Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Dobry den,
no s tim 15spr. nevim. nezda se to, ale kazdy bod, ktery se musi zaplatit ubira na potecialnim zisku. Jde mi o to, ze u xtb mate platformu, na ktere muzete valit a budovat system na demu s zivymi daty, proste stahnete a muzete mt4 pouzivat, zadne casove omezeni, nic. To se mi zda prave dobre.
Neni to kvuli AJ proc byt u XTB .Neni az tak slozite se naucit par slovicek nebo mit pri sobe slovnik, kdyz clovek opravdu chce.Ale ten spread se mi nezda.
Najít solidního brokera, kde si muze clovek stahnout a pouzivat demo s zivymi daty na kterych muze backtestovat a pote provadet papertrading a moznost pozdeji zacit obchodovat emini s kapitalem kolem 2500, 3000$v platforme nejlepe mt4 i v pripade AJ, nebyl by zadny problem.Otazka je, jestli takovy broker je a nebo kdyz je, tak jen s tou podminkou, ze si musi clovek zaplatit za pouzivani dema popr. za zive data
Snad se daji me pochody pochopit :)

Pekny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak to zkus na minutovém grafu a uvidíš. Dnes mi to zrealizovalo obchod až napotřetí a když jsem chtěl vypadnout z obchodu, byl v můj neprospěch, tak se prostě nedal zavřít, až to prolítlo SL. Po včerejšku a dnešku s XTB končím, přestože jsem dnes vydělal nakonec 900 Kč na 0,2 lotu na páru dolar/libra, což je 25 pipsů, nestojí mi to za to. Včera jsem prodělal 3500, právě díky nemožnosti včas zareagovat na obrat trendu. Jak vidět nejsem jediný, kdo měl problém z posláním peněz. Tak doufám, že se jim to napodruhé povede :-(. Dnes jsem požádal o výplatu a až přijdou, ukončím s nimi spolupráci. Už ani ta čeština ani obchod v CZK mi nestojí za tu ztrátu a nervy s tím, že nemohu včas reagovat na změnu. Fundamenty neobchoduji, takže se vyhýbám tomu obchodovat, když se vyhlašují výsledky. Zkusím se podívat na jiné brokery, nebo nenajdu-li nikoho, kde by stačilo mých pár peněz jako základní vklad, přejdu na Futures s FIO-m. Tam je údajně vklad 2000 USD, což je nějakých 38 000 CZK, to dohromady dám. Teď si vlastně uvědomuji, že se přestanu objevovat na tomto vlákně, jelikož s XTB již opravdu nechci mít nic společného. Tak vás všechny zdravím a věřím, že se jistě sejdem na jiném vlákně. Přeji hodně úspěchů a pokud by měl někdo zájem o Forex Killera, rád poskytnu info, Není to špatný pomocník při obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím, zda se někdo s Tebou hádal, když koukneš na mé příspěvky naješ důvody, proč jsem s nimi začínal. Mysůím, že mnoho zčínajících traderů, kteří nemají příliš velké množství finančních prostředků, které jsou ochotni věnovat na Forex a také nevlídnou-li angličtinou bude uvažovat podobně, jako já na začátku. Holt vždy je něco za něco. Teď jsem se zaregistroval u MIG, zkusím DEMO a uvidíme. Četl jsem tu chválu i kritiku také na Interbank i CMS, takže každý má nějakou zkušenost. Traderům, kteří obchodují v minutových grafech XTB rozhodně nedoporučuji, ale respektuji i ty názory, že má někdo s XTB dobrou zkušenost, žel já ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se přeci jen tady objevím. FK nyní nepoužívám, v tomto blázinci, který nyní na Forexu panuje, to moc nejde. Přeci jen je to systém, který vychází z jistých výsledků a průměrů. Občas ho testnu, ale při velkých hodinových svíčkách 30 a více pipsů často doporučuje "no trade". Jinak by možná stálo za to, kdyby se tu vytvořilo vlákno pro srovnávání brokerů. Něco se jsem se tu sice dočetl, ale taková tabulka, kde by bylo několik důležitých údajů, by se jistě hodila. Já to neumím, takže se do toho pustit nemohu, ale nyní testuji DEMO u MIG-u a po jednom dni už mohu srovnávat s XTB. Nechcete se do toho někdo pustit?

Např. MIG DEMO: zatím spolehlivě realizuje pokyn, pouze někdy se stane, když v době realizace pokynu se zmení hodnota, zadá tu poslední, ne kterou jsem požadoval. Je vcelku rychlý asi 5 vteřin. Nelze přerušit zadávání pokynu a stává se mi pravidelně při posouvání SL, že nejde posunout na hodnotu, která je vysvícená, ale musí se zadat o jednu vyšší či nižší dle toho, zda jde o sell nebo buy. Funguje to tak i v reálu? Jinak ty spready na párech měn jsou nižší než u XTB. Vyšší páka 1:200

XTB: systém často zaneprázdněn, nebo nabízí změnu kotace, někdy i víc než 20 vteřinová reakce na zadání pokynu. Zpravidla ale možnost přerušení pokynu. Vyšší spread. Posouvání SL s menšími potížemi, obdobně jako u MIG, ale stává se to méně často než u MIG-u v DEMU. Jinak Problém s výběrem peněz. Na druhou stranu pro někoho výhod češtiny a obchodování v CZK. Páka 1:100

Myslím, že pro začínající tradery by takové info mohlo být prospěšné při výběru brokera. Možná by to někdo mohl probrat s tvůrci Finančníka, já žel nikoho osobně neznám, takže nevím na koo se s tímto obrátit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano je tam MT4 a 30 den DEMO. U Dema jsou jen měnové páry, ale jsou tu i tradeři, kteří u nich obchodují naostro. Jinak ten problém se SL se zdá se vyřešil, funguje to teď jak má. Možná to bylo jen chvilkové. Nicméně by mě i tak zajímaly postřehy těch, kteří s nimi obchodují, ale také s dalšími brokery.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luk.popelkovi a ostatnim. Stale ctu , ze nemate spravneho brokera atd. Takze doporucuji s cistym svedomim Striker maji office v Chicagu a jsou tam 2 cesky mluvici brokeri , navic na jejich webu je mozne stahnout SOL Trade Demo platformu a jedou tam vsechna ZIVA data v realnem case. Platforma je na 14 dnu a da se domluvit na 1 mesic, po skonceni lhuty lze zmenit pouze e-mailovou adresu a cely proces opakovat, v platforme muzete CHATOVAT v cestine !!!!!!!!!!! i v DEMO verzi !!!!!! Pokud mate jeste nejake dotazy piste na f.frankozavinacseznam.cz Trader Traderum . Franko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...