1,4 a páka 1:200 víc zatím nevím . Ale pokud bys věděl nějakého slušného Brokera s přehledným demem co nejede jen forex ale i opce tak bych byl rád za každou dobrou radu .Díky
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...