Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vzdělávací kurzy - termíny


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 109
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 3 týdny později...

Dobry den,
tradingem se zabyvam zhruba jen pul roku. Ale behem techto par mesicu jsem zjistil, ze me to opravdu bavi a ze v tomto oboru chci v budoucnosti vydelavat penize. Rad bych se samozrejme ucastinil i Petrovych a Tomasovych kurzu, ale jeslikoz pracuji v Nemecku nemohu se do Prahy dostavit. Vsechno co do ted vim, jsem se dozvedel s knizek ci Financnika.cz(zac moc velmi dekuji). K moji otazce: Existuje nejaka ceskta jak se k vlaknum a tematu probiranich na seminarich dostat??? Hlavne me zajimaji Paterny Finwinu. Finwin backtestuji, jiz par mesicu a jsem opravdu mile prekvapen. Hlavne by me zajimali Protitrendove paterny. Mate nekdo pro mne nejaky tip???? JSEM VDECNY ZA KAZDOU POMOC a rad pomuzu take, jestli mohu.
Predem dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, zda-li plánujete na +- červen 2010 vypsání kurzu Opce I. Na tento, který proběhne za pár dnů to již bohužel nestihnu. Frekvence kurzů se bohužel sníží, předpokládám, že kolem léta bych se tedy mohl dočkat. Děkuji. Přeji příjemný pobyt v zahraničí či snad již v novém domově.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...