Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

pita30:

dost dobře tomu uplně nerozumím, protože ten sumif vzorec by seděl někam nahoru nebo dolů do JEDNÉ buňky, aby sečítal celkový počet ztrát a zisků..ale to nechám na vás..

jinak, aby se vám nevyplňovaly buňky, které nemají hodnoty pro výpočet, používá se nejjednodušeji podmínka if, např. "=if(CI66="";"";SUMIF(CI61:C66,"
PS. v CZ excelu je IF nahrazeno KDYŽ

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Mám propojený Excel s TOS a když zadám jakýkoliv příkaz (=TOS|LAST!) s tickrem tak mi to vyplní bez problému hodnotu, ale potřeboval bych aby se ticker vyplnil jako hodnota jiné buňky, ale odkaz na textovou buňku mi to bere jako ticker. Nevíte někdo jak upravit odkaz tak aby to vzalo text v buňce jako ticker?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

DrakJRT Napsal:
-------------------------------------------------------
> JeeepRs: To pujde funkcí
> COUNTIF(oblast;kritérium)
> Pokud máš podmínek více, použij COUNTIFS


zdravim mam este k tomuto dotaz

podmienku mam len jednu, ale stlpcov viac podla zadaneho vzorca to spocitat nemozem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

potřebuji poradit asi s banální věcí, která je nad mé nízké schopnosti. Rád bych si v programu "Calc" spočítal zisk z jednoho obchodu na základě vstupní a výstupní hodnoty. Základní vzoreček jsem našel, ale nevím jak jej naučit, aby rozeznával obchody Long a Short, tedy aby výsledné číslo mělo správné znaménko.

Předem děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...