Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vzdělávací kurzy - termíny


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 109
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 year later...

Zdravim,
kdyz uz se obnovila diskuze nad terminy kurzu - jak to bude s kurzy ve chvili, kdy se Tomas odstehuje?? Jak jsem dneska cetla clanek ohledne obchodniho planu, psal, ze pristi rok se konecne stehuje to vytouzeneho Portugalska..
Osobne mam temer vsechny kurzy uz za sebou, opcni akademii 2 snad stihnu na podzim/v zime (tedy predpokladam, ze opet v tomto terminu bude kurz vypsan;)), ale nektere kurzy bych si rada zopakovala - bude tedy jeste prilezitost??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 3 týdny později...

Dobrý den pane Podhajský a Nesnídale,

mám na Vás jeden dotaz. Po Novém roce plánuji zúčastnit se některých Vašich kurzů, ale nevím, zda budou i nadále probíhat v takové frekvenci a tématech, jako doposud. Tématiku komodit studuji cca měsíc, vytiskl jsem si všechny články, přibližně 500 stran :) a než se pro nějaký kurz rozhodnu, rád bych vše prostudoval a co nejvíce vstřebal.

Tedy, budou kurzy i v dalším kalendářním roce pokračovat jako doposud? Moc Vám děkuji a přeji hezký den.

P.S. Nikdy bych nevěřil, že člověka dokáží trhy chytnout tolik za srdce.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

včera jsem se ptal na frekvenci kurzů příští rok a dnes bych si dovolil položit poslední dotaz z této kategorie. Chci se přihlásit na kurzy intratradingu e-mini 1-2-3. Ale v obsahu druhého kurzu jsem se dočetl, že v úvodu se bude kontrolovat domácí úkol z backtestování. Přiznám se, že jsem ve fázi intenzivního studia, ale nikdy jsem nebacktestoval a nevím, jestli po absolvování kurzu 1 to zvládnu. Bude se tam o tom něco říkat jak se ten domácí úkol má dělat?

Moc děkuji a přeji hezký den.

Martin

P.S. Stačí na backtest bezplatný Ninja s daty od Open Tick? Asi ano, podle článků.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ontarios:

ad kurzy) nikdo vám ruce určitě neusekne, pokud domácí úkol mít nebudete, ale je to velmi dobrá šance, jak si nechat zkontrolovat a zhodnotit vlastní práci, případně se zeptat přímo na věci, se kterými jste měl problémy atd..jinak na základním backtestování není nic složitého, stačí vám zadat na úvodní stránce do "vyhledávání" "backtest" a třeba pak také "backtestování", pročíst články a určitě to pochopíte...pokud se nechcete namáhat, můžete absolvovat i kurz backtestování (nejbližší termín je 20.9.-mělo by být stále ještě volno), kde dostanete návod, jak a v čem přesně backtest provádět a další podrobnosti..PS. k backtestování vám stačí bezplatná varianta ninja trader+data od zenfire ( www.financnik.cz/wiki/ninjatrader )

ad vaše rozhořčení) přečtěte si, prosím, pestrobarevný text pod oknem, kam píšete text příspěvku..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...