Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers

flakac

Doporučené příspěvky

Tak a máme tady vítěze!
Na XTB někdo zhodnotil 200tis. na 20mil. tak tomu říkám hukot.
Do soutěže bylo přihlášeno přes 40tis. lidí. Řekl bych že to splnilo účel a kdyby si třeba jenom 10 procent lidí založilo reál tak můžou být nad míru spokojeni.
Jestli se tady na tyto stránky dostane ten pražák co to vyhrál tak by nebylo na škodu s ním založit nějaké vlákno.

Gratuluji!!!!

Sdílet pomocí služby

• Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to yax:

máš recht, možná je možné stáhnout z XTB výpis z demo účtu vítěze (alespoň v předchozích soutěžích to tak bylo) a tam je vidět jak obchodují. Žádný stop loss, zadají příkaz a když se netrefí, tak čekají až se to obrátí ( byť aktuální zráta je třeba 200 pips). Když jsem to vidět, věděl jsem, že takto opravdu ne.......

Jirka

Sdílet pomocí služby

....., že finančná kríza..... ALEBO XTB verzus VT

Ak máte problém s pochopením súčasnej finančnej krízy nasledujúce riadky by Vám mohli napomôcť.....

1. Kedysi dávno v jednej dedinke v Indii jeden muž oznámil dedinčanom, že kúpi opice každú za $10.

2. Dedinčania vedeli, že v okolí je mnoho opíc, odišli do lesa a začali ich chytať.

3. Muž kúpil tisíce opíc za sľúbenú cenu $10. Ako sa znížil počet opíc v prírode dedinčania nepokračovali v ich úsilí. Na to muž oznámil, že bude kupovať opice po $20. Toto znova vyburcovalo dedinčanov a opäť začali chytať opice.

4. Čoskoro na to sa výskyt opíc ešte znížil a ľudia sa vrátili späť na svoje farmy. Muž zvýšil ponuku na $25, ale aj tak bolo veľmi ťažké chytiť opicu.

5. Teraz muž oznámil, že bude kupovať opice za $50 za kus a pretože musí odísť do mesta bude ho zastupovať jeho asistent, ktorý bude v jeho mene nakupovať opice.

6. Keďže muž nebol prítomný asistent povedal dedinčanom: " Pozrite na všetky
tieto opice v klietke, ktoré muž kúpil. Ja vám ich predám za $35 a keď sa muž vráti z mesta vy mu ich môžete predať späť za $50 ako včera muž oznámil.

7. Dedinčania dali dokopy všetky svoje úspory a kúpili všetky opice.

8. Po tomto dedinčania už nikdy nestretli ani muža ani jeho asistenta, iba opice boli všade okolo ako na začiatku.

Vitajte na Wall Street!

To len tak pre pobavenie, čo by som sa vás chcel opýtat je:

Prečo je marža 0,1lot na EUR/USD na xtb priblizne 3100kčs
a
0.1lot na Eur/USD na VT 25dolárov? priblizne 600kčs?

Ako tomuto fakt nechapem bo som myslel že marža je vlasne ten moj investovaný kapitál nie? ale ked je ten objem taky istý teda 0,1lot a EUR/USD je EUR/USD ,,vsade taky isty,, nerozumiem tym vzorcom asi :-(

Viete mi to niekdo priblížiť. Ten prijemny hlas v telefone u VT mi to tiež nevedel vysvetlit :-)

Sdílet pomocí služby

mirawaby Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak a máme tady vítěze!
> Na XTB někdo zhodnotil 200tis. na 20mil. tak tomu
> říkám hukot.
> Do soutěže bylo přihlášeno přes 40tis. lidí. Řekl
> bych že to splnilo účel a kdyby si třeba jenom 10
> procent lidí založilo reál tak můžou být nad míru
> spokojeni.
> Jestli se tady na tyto stránky dostane ten pražák
> co to vyhrál tak by nebylo na škodu s ním založit
> nějaké vlákno.
>
> Gratuluji!!!!

Je mi lito kazdeho neznaleho, ktery na zaklade prezentovanych vysledku souteze zacne u XTB obchodovat.

H.

Sdílet pomocí služby

Nevím, zda jsou uvedená čísla správně, ale na otázku proč jsou tak vysoká je odpověď IMHO jednoduchá. Protože XTB si to tak stanovili. Je to čistě v jejich moci a trader s tím musí souhlasit, pokud tam chce obchodovat.
Abych řekl pravdu, mám u nich sice otevřený live účet, ale hlavně právě tyto jejich "poplatky" mě odradili od vlastní realizace obchodování.

Sdílet pomocí služby

Ohladom tych megazhodnoteni: Tato sutaz nema so skutocnym obchodovanim nic spolocne. Skutocne sa taketo vysledky dosahuju tak, ze vsadite maximalny pocet lotov do smeru, ktorym to podla vas pojde, a cakate (aj ja som to tak robil, s vedomim ze toto je sutaz, nie zivot). Bud sa to pohne vasim smerom a naskoci vam pekna sumicka, alebo sa to pohne opacnym, a vy cakate kym sa to otoci, az kym nezbankrotujete. Ak mate tych uctov 20, jeden bankrot nic neznamena. Toto ovsem nie je ani umenie, ani trading. Preto si nemyslim ze by nam vitaz mal co povedat, alebo ze je lepsi trader nez ludia ktori tu na strankach su, a ktori sa realnym tradingom zivia.

Tie megamarze u XTB hovoria samy za seba... :)

Sdílet pomocí služby

to limonadejoe:

Tak jsem se na to mrknul - broker CMS

Je to trošku jinak:

Na platforme VT Trader od spoločnosti CMS Forex, máte možnosť využívať až tri typy maržových požiadaviek, zobrazených na obrázku:
základný pákový efekt 400:1 (0,25%), pre prvé 3 loty (300.000 jednotiek), čo predstavuje maržovú požiadavku 250USD na pozíciu 1 lot (100.000 jednotiek).
pákový efekt 200:1 (0,5%), predstavujúc maržovú požiadavku 500USD na 1 lot (100.000 jednotiek), pre ďalších 7 lotov (700.000 jednotiek).
pákový efekt 100:1 (1%), predstavujúc maržovú požiadavku 1000USD na pozíciu 1 lot (100.000 jednotiek), pre ďalších 40 a viac lotov.

Zde je odkaz přímo na CMS
www.cmsfx.com/en/forex-trading-services/forex-trading-terms/margin-policy/

Sdílet pomocí služby

Jasne jirko vidís toto som si nevsimol a ani ten prijemny hlas v telefone mi to nevysvetlil :-)

No a mam este niaku otazočku vsade sa hovorí že xtb má navýšený spread ako sa to myslí ved kej je napr EUR/USD
1.2222 a 1.2224 tak je spread 2pips, navyseny spread znamená napr 3pips oproti inému brookerovy? alebo to navysenie znamená ze je tam 1.2222 a 1.2224 ale v podstate sa tie cisla len tak tvária ale v skutocnosti su niako posunuté voci realnym cislam niekde na burzach. teda: na burze 1.2222 a 1.2224 a u xtb niako pospekulované, boháčaq neviem to ani napísat :-(

Sdílet pomocí služby

Zvláštní je, že se žádný výherce X-Trade Brokers CUP nepochlubil zde na fóru, že vyhrál ono Porsche a nebo laptop... A jak a jakou strategií se mu to podařilo...

Takový trader určitě finančníka musí znát a věřím že určitě i finančníkem byl odchován k tradingu... Tak kde je kdo? :)

Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.