Pavla

COLOSEUM

Doporučené příspěvky

to: foglik

Jestli to vyznělo jako reklama, tak to nebyl úmysl, pouze osobní zkušenost. U GF funguju už dva roky (pouze elektronicky) a bez problémů. Samozřejmě je dobré vědět i výše popsané v tvém komentáři a případně i zde si dát bacha, neb zřejmě všude se najde škraloup. ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zeli:

V pohodě, jen mě překvapilo, že když si chci (zcela náhodou) přečíst co u Colosea nového - tak v příspěvku sice poutavý příběh, ale končil zcela jinak než jsem očekával. U každého brokera jsou plusy a minusy a je potřeba, aby ty plusy pro mě převážily - každý máme jiné priority, cíle, strategie...

All:

Je to pár měsíců, co mě z Colosea kontaktovali, a protože jsem "chlapec" zvídavý, nechal jsem si poslat nabídku (mám IB, k čemu by mi byli?) na MT5, protože mě zajímalo jaké vůbec to nové MT5 je. Vyklabulo se z toho, že v podstatě oni jsou jen přeprodejci ACTIV Trades - kontaktoval jsem ACTIV Trades ať mi taky oni pošlou nabídku a následně se ptal Colosea v čem, že je to kouzlo platit více za to, že si nesjednám smlouvu přímo s ACTIV Trades - prý mají zdarma to a ono a dělají webináře a mluví česky. Problém je v tom, že to není zdarma - zaplatím to ve vyšších poplatcích atd. Všechny ty základní info co maj ve webinářích atd. najdu na nettu.

Takže ve výsledku mi přišlo, že cílá na začátečníky, kteří navíc neumí jazyk a nejsou schopni si vybavit účet v USA - co si budeme povídat, tam je to vždy nejvýhodnější.

foglik

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Když tady čtu všechny příspěvky a Colosseum,tak oni si ani nemúžou založit účet na facebooku,protože kolik tu mají negativních příspěvkú,tak to snad ani neni možný,kolik lidí potopili.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Peter123:

Colloseum nikoho nepotopili. Ti, co u nich ztratili penize, byli prece svepravni. Sami se rozhodli kde a jak obchodovat a sami mohou za vysledek.

Kdyz nekdo pozada lupice, o kterem to vsichni vedi, aby ho doprovodil v noci přes park, tak se nema co divit, kdyz ho pak v tom parku oloupi.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Hugos

Kdyz nekdo pozada lupice,aby ho doprovodil v noci pres park a on to nevi,ze je to lupic a i kdyby to vedel,na tom nezalezi a je okraden,tak je to trestny cin kradeze.Kdyz nekdo da do colosea penize a nevi,ze ho tam chteji okrast a delaji mu na uctu umyslne nadmerne obchodovani tak v colosseu pachaji terstni cin podvodu a nadmerneho obchodovani.

Zde je stanovisko co vydalo Komise pro cenne papiry:

K faktické kontrole nad objemem a frekvencí obchodování na účtu zákazníka může ovšem dojít i v případech, kdy má zákazník s obchodníkem uzavřenu komisionářskou smlouvu. To za podmínky, že se prokáže, že se zákazník u většiny svých obchodů řídil doporučeními obchodníka. Jedná-li zákazník podle obchodníkových doporučení, kontroluje obchodník nepřímo obchodování na účtu zákazníka. Jedná se o faktickou kontrolu obchodování na účtu obchodníkem.
Kontrola obchodníka s cennými papíry nad zákazníkovým účtem může být nastolena, pokud má obchodník s cennými papíry naprostý vliv nad nezkušeným zákazníkem.

A tento pripad se deje v colosseum a vsichni byly v colsseum timto zpusobem okradeni.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se