Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

navrh mensi zlepseni


Doporučené příspěvky

Zdravim,

mozna to sem nepatri ale otazka na Petra a Tomase, zda nechystaji dalsi clanek typu ,,vyvoj tradera,, od ceskeho zastupce klidne tady z fora ve stylu jak tu kdysi byl od uzivatele JenaLa , to bylo uplne supr jeho pohled, jeho zkusenost a cesta. A nebo jak pokracuje myslim ze se menoval Pavel jak jste ho vedli a psalo se tu jeho vyvoj od zacatku.

dekuji Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 year later...

Přidávám se k mazacovi. Líbilo by se mi také, kdyby v seznamu vláken u data byl i rok. Bylo by to přehlednější.

mazac Napsal:
-------------------------------------------------------
> neviem ci toto vlakno este sleduju Tomas s Petrom
>
> mam otazky ohladom zobrazovania datumu vo forach v
> stlpci 'posledni':
> je to tak pre vsetkych alebo len mne neukazuje rok
> (len cas a datum, bez roku) ?
> pride mi to dost neprehladne kedze v niektorych
> vlaknach su prispevky neskorsieho mesiaca ale
> ovela starsieho roku
> .. alebo nieco prehliadam ?
>
> vdaka
>

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za podměty.
Omlouvám se, že podobné nezásadní drobnosti nejsme schopni moc řešit. Finančník nemá žádného webmastera a tak s Tomášem raději napíšeme článek, než abychom ladili šablonu diskuze a řešili na webu drobnosti, které nepovažujeme za podstatné. Samotný engine diskuze je navíc dost historický a nechceme tak navíc do stávajícího stavu moc "rýt", protože to většinou vyvolá nějakou "protireakci". Např. rok zobrazovat jde, ale pak se zase rozpadne design sloupce a podobně.
Díky za pochopení,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslel jsem si to, když jsem se díval do kódu, jestli to datum máte celé nebo ne a že to má důvod kvůli šířce sloupce. Nikdy jsem si nevšimnul, že opravdu se vlákna v diskuzi řadí tak, že vlákna s posledními příspěvky jsou nahoře. Což teď vím a konečně v tom nacházím trochu systém. Nemusíte se omlouvat, opravdu jsou důležitější informace v diskuzi než rok. Samozřejmě datum u vlastních příspěvků je celé a to postačuje.

Eddie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...