Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

COLOSEUM


Pavla

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 months later...

Varuji všechny před COLOSEEM,

když jsem začal dělat komodity v 2003 - 4, měl jsem u nich účet a připravili mě za 10 měsíců asi o 17 000,-- USD.

Měl jsem službu - myslím, že se to jmenovalo Asistent, každý den mi nahlásili příkazy a já je většinou měl pouze slepě zopakovat do telefonu. Za celou dobu fungování se ani jednou nedostali do plusu na účtu, částka mého účtu se pouze stále snižovala, snažili se stále zadávat co nejvíce obchodů nákup, prodej, aby zikasovali co nejvíce peněz na poplatky.
(Když nyní zpětně analyzuji jejich provedené operace na historických datech.)

Důrazně všechny varuji před touto společností.

Petros (td) [bold] [/bold]
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Petros,

ruku na srdce, myslíš, že to byl jejich úmysl a nebo v tom byly i tvoje začátečnické chyby. V žádném případě se jich nechci zastávat. Sám jsem tuto službu Asistent měl v období 1-5/2005 a stálo mě to 17.000 USD. Dal jsem si tu práci a všechny "tipy" jsem protáhnul TNT a došel jsem k zajímavému postřehu. Kdybych zadával pokyny včas před otevřením trhu a věděl něco money managamentu, tak jsem byl v plusu 19% i při těch šílených poplatcích.

Spíše tvůj příspěvek měl být varování před tím, že žádná placená služba ti nepomůže zbohatnout, pokud nevíš, co děláš a proč to děláš. Největší chybu Colossea vidím v tom, že svoje klienty nechají dobrovolně skočit do vody a nechají je v tom plácat. Zhrozil jsem se, když jsem viděl, jaké šílenosti jsem dělal. Např. při účtu 20.000,- jsem dával SL 1.500,- USD a přitom šel proti trendu.

Zlobil jsem se na ně taky, ale teď jsem to přehodnotil. Chyba byla na mé straně. Pozdě jsem zadával pokyny do trhu bez existece MM.

Pak jsem objevil Finančníka a jsem jeho pravidelným čtenářem. Období 7-12/05 jsem přežil s účtem 3.000,- USD při realizaci cca 20 obchodů bez existence placené služby, což považuji za obrovský úspěch.

Děkuji Petrovi a Tomášovi, že mě otevřeli oči.

Přeji hodně úspěchů

Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Osobně zrovna testuji jejich platformu Best on-line , 30-ti denní trial.
Bohužel tam nefungují celkem zásadní věci. Na můj dotaz proč to nefunguje mi odpověděli že se to u zkušební verze někdy stává, ale že v ostré verzi to určitě fungovat bude. Pak teda nevím co mám zkoušet.
Aktivovali mi na 14 dní Maxův koutek-žhavé tipy a musím říct, že takovouhle analýzu je schopný udělat začátečník po přečtení manuálu na Finančníkovi.
Komise mají podle mně silně přemrštěný.
Celkový dojem mám zatím velice špatný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Ja vyuzivam sluzbu Assistent 5 mesiacov za to obdobie som nemal ani jeden mesiac plusovy. O profesionaline sa v Colosseu neda hovorit. Profesional ma svoju stavovsku hrdost a nemoze strielat nakupne doporuceni od pasu. Aby som bol presny, v juni 2006 som mal na konte 25 000 USD, dnes asi 11 500. Ma ktosi pre mna radu, ako znizit tuto stratu a zo zmluvy s Colosseom vycuvat? Priatel zacinal o mesiac skorej s 30 000 EUR, dnes ma 9000, aj on by privital podobnu radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem to popisoval v jiném vlákně. Tenkrát jsem ani nevěděl co to komodity jsou. Nechal jsem se nalákat po telefonu na 40% roční výnos, když budu následovat jejich doporučení, viz. příspěvky výše. Po 3 týdnech jsem byl 120.000,- Kč v plusu, ale během prázdnin to vyšumělo a byl jsem rád, že jsem zachránil alespoň 3000US.
Abychom si rozuměli, nikoho neobviňuju, můžu si za to sám viz. poučení o rizicích ve smlouvě. Ale pořádně mě to nabudilo a začal jsem se o to pořádně zajímat a pilně studovat, absolvoal jsem téměř všechny kurzy včetně Woodiho. Pak backtesting, nyní paper a příští rok se chystám live. Už jsem i live jel asi 1 měs, ale bylo to brzy, alespoň pro mě. Zaplatil jsem opět školné zjistil, že mi nic neuteče a vrátil se na papír.
Teď už vím , že s mými penězi, nikdo cizí ze mě boháče neudělá.
...těžko na cvičišti, lehko na bojišti....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sedel som nad vypismi od MAN-u, porovnal som si vypis za posledny den v mesiaci s prvym dnom nasledujuceho. Posledny den som nedal ziadne prikazy, po prepocitani pohybov na trhu som mal na dalsi den mat na učte o 51 USD menej, ale chybalo mi 1 500 USD nie su tam skryte dalsie poplatky ako tych 80 USD? V Colosseu mi na tieto otázky nemá kto odpovedat. Odpovie mi z vas ktosi?
amos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny , vše co se tady o "té" firmě píše je svatá pravda, jen bych chtěl dodat ,že si za ty ztráty můžeme jen my sami, mě to stálo 250 tis kč, Colosseum je brokerská firma kterých je ve světě nespočet a všechny bez vyjímky "žijí" s komisí u nás bohužel tento druh podnikání není dost rozvinut a tak si firmy účtují smrtenlné poplatky. Žijeme v kapitalismu a každý se snažíme urvat co se dá i Colosseum :). Největší problém je však v nás a všude to slyšíme a čteme neposlouchejte slepě rady ŽÁDNÉHO brokera, ale naučte se rozhodovat sami, kdyby totiž měl ten broker pravdu alespoň se 40% tak není broker , ale spekulant milionář. Pokud máte problém s angl. jazykem tak i to je řešitelné např. Global Futures pan Kužel je zde někde i vlákno přímo o nich . Doporučení všem co mají nebo se chystají obchodovat přes Colosseum NEDĚLEJTE TO !!!!. Nechte nebo vyberte své peníze zpět a učte se . Bohatými se můžete učinit jen vy sami . Na závěr jen upozorním že zde prezentuji pouze svůj názor na základě svých zkušeností a v žádním případě nikoho nenutím aby s ním souhlasil. Lumír

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...