Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

COLOSEUM


Pavla

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

skip : nic osobního za mým příspěvkem nehledej, neznám Tě, nemám jakýkoliv osobní zájem na Tvém úspěchu či neúspěchu. pokud nejsi slepý, musí Ti být jasné, kdo kam míří svými příspěvky. pokud ještě potřebuješ rozsvítit, tak čti dále : osobně děkuji všem naháněčům bohatých i chudých lidiček, kteří ve vidině snadného zbohatnutí odevzdávají své těžce či lehce nabyté peníze těm úspěšnějším na trzích. já bych tolik lidí nedokázal sehnat, ani bych na to neměl žaludek. Obchodovat na vlastní účet a sám si hlídat grafy a platit 5x více než musím, to je tedy luxus. Asi nevím kam s penězma. Druhá věc, zda nedostaneš za těch 20 babek navíc extra support (určitě slibují). V obou dvou případech se těším na Tvé peníze ! Jenom nechápu, že převod chceš realizovat zbytečně komplikovanou cestou. Kdybychom se sešli, pokecáme, něco mi odevzdáš a ještě ušetříš na bankovních poplatcích. Pokud nerozumíš, připojuji jedno investiční doporučení nejmenovaných "prodavačů" - které běhalo po ČR v průběhu července 2007 [ital] SHRNUTÍ INVESTIČNÍHO DOPORUČENÍ IPO: Meinl International Power (MIP) __________________________________________________________ Krátkodobé doporučení : KOUPIT Sektor: Průmysl Odvětví: Energetika Popis: V současné době vytvářená společnost v rámci skupiny Meinl AG se jménem Meinl International Power (MIP) se odděluje od firmy Meinl Bank (založená v roce 1923) a v nové firmě spojí své manažerské schopnosti podnikatelské rakouské osobnosti (viz níže). Uvedená nová společnost, která má být uvedena na Vídeňskou burzu cenných papírů v průběhu 3.Q. t.r., se bude specializovat na nákup schopných energetických projektů ve Východní Evropě, Rusku a Turecku (resp. Asii). __________________________________________________________ [bold]Komentář: K hlavním akcionářům budou patřit tyto subjekty: 75% podílu MIP bude patřit Meinl Bank a 25% bude vlastnit K.H. Grasser – bývalý ministr zahraničí Rakouska. Dále budou ve vedení firmy Julius Meinl V, již zmíněný Grasser a Hans Haider, bývalý CEO rakouské utility firmy Verbund. Rovněž to bude bývalý CEO firmy E.ON H.D. Harig. Jedná se o vrcholné manažerské osobnosti rakouského businessu a tudíž je zde potenciální napojení firmy MIP na rakouské vládní špičky a následně z toho vyplývající možné pozitivní investiční konsekvence. Firma má již připraveny 2 velké projekty v objemu 900 mil. EUR a dalších 18 projektů je ve fázi Due Diligence.[/bold] Na vídeňské burze jsou již kótovány dvě firmy ze skupiny Meinl Group, kterými jsou Meinl European Land (specializace na pozemky a reality) a také Meinl Airports International. Nová firma MIP se bude specializovat na plánované investice do energetických projektů a v průběhu 3.Q. tedy má být [bold]přijata k obchodování na burze[/bold], předtím ovšem musí být nabídnuta formou IPO do veřejného úpisu. Firma MIP má doprovodit v rámci kotace již dvě firmy ze skupiny Meinl Group (Meinl European Land – MEL) a Meinl Airports International (MAI) do tzv. ATX Prime Index na vídeňské burze. [bold]Vlastní upisování do primární emise a tvorba úvodního kursu začne dne 10.7.t.r. s tím, že konec procesu je naplánován na 24. července 2007. Očekávaný objem nabízených akcií k úpisu by měl činit kolem 1 mld EUR. Nákupní cena akcií MIP je stanovena na 10 EUR za kus a akcie se začne na Vídňské burze obchodovat dne 1. srpna 2007 s ISIN AT0000A05W59. [/bold] [/ital] Jak vlastně dopadlo doporučení za 10 Euro na kus je možno vidět na přiloženém grafu. V případě otevřené ztráty 35% je poplatek 25 za RT opravdu zanedbatelný. A pak při letmém pohledu na graf, ani zázračná rada se SL na B/E nikdy nemohla v tomto případě zafungovat. hodně zdaru

4209

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky, je mi to jasný. Já se s nikým z vás nepřu. Jen říkám, co mi bylo řečeno a jelikož jste zkušenější, tak se vás tu zeptám. Rozhodně se do ničeho nehrnu. Prostě sbírám informace a nezapírám, že mi to zatím moc nezapaluje. Nejhorší je, že se nemůžu s někým sejít, s někým, kdo tomu rozumí a poradil by mi, aniž by byl z nějaké společnosti. Nikam se nedostanu, protože jsem na debilním invalidním vozíku. To se pak nedivte, že na vás možná působím se svými dotazy poněku debilně, když prostě tápu jen sám a sám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skip:
tímto stádiem si prošel každý z nás,ale časem se to vše podá. Nevím odkud jste,ale během roku se pořádají setkaní v různých koutek republiky a zde tak máte výbornou šanci se zeptat osobně a třeba zjistíte, že nějaký trader žije kousek od Vás.
Když budete mít dotaz, není problém se zde zeptat....ale fóra jsou již dost obsáhlá a na dost otázek zde najdete odpověď,chce to jen hledat.
A jedna dobrá zpráva pro Vás-to že jste na vozíčku při tradingu vůůůbec navadí!

Přeji mnoho úspěchů a výdrž....opravdu není kam spěchat.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to skip:

pokud chceš pro Misaka nebo někoho jiného zanechat vzkaz nebo kontakt, tak jdi na chat: www.financnik.cz/chat a tam se může probírat cokoliv (a věci mimo trading).Teď tam sice moc traderů není,ale určitě se ti někdo ozve a dá se pak komunikovat přes skype, icq,....
ale pokud se budeš chtít zeptat na cokoliv co se týká tradingu, tak se zeptej, vždy se najde někdo kdo ti poradí.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Panove, v Colosseu maji tez sluzbu MAX, kde je poplatek 12,5 USD RT a kdyz si tam zavolate nebo kouknete na zaheslovane stranky, vyberete si doporuceni, ktera pokladate za spravne, muzete slusne profitovat a neplatite 40RT za asistenta. Je to skoro to same, ale nemuzete cekat, ze zavolaji sami... Na zaklade jejich doporuceni jsem nakoupil v srpnu dva kontrakty na zlato a minuly tyden jsem ho prodal se ziskem temer 7000USD na jednom kontraktu, takze jsem s nimi nad miru spokojen (tu) (tu) (tu) Momentalne premyslim nad jejich cerstvou, mozna az pres prilis optimistickou analyzou na uran, ale deni ve svete vypada obdobne jak pisou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ti musím pogratulovat k dobrému výběru.
Taky jsi mohl kápnout na jejich jinou analýzu "Zemní plyn long" z června a dostat se až super ztrátu 23000$ na kontrakt. Dění ve světě taky vypadalo obdobně jak psali.
Ale abych jim nekřivdil. Byla to analýza na 3-6 měsíců, takže zatím jsme v půlce - třeba se to otočí a Ti co nepřišli o účet se jistě ještě finančne zahojí ..... tedy pokud někdo takový zůstal -))).
zdraví
PET

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, ano tuhle analyzu znam, ale v tu dobu byl na mne moc vysoky margin, tak jsem o tom ani moc nepremyslel. Jestli znas trosku jejich historii obchodu, tak myslim, ze stale stale drzi kontrakt psenice, nakoupeny 30.4. nevim presne za kolik, ale neco okolo 450 USc a mozna ani nemusim pripominat soucasny kurz psenice pres 900 USc za busl, pricemz jeden bod je krasnych 50 USD, to je mile, ze ;) V soucasnosti jsem obdrzel aktualni analyzu na bavlnu, jen tak ze zvedavosti, co si o ni myslite?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Clovek nesmi verit vsemu co mu reknou, z te pozice by se dalo preci vystoupit, kdyz mam ucet 20.000 usd, tak nebudu cekat ani na ztratu 1000, k cemu je pak zruinovany ucet, kdyz se nedari, nebudu preci slepe verit nejake analyze, viz ten zemni plyn-long a nenecham se oskubat a kdyz by se nahodou trh otocil muzu do pozice vstoupit znovu nebo spekulovat proti jejich analyze, i kdyz je to trochu "curani proti proudu" Tim jsem chtel jen rict, ze obchodujete preci podle sebe, ne podle toho vseho co vam rekne broker, predevsim my se musime vzdelavat a byt v obraze, ostatne odkaz na tuto stranku jsem dostal prave v Colosseu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...